bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Ilyenért nem tiltanak ki.

Az imént fél órát dumáltam a magyar és angol ügyfelesekkel is, mert Irtis mondta itt múltkor, hogy visszaállíttatható a cash out, de eredménytelen volt az egész.... nem értem még mindig, miért tűnik el egyszercsak. 1 órája még csomó szelvényre élt, aztán eltűnt mindre... a grafikus felületen a szelvényeknél egyúttal eltűntek a kis jelölések is, az élő eredmények, pipák, stb. A magyar szokás szerint másolgatta be a szabályzatot, de mondtam hogy tisztában vagyok vele, én a gyakorlati, technikai probléma helyrehozása miatt írok és nem panaszkodni szeretnék. Felhoztam az itt hallott infókat is (Irtis-nek többször helyreállították), majd olyan ajánlatokat kaptam, hogy felülvizsgálatra küldheti a dolgot, aminek 1-3 nap az átfutási ideje :D Mondom Wawrinka addig nem lesz a pályán.... Az angol meg egy manuális visszafizetést ajánlott, kiszámolva egy élő szorzón, de hogy miért nem elérhető a CO, abban nem tudott segíteni és elérhetővé sem tenni.

Érthetetlen, hogy a piacvezető iroda miért nem tudja megoldani a cash outot. Főleg úgy, hogy sokáig gond nélkül működött. Én emiatt most más irodát keresek élőzésre. Betfair és Willhill jöhet szóba.
Milan, esetleg ti nem tudnátok jelezni nekik a hibát? Hátha titeket komolyan vesznek.

Éjjel NHL, NBA élőim voltak egy időben, minden sokkal jobban állt szorzóilag, mint feladáskor, mégiscsak utóbbira volt pénzfelvét. Tehát még így is megoszlik, mikor mire elérhető vagy sem...

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum február 20, 2015, 19:53:33
Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy ha minden heten egyszer csinalnek kifizetest a bet365on,akkor esetleg az iroda kitilthat? vagy esetleg lenne problema belole?
vkinek ezen a teren van tapasztalata? :)

Ha minden nap kérsz kifizetést, akkor sem tiltanak ki. Sőt, valószínűleg előny a gyakori be- és kifizetés a hűségbónusznál.

Tudnátok segíteni abban, hogy ezek között a fogadás típusok között mi a különbség?

Idézetet írta: rosco Dátum február 21, 2015, 16:15:09
Tudnátok segíteni abban, hogy ezek között a fogadás típusok között mi a különbség?


Ez esetben épp annyi, hogy aki nem az ázsiain fogadja az overt, nagy marhaságot csinál. Szóval mivel a határ 7.5 mindkét piacon, így teljesen ugyanazt jelenti, csak az ázsiai jobban fizet. Felül mindig x.5 lesz a határ, de az ázsiain néha egész szám, ha most pl. 8 lenne, akkor 8 overre fogadva 9,10,11 stb... esetén nyertes, 8 esetén tét visszajár. Ahogy ez megszokott az ázsiai fogadásoknál... annyi, hogy más bukik kezelik ezeket a piacokat, az ázsiaiaknál szinte mindig nagyobb a payout, ezért vannak nagyobb odds-ok.

Idézetet írta: rosco Dátum február 21, 2015, 16:15:09
Tudnátok segíteni abban, hogy ezek között a fogadás típusok között mi a különbség?

semmi

Hello!
Volt egy családon belüli számla (Anyukám nevén) bet365-nél amit én használtam, csak még nem voltam 18. Már kb. 1,5 éve nem volt aktív, és nem rég töröltettem. Szerintetek lehetséges nyitni újra számlát náluk? Vagy érdemes e megbeszélni velük ezt a dolgot? Persze nem így, hogy én használtam muter helyett, csak valami ilyesmi lehet-e?

Idézetet írta: Irtis Dátum február 21, 2015, 11:23:32
Milan, esetleg ti nem tudnátok jelezni nekik a hibát? Hátha titeket komolyan vesznek.
Szólunk nekik, de biztos amig átmegy a departmenteken eltelik egy kis idő.

Idézetet írta: ketomika22 Dátum február 21, 2015, 19:13:56
Hello!
Volt egy családon belüli számla (Anyukám nevén) bet365-nél amit én használtam, csak még nem voltam 18. Már kb. 1,5 éve nem volt aktív, és nem rég töröltettem. Szerintetek lehetséges nyitni újra számlát náluk? Vagy érdemes e megbeszélni velük ezt a dolgot? Persze nem így, hogy én használtam muter helyett, csak valami ilyesmi lehet-e?
Ha nem kérsz bónuszt, nem lesz gond. Bónusszal lehet visszavonják majd, bár ha már annyi ideje törölve volt, lehet nem kötnek bele.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 21, 2015, 19:50:33
Ha nem kérsz bónuszt, nem lesz gond. Bónusszal lehet visszavonják majd, bár ha már annyi ideje törölve volt, lehet nem kötnek bele.

Talán egy hete töröltettem :/ de nem használtam több mint 1,5 éve.

sziasztok
kicsit nem értek valamit, hátha csipőből vágni fogjátok
a téma METTA - VALMIERAS meccs, végeredmény 1 - 1 ez valami továbbjutást eldöntő meccs volt

ott volt, hosszabbitás eredménye oddsok.. ok, megtettem Mettára, kiirta 105 perc, utána azonnal váltott büntetőkre, igy nem volt 2*15 perc hosszabbitás, hanem semmi és egyből büntetőket lőttek, azt hittem lesz 30 perc hosszabbitás, a hosszabbitásos tétemet meg betette vesztesnek

ez a Betnél volt, miért nem volt 2*15 perc hosszabbitás? miért egyből büntetőket lőttek?


ezt meg betette függőbe és azóta is ott lóg, a Metta 4-1re nyerte a büntetőket
elvileg ez a fogadás nyert, nem?

Értékesíti a(z) 4. büntetőt    Metta/LU v Valmieras FK
(Hazai csapat büntetője (büntetőpárbaj))    24/02/2015    Egyik sem    1.33    Függőben

Idézetet írta: Arzeen Dátum február 24, 2015, 14:19:39
sziasztok
kicsit nem értek valamit, hátha csipőből vágni fogjátok
a téma METTA - VALMIERAS meccs, végeredmény 1 - 1 ez valami továbbjutást eldöntő meccs volt

ott volt, hosszabbitás eredménye oddsok.. ok, megtettem Mettára, kiirta 105 perc, utána azonnal váltott büntetőkre, igy nem volt 2*15 perc hosszabbitás, hanem semmi és egyből büntetőket lőttek, azt hittem lesz 30 perc hosszabbitás, a hosszabbitásos tétemet meg betette vesztesnek

ez a Betnél volt, miért nem volt 2*15 perc hosszabbitás? miért egyből büntetőket lőttek?

na ezt a fogadást a vesztes és lezárt fogadásokból most átemelték vissza a függő fogadások közé

lennie kellett volna 2*15 perc hosszabbitásnak, nem? mert az összes ma délelőtti nyereményemet hosszabbitás Mettára tettem /továbbjutásra kellett volna tenni és akkor most nem lenne ez a macera