bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsoca Dátum február 10, 2015, 17:13:55
Sziasztok!
Jött mostanában nektek hűségbónusz? Decemberben kaptam utoljára,pedig eddig heti rendszerességgel küldtek...
Jah, nekem jott mult heten is meg elotte is.

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 10, 2015, 17:13:55
Sziasztok!
Jött mostanában nektek hűségbónusz? Decemberben kaptam utoljára,pedig eddig heti rendszerességgel küldtek...

6 napja jött az újabb 25€

Ezentúl megkérlek, hogy a hűségbónuszokról itt beszéljetek:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,12079.0.html

Köszi.

Na sikerült pénznemet váltanom. Kb. 15-20 perc alatt lezajlott. Duplikálta a számlát, majd a régit törölte.  :great:

tapasztaltatok már ilyet?  az összes tenisz eredményem befagyott.. se oddsokat nem kinál, a fentlévő tétek mind fel vannak függesztve, már vagy fél órája és azt sem tudom, mi az eredmény azóta

vagy 15 tenisz meccs van folyamatban, de mind tök sötét, semmi tét kinálat

a többi, boowl, foci, golf, ezek működnek...

Az ITF meccseken gyakran van ez. Nem tudom, hogy miért kínálnak akkor ezekre a kis meccsekre fogadást, mert ez így nagyon ciki. Ha nem bírnak megbízhatóan oddsokat adni, akkor inkább egyáltalán ne vegyék fel a tétlapra a meccseket.

Idézetet írta: Irtis Dátum február 12, 2015, 10:50:15
Az ITF meccseken gyakran van ez. Nem tudom, hogy miért kínálnak akkor ezekre a kis meccsekre fogadást, mert ez így nagyon ciki. Ha nem bírnak megbízhatóan oddsokat adni, akkor inkább egyáltalán ne vegyék fel a tétlapra a meccseket.

köszönöm Irtis
viszont egy tenisz meccsem eredményét egyáltalán nem találom már vagy egy órája sehol és a fogadásom ott lóg függöben és nem tudom, ki nyert, vagy mi volt a meccsen
nem tudná valaki esetleg csipőből valahol megnézni és megirni?

erről lenne szó:
Miliaan Niesten - Leonardo Kirche / Leonardo Kirchet tettem nyerőre 3.7 oddsal



Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben 5 éves önkitiltást kértem az oldalról (végleges kitiltásra nem volt lehetőség), abban az esetben 5 évig semmilyen úton-módon nem tudom ezt a korlátozást feloldani?


köszi a segitséget

Csak azért kérdeztem, mert nem törvényszerű, hogy nincs lehetőség az önkitiltás feloldására. Van olyan oldal (pl. Tippmixpro), ahol egy bizonyos idő letelte után lehet kérni az önkorlátozás törlését.

De a Tippmixpro egy kalap szar. A normális, magára valamit adó oldal, nem oldja fel az önkitiltást idő előtt, sőt lehet utána sem enged játszani.
Mégis mi értelme lenne, hogy hagynák feloldani a számlát mondjuk 2 hét múlva a 2év helyett? Akkor pont értelmét vesztené az önkitiltás.

Idézetet írta: Csongi1982 Dátum február 12, 2015, 11:34:27
Csak azért kérdeztem, mert nem törvényszerű, hogy nincs lehetőség az önkitiltás feloldására. Van olyan oldal (pl. Tippmixpro), ahol egy bizonyos idő letelte után lehet kérni az önkorlátozás törlését.

De gondolj bele hogy miért is van ez az opció. Nyilván akkor kéri az ember ha valamilyen szinten kontrollt veszít. Szóval abszolút jogos ha kitiltva is marad.