bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


#3915 december 14, 2014, 12:04:25, benedek185
Idézetet írta: Wezli Dátum december 14, 2014, 10:51:11
Ti be tudtok fizetni 365-re? Én akármilyen böngészőt használva ha a befizetésre nyomok kilök egy ablakot ezzel az üzenettel. A support is csak cookie törlést magyaráz de hát az semmit nem ér.
Amennyiben be volt jelentkezve, biztonsági okokból kiléptettük a rendszerből, így újra be kell jelentkeznie. Továbbá, ha nyitva van egy felugró ablak, kérjük, kattintson ide hogy bezárja azt, és hogy a böngésző fő ablakából visszatérjen a főoldalra.

Ha továbbra is problémákat tapasztal, kérjük, küldjön e-mailt ügyfélszolgálatunknak a [email protected] címre, vagy hívjon minket a +800 12 365 365 (Magyarország) vagy a +44 1782 684 663 telefonszámok egyikén, majd hivatkozzon a következő hibakódra: M:W:072SP2-2014. 12. 14. 9:28:14.

Tegnap este fizettem be legutóbb és minden problémamentesen ment.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 14, 2014, 10:51:11
Ti be tudtok fizetni 365-re? Én akármilyen böngészőt használva ha a befizetésre nyomok kilök egy ablakot ezzel az üzenettel. A support is csak cookie törlést magyaráz de hát az semmit nem ér.
Amennyiben be volt jelentkezve, biztonsági okokból kiléptettük a rendszerből, így újra be kell jelentkeznie. Továbbá, ha nyitva van egy felugró ablak, kérjük, kattintson ide hogy bezárja azt, és hogy a böngésző fő ablakából visszatérjen a főoldalra.

Ha továbbra is problémákat tapasztal, kérjük, küldjön e-mailt ügyfélszolgálatunknak a [email protected] címre, vagy hívjon minket a +800 12 365 365 (Magyarország) vagy a +44 1782 684 663 telefonszámok egyikén, majd hivatkozzon a következő hibakódra: M:W:072SP2-2014. 12. 14. 9:28:14.

Nekem is csak mobilról engedi valami miatt

Óriási az nálam most nem játszik. Support meg köti az ebet a karóhoz, hogy náluk minden rendben.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 14, 2014, 12:04:51
Óriási az nálam most nem játszik. Support meg köti az ebet a karóhoz, hogy náluk minden rendben.

Nálam is ugyanezt mondták...aztán hol be tudok pc-ről fizetni hol nem

#3919 december 14, 2014, 12:38:21, Wezli
Egy ideje nem játszom náluk de a mai akció miatt be akarnék fizetni de úgy tánik semmi nem lesz belőle. Most próbálok egy angol ügyfélszolgálatossal beszélni. Hátha. Na ez meg szétkapcsolt. Nulla már ez a 365 is.

Egyébként nem csak a befizetéssel vannak gondok. Belépek a főoldali élő adás elindul ha átlépek az élő szekcióra ott már mindig a jelentkezzen be felirat van a video helyén. A számlám-ra kattintva szintén a hiba üzenet fogad.

Na annyira jutottam az angolokkal, hogy leglább továbbítják a technikusoknak és majd jelentkeznek. Asszem ebből az MU 3000-es akcióból már semmi nem lesz nekem.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 14, 2014, 12:04:51
Óriási az nálam most nem játszik. Support meg köti az ebet a karóhoz, hogy náluk minden rendben.

A mobiloldalukat PC-ről is megpróbálhatod, hátha ott működik a befizetés.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 14, 2014, 16:03:46
A mobiloldalukat PC-ről is megpróbálhatod, hátha ott működik a befizetés.
Most már inkább nem nézem meg, mer ha működik akkor csak ideges lennék ,hogy lemaradtam az MU meccsről, pláne, hogy hazait tettem volna élőben. :) Úgyhogy amiről nem tudok nem fáj taktikát követem most de természetesen köszönöm az ötletet, még lehet, hogy szükség lesz rá.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 14, 2014, 16:32:22
Most már inkább nem nézem meg, mer ha működik akkor csak ideges lennék ,hogy lemaradtam az MU meccsről, pláne, hogy hazait tettem volna élőben. :) Úgyhogy amiről nem tudok nem fáj taktikát követem most de természetesen köszönöm az ötletet, még lehet, hogy szükség lesz rá.

