bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: nagydani1990 Dátum január 06, 2015, 04:44:02
Sziasztok!Egy olyan problemám akadt az egyik kosárfogadassal hogy dupla eredmenyre fogadtam kosárlabdában (NCAA bajnoki) és ez ugye azt jelenti h
félidő hazai, végeredmény hazai? A csapatom nyerte az első félidőt, de a masodikban kikapott de a hosszabítást az én csapatom nyerte és vegülis az en
csapatom nyert a végén, és mégis vesztes a fogadasom. Ezek szerint a 2. félidő végeredmenye volt a mérvado? a végén az én csapatom nyert és ez az
eredmeny végülis. Szerintetek ez jogos h vesztes? Előre is köszi!

Ilyenbe még nem futottam, de logikus úgy lenne ha nyertes a fogadásod (nekem egyszer egy olyan fogadásom volt hogy a Washington nyeri a 2. félidőt, egy pontos hátrányban voltak a felénél. Vezettek vagy tízzel is, de a vége iksz lett és OT. Így a harmadik és negyedik negyedet összesítve nyerte a WAS, de a hosszabbítást elbukta, így az összesített második félidőt is bukta az iroda szerint. Szóval vannak érdekes dolgok kosárban...). Nézz rá a terms kosár részére, aztán ha ott nem találsz semmit, kérdezz rá chaten.

Köszi a gyors választ ! A fogadasi szabályzatban az van írva h Verseny előtti fogadás, játék speciálisakat beleértve
Minden mérkőzés előtti fogadás tartalmazza a hosszabbítást, kivéve, ha másképp van feltüntetve.
De én szerintem sehol nem volt feltüntetve ilyen, de igen rákell kérdezzek chaten mert ez így szerintem nem korrekt.

#4037 január 07, 2015, 15:06:39, blup
Sziasztok,
A felvehető most funkcióról szeretnék többet megtudni. Eltudnátok mondani hogyan számolja ki a felvehető összeg nagyságát illetve, ha 1000ft teszek fel egy fogadásra a csökkenő szorzók révén előbb érném el a 200ft nyereséget mint ugyan ezt 500ft-al?

#4038 január 07, 2015, 15:37:21, ncis88
Nagyon egyszerűen számolja ki a pillanatnyi összeget. Mindig az aktuális szorzókból. Pl te teszel 1000fttal egy 2es oddsot (tenisz). Az ellenoldal oddsa kb 1,80 ilyenkor. A te megrakott oddsod csökkenni kezd, 2,00ről 1,36-ra az ellenoldal felmegy 3,00ra. Ilyenkor azt a tétet kell kivonni a max nyereményedből (2000ft) amennyivel meg kell raknod az ellenoddsot, hogy ugyanannyi legyen a nyereményed mint az eredeti tétnél.. Jelenesetben 666ftot, mert 666.66*3 az 2000. Így a felvehető összeg 1333ft lesz ekkor.


Magyarul ez ugyanaz mintha visszafogadnál mindig nyereményig. Csak annyival jobb ez, hogy kiszállni akkor is kitudsz ha 0 az egyenleged, de visszafogadni nem tudnál 0 egyenleggel.

Idézetet írta: nagydani1990 Dátum január 06, 2015, 05:11:11
Köszi a gyors választ ! A fogadasi szabályzatban az van írva h Verseny előtti fogadás, játék speciálisakat beleértve
Minden mérkőzés előtti fogadás tartalmazza a hosszabbítást, kivéve, ha másképp van feltüntetve.
De én szerintem sehol nem volt feltüntetve ilyen, de igen rákell kérdezzek chaten mert ez így szerintem nem korrekt.

A dupla eredmény fogadás 3 esélyes volt, nem? Akkor pedig hazai, döntetlen, vendég, így a hosszabbítással nem lehetett nyertes a fogadásod, mert a vége döntetlen volt. Kosárlabdában a 2. félidő, illetve 4. negyed fogadások mindig hosszabbítással együtt voltak értendőek emlékeim szerint.

