bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


#3645 október 09, 2014, 08:32:09, benedek185
Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 08, 2014, 22:53:23
Igen, állítólag 28 naponta 1 gyors ingyenes, azon felül 6 euró.

De én ezt most nem értem. Nekem mindig is sima utalás volt, 2 nap alatt megjött mindig. Régebben volt sima utalásnál ilyen nem, hogy 28 naponta 1 ingyenes, aztán pluszba kellett fizetni? Most meg már mintha minden utalás ingyenes lenne. Totál megkavarodtam.

Mással is történt már ilyen?
Ma, pár órán belül két fogadás eredményét is elbaszták, és tévesen vesztesnek nyilvánították. Az egyik az Anderson-Mansell meccs volt, ahol 3-1 lett az eredmény, és én Mansell +2,5-re, illetve a másik a Valerenga-Farjestad meccs volt, ahol Valerenga +0,5-öt tettem, és mind a rendes játékidő, mind a hosszabbítás x lett.
A hokiról állítólag tudnak, és már korrigálják, de a dartsot most mondtam nekik. Elméletileg új infó volt, a srác kérdezte chaten:"Másik meccs is hibásnak bizonyult?"

Komoly nap.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 08, 2014, 23:00:50
De én ezt most nem értem. Nekem mindig is sima utalás volt, 2 nap alatt megjött mindig. Régebben volt sima utalásnál ilyen nem, hogy 28 naponta ingyenes, aztán pluszba kellett fizetni? Most meg már mintha minden utalás ingyenes lenne. Totál megkavarodtam.

Most kértem ki, a gyorsért mindig 6 euró a díj. A sima utalásnak nincs díja.

#3648 október 09, 2014, 08:50:41, benedek185
Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 09, 2014, 01:53:19
Most kértem ki, a gyorsért mindig 6 euró a díj. A sima utalásnak nincs díja.

És ez a gyors utalás mennyire gyors? Mert nekem simánál kb. másfél-2 munkanap. Pl. ha hétvégén kikérem, kedd reggel-délelőtt már a számlámon van a pénz.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 09, 2014, 08:34:27
És ez a gyors utalás mennyire gyors? Mert nekem simánál kb. másfél-2 munkanap. Pl. ha hétvégén kikérem, kedd reggel-délelőtt már a számlámon van a pénz.

Itt nem az utalás a gyors, hanem a pénz elindítása. A sima wire transfernél akár másfél nap is eltelik, amíg elindítják a számláról és addig pendingben van, míg a gyorsnál azonnal vagy pár óra alatt elindítják és nincs pendingben ilyen hosszú ideig. Nekem ez fontos szempont volt, hiszen rontotta a pénzmenedzslésemet sokszor, hogy állandóan visszatörölgettem a pending transfereket, bőven megérte ezt a 6 eurót a gyorsított.

Gábor 1   Novak Djokovic   ATP Shanghai
(Végső győztes)   12/10/2014   2 Helyezések
1/3 Szorzó   1.57   Függőben
Gábor és h nem értem mit jelent az a része hogy: 2 Helyezések
1/3 Szorzó
Gábor ez azt jelentené h Djoko nyeri a shanghait ugye?
Gábor ahhha
Adrienn F Ez azt jelenti, hogy ha győztesre/helyezettre fogadott (vagyis ezta kockát kipipálta és igy dupla tétet tett meg) akor az első 2 helyen való helyezésért a tét 1/3-át fizetjük ki.
Gábor nem tettem dupla tétet
Adrienn F Akkor akkor nyer ha Shanhai lesz a végső győztes.
Adrienn F Segíthetek még valamiben?

én itt csak akkor nyerek, ha Shanhai lesz a végső győztes :(

Idézetet írta: hubika88 Dátum október 09, 2014, 11:05:32
Gábor 1   Novak Djokovic   ATP Shanghai
(Végső győztes)   12/10/2014   2 Helyezések
1/3 Szorzó   1.57   Függőben
Gábor és h nem értem mit jelent az a része hogy: 2 Helyezések
1/3 Szorzó
Gábor ez azt jelentené h Djoko nyeri a shanghait ugye?
Gábor ahhha
Adrienn F Ez azt jelenti, hogy ha győztesre/helyezettre fogadott (vagyis ezta kockát kipipálta és igy dupla tétet tett meg) akor az első 2 helyen való helyezésért a tét 1/3-át fizetjük ki.
Gábor nem tettem dupla tétet
Adrienn F Akkor akkor nyer ha Shanhai lesz a végső győztes.
Adrienn F Segíthetek még valamiben?