Ezek szerint még a mobilbónuszukat sem használtad ki?
Mert az kompenzálná ezt a 3000 ft-os kiesést!  ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 14, 2014, 16:59:36
Ezek szerint még a mobilbónuszukat sem használtad ki?
Mert az kompenzálná ezt a 3000 ft-os kiesést!  ;)
Azt már kilőttem régen. :)

Idézetet írta: Irtis Dátum november 27, 2014, 15:35:12
Érdekes eset történt velem. Fogadtam a Touly - Herdzelas teniszmeccsen a Herdzelas 1. szettre. Rövidítésben saját szervánál volt szettlabdája. Az odds 1,2 volt. Az eredményjelző szerint sikerült is kiszerválnia a szettet, és a nyereményt is jóváírták. Ezután egy másik meccsre fogadtam a nyereményből. Itt cash outtal veszteséggel szálltam ki. Igen ám, de ekkor azt láttam, hogy az egyenlegem -1,26€! (lásd a képen). Ilyet még nem láttam a Bet365-nél. A számlatörténet szerint rosszul értékelték ki az 1. meccsre tett fogadásomat. Végül Touly nyerte a szettet. A cash outtal kivett nyereményből tehát levonták a Herdzelas szettes vesztes fogadás tétéjét, és így ment mínuszba az egyenlegem. Na ezt nem hagytam annyiban. A magyar chaten reklamáltam, hogy ez így nem fair, mert azt hitették velem, hogy nyertem, pedig nem is. Ha nem követik rosszul az eredményt, és nem írják tévesen jóvá a nyereményt, akkor tovább követtem volna a meccset, és kiszálltam volna, még mielőtt a teljes tétet elveszítem. Ez az érvelés hatott, és jóváírtak 3€ forgatás nélküli bónuszt (az eredeti tét 2,5€ volt). De hangsúlyozták, hogy ez egy egyszeri, kivételes eset.
Tanulság 1: Nem szabad vakon bízni az eredménykövetésben! Nem először tapasztaltam, hogy hibáztak.
Tanulság 2: Ilyen esetekben érdemes reklamálni, nagyon korrekten jártak el.  :ok:

Megint megtörtént, hogy tévesen követték az eredményt, és emiatt tévesen írták jóvá a nyereményemet. Ezúttal a Nikoloz Basilashvili v Ramkumar Ramanathan tenisz mérkőzésre fogadtam a Ramanathan 1. szettre 1,16-ért. Ramanathannak szettlabdája volt, de nem sikerült, a Bet365-nál viszont megint benézték, és 6-3-at írtak az eredményjelzőre. A rendszerük ilyenkor automatikusan kiértékeli a fogadásokat - ebben az esetben tévesen. A gond csak az, hogy ezzel kikerült a fogadás az ellenőrzésem alól, nem tudtam cash-outolni. És persze, hogy Basilashvili brékelt, majd a rövidítést is behúzta egy hálón megpattanó labdával. Megint reklamáltam, de most csak a tétem felét kértem kárpótlásul, mert ennyit vesztettem a Bet365 hibája miatt. Ha nincs a baki, akkor a rövidítés elején, 2 körüli oddson a tétem felét cash-outoltam volna. Megadták a kért összeget bónuszként, de jelezték, hogy ez volt az utolsó eset. Összességében korrektek voltak, de azért elképesztő, hogy pár hét alatt ez már a 2. ilyen eset! A piacvezető bukitól nem ezt várná az ember. Szóval csak óvatosan a kisebb tenisztornáknál az élő fogadással!

van vki aki nincs fent bet365-ön vagy unibeten, de  tervezi a regisztrációt?


A bet365-nél mióta ilyen gyors a bankszámlára történő kifizetés?
Ma hajnali 1-kor igényeltem kifizetést és már délután rajta volt a számlámon.  :D