Nem értem a középső mondatodat: ha nincs feltüntetve, tartalmazza, azután sehol nem volt feltüntetve, mégis meglepődtél, hogy tartalmazta. Szerintem jól volt kiértékelve. Végül mit mondott a chat?

Idézetet írta: Dortbo Dátum január 07, 2015, 17:00:49
A dupla eredmény fogadás 3 esélyes volt, nem? Akkor pedig hazai, döntetlen, vendég, így a hosszabbítással nem lehetett nyertes a fogadásod, mert a vége döntetlen volt. Kosárlabdában a 2. félidő, illetve 4. negyed fogadások mindig hosszabbítással együtt voltak értendőek emlékeim szerint.

Nem értem a középső mondatodat: ha nincs feltüntetve, tartalmazza, azután sehol nem volt feltüntetve, mégis meglepődtél, hogy tartalmazta. Szerintem jól volt kiértékelve. Végül mit mondott a chat?
A végére nincs döntetlen ilyenkor, csak a félidőre. 6 kimenetel van ilyenkor. Szerintem nyertes a fogadása, de nem olvastam a szabályzatot, csak az eddigi tapasztalatok alapján így gondolom. Chaten megmondják. majd neki.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 07, 2015, 18:31:05
A végére nincs döntetlen ilyenkor, csak a félidőre. 6 kimenetel van ilyenkor. Szerintem nyertes a fogadása, de nem olvastam a szabályzatot, csak az eddigi tapasztalatok alapján így gondolom. Chaten megmondják. majd neki.

Igazad van, tényleg nincs a végén döntetlen. Érdekes dolog, de ebből kiindulva ha hosszabbítás van, nem lehetne nyertes a dupla eredmény, mert meg sem lehet fogadni? Elég valószínűtlen.... Akkor tényleg nyertesnek kellene lennie nagydani fogadásának.

Mostanában többször is előfordult, hogy az élő tenisz fogadásokat nem értékelték ki automatikusan (azonnal), pedig a rendszerük elvileg tudja ezt. Rohadt idegesítő várni akár fél órát.

Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem ;D
Jelenleg juniusig van ölkitiltásom az irodánál!Ha letel, akkor kérhetem a számlám bezárását és nyithatok helyette újat?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum január 09, 2015, 15:03:57
Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem ;D
Jelenleg juniusig van ölkitiltásom az irodánál!Ha letel, akkor kérhetem a számlám bezárását és nyithatok helyette újat?!

Nem hülye kérdés, csak kaptál már rá választ, mikor ugyanezt megkérdezted.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 21, 2014, 13:54:33
A 6 hónap után kérheted a feloldást. Fel fognak hívni telefonon és egy csomó kérdést tesznek majd fel.. de ha ilyeneket mondasz nekik hogy a fizetésed nagy részét eljátszattod meg nem tudod kontrollálni a játékot NEM  fogják kinyitni..
Erre nagyon odafigyelnek, ha picit érzik hogy visszaesel nem engednek játszani..


Személyes véleményem az, hogy nem fogsz tudni náluk játszani.

(Azt mondjuk nem értem, miért kéne újat nyitni, ha a meglévőt újra feloldják.)


Inkább ez volt kicsit hülye kérdés:

Idézetet írta: Karesz86 Dátum december 21, 2014, 15:06:19
S gondolom a pénznemet se engedik visszaváltani forintra?!

Mert:

Idézetet írta: Karesz86 Dátum december 22, 2014, 05:35:43
Nem maradt bent egy centem sem!

Idézetet írta: Knapp Dátum január 09, 2015, 15:16:26
Nem hülye kérdés, csak kaptál már rá választ, mikor ugyanezt megkérdezted.

(Azt mondjuk nem értem, miért kéne újat nyitni, ha a meglévőt újra feloldják.)