én itt csak akkor nyerek, ha Shanhai lesz a végső győztes :(

Bajba vagy,sztem fogadj vissza! :D

A gyors utalás tényleg gyors, hajnalban kértem ki, reggel indították és kb 14: 30 körül már az OTP s számlámra megérkezett a pénz. 6 eurót simán megért.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 09, 2014, 15:21:29
A gyors utalás tényleg gyors, hajnalban kértem ki, reggel indították és kb 14: 30 körül már az OTP s számlámra megérkezett a pénz. 6 eurót simán megért.

Alkalomfüggő hogy megéri-e ennyiért.
Egy-két munkanapot nyertél vele, bár ezt skrillel is el lehet érni.

Ha valaki sűrűn utalgat ki (főleg, ha kisebb összegeket), akkor szerintem alkalmanként 1800 ft költség nagyon sok.
Én a pénzügyi rezsicsökkentés híve vagyok!  hehe

#3654 október 09, 2014, 16:13:35, benedek185
Idézetet írta: Knapp Dátum október 09, 2014, 15:45:03
Alkalomfüggő hogy megéri-e ennyiért.
Egy-két munkanapot nyertél vele, bár ezt skrillel is el lehet érni.

Ha valaki sűrűn utalgat ki (főleg, ha kisebb összegeket), akkor szerintem alkalmanként 1800 ft költség nagyon sok.
Én a pénzügyi rezsicsökkentés híve vagyok!  hehe

Szerintem is sok az az 1800 forint -1 napért. 2 munkanapot szerintem bárki tud várni. De kinek mi tetszik.

Hello! Befizettem 15ezret betre, kezdo bonusszal lett 30. Azt irja, 15k-t kell megforgatni hogy aktivaljam, 90k-t hogy kifizettethessem. Nos, a kerdesem, hogy az "aktivalas" azt jelenti, hogy utana a bonuszommal is fogadhatok?

Üdv.

Én úgy tudom, hogy 1. a befizetéssel egyenlő pénzzel kell fogadni, részletekben is lehet, és azután írja jóvá a bonuszt. Akkortól lehet már a bonusszal is fogadni.

Idézetet írta: nelson Dátum október 09, 2014, 16:13:42
Hello! Befizettem 15ezret betre, kezdo bonusszal lett 30. Azt irja, 15k-t kell megforgatni hogy aktivaljam, 90k-t hogy kifizettethessem. Nos, a kerdesem, hogy az "aktivalas" azt jelenti, hogy utana a bonuszommal is fogadhatok?

Nekem úgy rémlik, hogy automatikusan aktiválódik és erről belső üzenet is jön.
Most nem tudnál feltenni 30,000-t egy fogadásra, hiába van annyi a számlán, de ha felteszel 15,000-t, akkor szinte egyből elérhető lesz a bónusz 15,000 is.


Idézetet írta: Knapp Dátum október 09, 2014, 15:45:03
Alkalomfüggő hogy megéri-e ennyiért.
Egy-két munkanapot nyertél vele, bár ezt skrillel is el lehet érni.

Ha valaki sűrűn utalgat ki (főleg, ha kisebb összegeket), akkor szerintem alkalmanként 1800 ft költség nagyon sok.
Én a pénzügyi rezsicsökkentés híve vagyok!  hehe
Sok pénzről volt szó, nem akartam pendingben tartani 2 napig, mert állandóan visszatörölgettem volna, szóval bőven megérte + teszteltem ezt a módszert is. Az sem mellékes, hogy jobb az átváltás is (eurónként + 10 Ft), mintha skrillre kérném + ott lenne még a 950 Ft hazautalási díj is.

Mától (okt.11) az szf blokkolja az alternatív címet is, amely a következő: allsports365.com

Nos, amennyiben nem használjátok a sport többesszámát (hármas előtti es), akkor a továbbiakban is elérhetitek.  :D