bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában



A kifizettethető fogadás háromesélyes fogadásnál hogy működik?

Tegyük fel, hogy 10 felett és pontosan 10 szögletre fogadok. 10 feletti fogadásomat minimális haszonnal kifizettetem, ilyenkor a pontosan 10 szögletet a rendszer automatikusan hozzácsapja avagy előfordulhat az is, hogy mindkettővel nyerek (előbbit kifizettetve, utóbbit eltalálva)?


Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum november 06, 2014, 20:45:56
A kifizettethető fogadás háromesélyes fogadásnál hogy működik?

Tegyük fel, hogy 10 felett és pontosan 10 szögletre fogadok. 10 feletti fogadásomat minimális haszonnal kifizettetem, ilyenkor a pontosan 10 szögletet a rendszer automatikusan hozzácsapja avagy előfordulhat az is, hogy mindkettővel nyerek (előbbit kifizettetve, utóbbit eltalálva)?

Két különböző fogadásról beszélünk, hiába ugyanarra a piacra futottak be. Így természetesen nyerhetsz mindkettővel.

Hali, ti kitudjátok tenni teljes képernyőre mobilon a közvetítést? Eddig működött, de most másfajta lejátszó van. Chrome-val és az alap böngészővel próbáltam.

Tableten, mobilos oldalt használva működik.

Jobban megnézve ez a bet365 ügyeskedése, és nem a telefon hibája.
Argentin meccset kitudom nagyítani, de az NBA-t már nem. Régen egyforma lejátszó volt.

Neked NBA-vel is megy a teljes képernyős mód?  :)

Mennyi ideig tart, míg helyesbítenek egy tévesen kiértékelt fogadást?
Vagy másfél órája ígérték meg a magyar chaten, hogy megnézik, de még semmi jele...

Érdekes, hogy olyan (kézilabda) meccsel van gond, amelyet élőben ők is követtek, mégsem értékelték ki egyből a meccs végén, csak két óra múlva, akkor is rosszul...


Idézetet írta: Knapp Dátum november 09, 2014, 22:52:39
Mennyi ideig tart, míg helyesbítenek egy tévesen kiértékelt fogadást?
Vagy másfél órája ígérték meg a magyar chaten, hogy megnézik, de még semmi jele...

Érdekes, hogy olyan (kézilabda) meccsel van gond, amelyet élőben ők is követtek, mégsem értékelték ki egyből a meccs végén, csak két óra múlva, akkor is rosszul...

Gondolom a Gummersbach-Hannover meccsre gondolsz.
Tettem én is egy 7/4-es kézi X kombót, de látom, hogy vesztesnek értékelték ki ezt a meccset.
Sajnos rajtam már nem segít, de gondoltam hátha megdobnak egy kis bónusszal, már ha a fogadás nem is jött.(7-ből 3 X jött le, a két francia meccs 1-1 gólon múlott.)
Magyar chat-eseknek írtam az előbb, kis türelmemet kérték, de válasz nem érkezett 5 perc múlva sem. Szerintem már végeztek mára, ugyanis 11-ig vannak, ha jól látom.
Holnapra biztos javítják a fogadást egyébként!

Idézetet írta: Salvio Dátum november 09, 2014, 23:11:40
Gondolom a Gummersbach-Hannover meccsre gondolsz.
Tettem én is egy 7/4-es kézi X kombót, de látom, hogy vesztesnek értékelték ki ezt a meccset.
Sajnos rajtam már nem segít, de gondoltam hátha megdobnak egy kis bónusszal, már ha a fogadás nem is jött.(7-ből 3 X jött le, a két francia meccs 1-1 gólon múlott.)
Magyar chat-eseknek írtam az előbb, kis türelmemet kérték, de válasz nem érkezett 5 perc múlva sem. Szerintem már végeztek mára, ugyanis 11-ig vannak, ha jól látom.
Holnapra biztos javítják a fogadást egyébként!


Bizony, az a meccs volt.  :)
A 7/2, 7/3, 7/4, 7/6 és 7/7 "kombókat" is játszottam, nekem is 3 jött...

Még gondolkozhattam azon is, hogy a 7. meccsen kiszedek belőle garantáltan pár tízezret, de inkább vártam a félmilliós extra bevételt, amit a Ljubljana-Volgograd X hozott volna. (24:26)

Miket tettél?

3 francia, 4 német?
Hülye kérdés, ebből a 7 meccsből csak kettő lett X.   :P

A Metz-Lublin meccs lett volna nálam a 8., így kicsit sajnálom, mert az meg jött volna. (azért van olyan tippjáték, ahol hasznosult)
Így 4950 ft össztétre 53550 lett belőle. Illetve ennyi lesz, ha hajlandóak jóváírni.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 09, 2014, 23:48:46

Bizony, az a meccs volt.  :)
A 7/2, 7/3, 7/4, 7/6 és 7/7 "kombókat" is játszottam, nekem is 3 jött...

Még gondolkozhattam azon is, hogy a 7. meccsen kiszedek belőle garantáltan pár tízezret, de inkább vártam a félmilliós extra bevételt, amit a Ljubljana-Volgograd X hozott volna. (24:26)

Miket tettél?

3 francia, 4 német?
Hülye kérdés, ebből a 7 meccsből csak kettő lett X.   :P

A Metz-Lublin meccs lett volna nálam a 8., így kicsit sajnálom, mert az meg jött volna. (azért van olyan tippjáték, ahol hasznosult)
Így 4950 ft össztétre 53550 lett belőle. Illetve ennyi lesz, ha hajlandóak jóváírni.  :)

Gratulálok! Szép szelvény!
Gondolkodtam én is a 3-as kötéseken, de végül erre állt rá az ujjam.
Nagyjából hasonlóképpen gondolkodtunk!

Idézetet írta: Knapp Dátum november 09, 2014, 22:52:39
Mennyi ideig tart, míg helyesbítenek egy tévesen kiértékelt fogadást?
Vagy másfél órája ígérték meg a magyar chaten, hogy megnézik, de még semmi jele...

Érdekes, hogy olyan (kézilabda) meccsel van gond, amelyet élőben ők is követtek, mégsem értékelték ki egyből a meccs végén, csak két óra múlva, akkor is rosszul...

Attól függ,néha 1-2 napot is eltart,de általában pár óra alatt megoldják.

Közben már javították is!

Sziasztok!!!  érdemes ezzel írni  bet365-nek? 6-3 3-6 12-10 lett ugye a vége.  Nem értem hogy lett vesztes :)

Idézetet írta: anarsia Dátum november 11, 2014, 15:25:26
Sziasztok!!!  érdemes ezzel írni  bet365-nek? 6-3 3-6 12-10 lett ugye a vége.  Nem értem hogy lett vesztes :)

nem. Az utolsó set az tiebreak volt, nem gameket játszottak, hanem pontokat. 1 gamenek számít, szal összesen 19game volt

Értem!  Köszönöm!