Inkább ez volt kicsit hülye kérdés:

Mert:

Azért mert, egyszer változttam a számlám pénznemén!

Én jártam így mint te. 1 hétre bezárattam a számlám chaten, persze ilyen nincs, és a chates sem mondta.. Mondjuk én nem a függőség miatt, nem játszottam el fizetést (tanultam), nem is buktam, csak mérges voltam mert mocskos módon ment el az egyik meccs, és inkább szünetet akartam tartani. Szóval pluszban voltam, a befizetéseim pár ezer forintok voltak, és azok is ritkán, max havi egyszer, nem volt olyanról szó, hogy befizettem, buktam, majd egyből befizettem hogy visszanyerjem. 1 hét után közölték hogy ebből fél év lesz. A fél év alatt számtalanszor reklamáltam, hogy nem önkizárni akartam magam függőség miatt, nem fogadták el indoknak.( nyilván érthető a dolog, mert ha tényleg függő lettem volna és bemondok ilyet és erre kinyitják a számlám, akkor semmit nem ér az önkizárás)

Eltelt fél év, hívnak telón. De olyan váratlan kérdéseket tettek fel, hogy köpni-nyelni nem tudtam, hebegtem habogtam, nem igazán voltam meggyőző. A válasz az lett még fél év kizárás. Nagy nehezen 1 év után feloldották a számlám.

A telefonos beszélgetést rögzítették és a válaszok alapján a vezetőség dönt a feloldásról. De mint mondtam korábban, ha olyanokat fogsz mondani, hogy fizetésem egy részét eljátszottam, meg stb, akkor soha nem fogják kinyitni. Amikor bezárattad chaten, kérdezték az indokot hogy miért. Ott te szépen leírtad, gondolom, azt amit nekünk itt. Na ezen fognak rúgózni, hogy miért volt ez, változott-e ez. Hogyan tudod kontrollálni, családod segít-e stb stb.

Nekem eddig nem úgy tűnsz, mint aki meg fogja tudni győzni őket hogy nyissák ki a számlád.

Ha mégis kinyitják, nem fogják engedni, hogy újat nyiss. Számlánként egyszer lehet pénznemet változtatni. Ha bezáratod nyithatsz ugyan újat,de ha észreveszik, megint kitiltanak.

Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy visszamenőleg valahol lehet ellenőrizni a már lejátszott meccsek élő fogadás szorzóit?
Elnézést kérek, hogy nem olvastam végig az eddigi 271 oldalt. Lehetséges, hogy ez a kérdés már felmerült. :)

Sziasztok! Tapasztalókat szeretnék kérni! Nyitottam egy számlát! Soha nem volt számlám ennél az irodánál! Múlthét szombaton számla megnyit, befizet pénz, bónusz kikér megkap, 2db élő fogadás, mobilról szintén belép, számla zárolása! Írtam nekik azonnal chaten, válasz a vezetőség ellenőrzi a számlát, egy-két nap s beengednek! Szerdán újra írok nekik, a válassz még mindig ugyanez, annyival kombinálva hogy küldjem el az e-mail címükre a személyim másolatát! Ez megtörténik! Újra chat beszélgetés, kérdezem történt e valami, vagy esetleg az a baj hogy mobilról is beléptem, de a válassz annyi hogy az nem baj de a vezetőség ellenőrzi a számlám! Nyugodjak meg a pénzem nem vész el! Kérdeztem hogy ez valami kiválasztás alapján történik-e hogy napokra sőt most már egy hétre zárolnak, de erre nem kaptam választ csak a türelmemet kérik továbbra is! Annyi lenne a kérdésem tőletek hogy járt-e így valaki s mi volt a megoldás vagy meddig kellet várni?? Köszi előre is!

Nekem volt mar ilyen 2 hetig szopakottak velem a valasz mindig ugyanaz volt: 72 ora meg ellenorzik az iratokat stb stb
2 het utan meguntam es inkabb kikertem a penzem
Persze azt egybol megtettek..