bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 21, 2015, 00:04:30
Többször előfordult már velem is, hogy olyanra tettem, amelyiken a játékidő 2x40 perces volt, de nem tüntették fel. A chates (az angol) szerint ők nem hibáztak, és nem foglalkoztak azon problémámmal, hogy mit ír a szabályzat. Arra hivatkozott állandóan, hogy ezek csak tájékoztató "adatok", és a fogadást emiatt nem lehet érvényteleníteni.

Csak itt meg pont fordítva van, szerintük volt 80 perces, a valóságban meg 90. Holnap rápróbálok erre, de szerintem ezzel maximum visszaadják a tétet.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum január 21, 2015, 00:10:58
Csak itt meg pont fordítva van, szerintük volt 80 perces, a valóságban meg 90. Holnap rápróbálok erre, de szerintem ezzel maximum visszaadják a tétet.

Mondjuk nem arra fogadtál, hogy 80 vagy 90 perces lesz-e a meccs, hanem a szögletek számára, szóval ha nem tudsz 7 szögletet "előkaparni" valahonnan, akkor igazából mindegy, meddig ment a meccs.
Azt esetleg a fogadásod időpontjából (amit a 80. perc körül tettél) és a meccs kezdési időpontjából levezetheted nekik, hogy ha valóban 80 perces meccsnek számolták volna, akkor a meccs legvégén kellett, hogy megtedd a fogadásod, amikor már vagy nem adnak szorzót szögletre vagy nem 1,4 az over 0,5!
Viszont ezzel is csak azt erősítenéd meg, hogy 90 perces meccs volt, de ettől még ők nem fognak találni egy szögletet pluszban, ha most nem látják valami miatt.

#4157 január 21, 2015, 02:32:59, benedek185
Idézetet írta: Knapp Dátum január 21, 2015, 01:21:01
Mondjuk nem arra fogadtál, hogy 80 vagy 90 perces lesz-e a meccs, hanem a szögletek számára, szóval ha nem tudsz 7 szögletet "előkaparni" valahonnan, akkor igazából mindegy, meddig ment a meccs.
Azt esetleg a fogadásod időpontjából (amit a 80. perc körül tettél) és a meccs kezdési időpontjából levezetheted nekik, hogy ha valóban 80 perces meccsnek számolták volna, akkor a meccs legvégén kellett, hogy megtedd a fogadásod, amikor már vagy nem adnak szorzót szögletre vagy nem 1,4 az over 0,5!
Viszont ezzel is csak azt erősítenéd meg, hogy 90 perces meccs volt, de ettől még ők nem fognak találni egy szögletet pluszban, ha most nem látják valami miatt.

De itt nem csak a szögletekről van szó! Ne handabandázzanak az embernek olyat, hogy 80 perces volt a meccs, holott 90 volt. Ha pedig tényleg 80 perces, akkor meg írják ki meccs közben. Ne utólag magyarázkodjanak össze-vissza. Persze erről egy chat-es vajmi keveset tehet, meg a szögletes tipp szempontjából lényegtelen, de akkor is. Ami szintén sántít, ahogyan te is leírtad, hogy ha 80 perces volt a játékidő (tételezzük fel) és LanMaffia a 80. perc környékén rakta a szöglet overt, az több, mint érdekes, mivel meccs végén már vagy nincsenek ilyen nagy oddsok vagy zár a piac.  :)

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy Pc-ről nem tudok belépni az oldalra, de mobilról igen.
Magát az oldalt behozza, beírom a felhasználó nevem és a jelszavam, de nem tölt.
Probáltam már más böngészővel is, de semmi.
Minden nap tudtam használni az oldalt ma meg már nem.
Ez miért van?

Blokkolással van összefüggésben. Keress másik elérhetöséget vagy használd a zenmate-t.

Nem tudom mi lehet a baj, mert mobilról wifi-vel megy, de másgépről sem tudok belépni. A Zenmate sem segített.
egyenlőre várok.

Mobilról a bet365 mobil oldalára lépsz be, nem?
Az más címen fut, mint az "asztali" verzió.

Ha a mobile.bet365.com oldalt használod a gépeden, akkor valószínűleg az ott is be fog jönni.
Azt is beállíthatod, hogy a telefonod böngészőjében az "asztali webhely kérése" opciót pipálod be és utána próbálod a bet365.com-ot betölteni. Ebből kiderülne, hogy a szolgáltatóddal vagy a gépeddel lehet-e probléma.

Egyébként a bet365.com december közepén felkerült a NAV oldalára, lehet, hogy eljutott a szolgáltatókhoz a blokkolásuk híre.





#4162 január 21, 2015, 11:07:51, szorzatos
Próbáld ezen, ha más nem segít! Ma nekem sem megy a főoldal, de az alternatív domain-ek jók.

Sikerült a "788-sb" kezdetűvel megoldani.
Köszönöm a válaszokat mindőtöknek.

Sziasztok, mit lehet ilyenkor csinálni?

Az egyik bet365-ös számlára Paysafecarddal fizettem be. Megcsináltam a trükköt, a Paysafecardos befizetés után rögtön toltam egy Skrill-es befizetést, ami nem teljesült, de a withdraw felületet átállította Skrillre.

Viszont nem engedik mégsem kikérni a zsét Skrillre, azt írták, hogy a paysafecardos befizetés miatt csak banki utalással tudják kifizetni. (most ott  vannak a withdraw-k pendingben)

Meg lehet őket győzni valamivel? Ha igen, mivel? Aki járt már hasonló cipőben, írja be legyen szíves.
Kösz.

Ugyan nincs tapasztalatom, de nem hiszem, hogy meg tudod győzni őket.

#4166 január 22, 2015, 10:32:55, LosGabos
Másnál sem megy PC-ről a bet365? Beírom a nevet és a jelszót és semmi. Chat-re sem tudok belépni. >:(

Más címmel megoldódott.  :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 22, 2015, 10:30:13
Másnál sem megy PC-ről a bet365? Beírom a nevet és a jelszót és semmi. Chat-re sem tudok belépni. >:(

Nekem ezzel megy most is: 365sb.com

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 22, 2015, 08:10:26
Sziasztok, mit lehet ilyenkor csinálni?

Az egyik bet365-ös számlára Paysafecarddal fizettem be. Megcsináltam a trükköt, a Paysafecardos befizetés után rögtön toltam egy Skrill-es befizetést, ami nem teljesült, de a withdraw felületet átállította Skrillre.

Viszont nem engedik mégsem kikérni a zsét Skrillre, azt írták, hogy a paysafecardos befizetés miatt csak banki utalással tudják kifizetni. (most ott  vannak a withdraw-k pendingben)

Meg lehet őket győzni valamivel? Ha igen, mivel? Aki járt már hasonló cipőben, írja be legyen szíves.
Kösz.
Teljesen reménytelen bazmeg. Ugyanazt szajkózza az összes buzi angolul és magyarul is. :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

#4169 január 22, 2015, 12:07:23, benedek185
Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 22, 2015, 11:50:38
Teljesen reménytelen bazmeg. Ugyanazt szajkózza az összes buzi angolul és magyarul is. :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Nem tudom, hogy ezt most hogyan vette észre a bet365. Ugyan paysafecard-dal még nem nagyon fizettem be, bankkártyával annál többször, de sose volt gond ennek a trükknek az eljátszása. Igaz, mindig igyekeztem nem túl gyakran kifizetni, pl. havonta egyszer-kétszer, hogy ne legyen túl feltűnő.
Legutóbbi kifizetésem decemberben volt, akkor még teljesen jól működött ez a módszer. Azóta jobban figyelnének erre? Nem tudom..  :-\