bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Ez most tényleg komoly, hogy vesztes a fogadásom akkor, ha az, akire az úszó VB-n fogadok, nem indul el a futamában, azaz rajthoz sem áll, mint tenisznél a walkover??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sziasztok!

Lehet, hogy vaksi vagyok, de melyik fogadási opció egy meccsnél az, hogy x. csapat szerez gólt az első félidőben? Csak második félidőt látok.

Válaszd ki a meccset / 1/2. félidő / Hazai/Vendég csapat gólt szerez az 1. félidőben

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 11, 2015, 11:58:37
Válaszd ki a meccset / 1/2. félidő / Hazai/Vendég csapat gólt szerez az 1. félidőben

Ne haragudj, de még mindig találom. Tudnál esetleg screenshoot küldeni egy élő meccsről?

Sziasztok !!!
Arra keresem a választ,hogy mi van akkor,ha van egy 46 ezres / 1000 ft.-os téttel/ fogadásom, de közben felajánlja, hogy MOST kifizethető 14.731 ft., én úgy döntöttem, hogy inkább felveszem, mint bukjak. Rákattintok a kifizetés ablakra, pörög a kis kör, hogy kifizetés, majd egyszer csak kiírja,hogy sajnos most nem tudtuk kifizetni, de továbbra is marad az ablak, hogy most felvehető a 14.731 ft., rákattintottam vagy ötször, de nem fizettet ki és addig szórakozott velem,míg elvette az "ablakot" / a meccs vége előtt pár perccel/,hogy nem vehető fel !!! Így elbuktam a 14.731 ft.-ot !!!

Előfordul, hogy nem működik a felvehető most funkció. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Ha volt pénzed, akkor visszafogadhattál volna, ez lényegében ugyanaz. A meccs vége előtt mindig felfüggesztik a piacokat, ezért ekkor már egyébként sem lehet nyereményt felvenni. Még az angol chaten meg lehetett volna próbálni reklamálni, már volt olyan nekem, hogy sikerült javítaniuk a cash outot, vagy a chates cash outolt nekem.

Idézetet írta: miskapapa67 Dátum augusztus 12, 2015, 18:40:46
Sziasztok !!!
Arra keresem a választ,hogy mi van akkor,ha van egy 46 ezres / 1000 ft.-os téttel/ fogadásom, de közben felajánlja, hogy MOST kifizethető 14.731 ft., én úgy döntöttem, hogy inkább felveszem, mint bukjak. Rákattintok a kifizetés ablakra, pörög a kis kör, hogy kifizetés, majd egyszer csak kiírja,hogy sajnos most nem tudtuk kifizetni, de továbbra is marad az ablak, hogy most felvehető a 14.731 ft., rákattintottam vagy ötször, de nem fizettet ki és addig szórakozott velem,míg elvette az "ablakot" / a meccs vége előtt pár perccel/,hogy nem vehető fel !!! Így elbuktam a 14.731 ft.-ot !!!

Tanulópénz. Sajnos. A meccsek vége előtt vagy piros lapnál, esetleg gólnál le szokták zárni a cash out opciót (így a visszafogadás sem lett volna elérhető), most gondolom történt olyan esemény az utolsó percekben ami a fogadásodat vitte. Ezzel így biztosan nem tudsz mit csinálni. A másik hogy van egy olyan pont a szabályzatukban hogy nem kötelesek mindig felajánlani a cash out lehetőséget.  :(

Most kaptam tőlük választ : "Fogadását, azért nem tudta kifizetni a 'Felvehető most' segítéségével, mert a funkció valószínűleg felfüggesztésre került, ellenben az oldal még nem került frissítésre" !!!!
Kétszer léptem ki az oldalról és vissza, akkor is ott volt még a kifizethető most kis ablak, és a meccsekből még 5 perc volt vissza- 5 meccsből 4-et már megnyertem.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 12, 2015, 20:22:13
Tanulópénz. Sajnos. A meccsek vége előtt vagy piros lapnál, esetleg gólnál le szokták zárni a cash out opciót (így a visszafogadás sem lett volna elérhető), most gondolom történt olyan esemény az utolsó percekben ami a fogadásodat vitte. Ezzel így biztosan nem tudsz mit csinálni. A másik hogy van egy olyan pont a szabályzatukban hogy nem kötelesek mindig felajánlani a cash out lehetőséget.  :(

Azt értem én, hogy nem kötelesek felajánlani mindig, mindenhol a cash out opciót (pl. kézinél meg hokinál egyáltalán nincs, ami engem azért bosszant kicsit). Tiszta sor. De ahol van ott csinálják már meg olyanra, hogy rendesen működjön. Nekem is fagyogatott már csomószor, volt olyan is, mint miskapapa67-nek, hogy hiába kattintottam rá akárhányszor, nem akart kifizetni. Pedig bőven volt még a meccsből 15-20 perc emlékeim szerint.  :)

Ha úgy rossz ahogy van akkor miért bizzátok magatokat erre az amúgy sem fényesen müködő rendszere.
Vissza fogadsz és kész...
Ez a cash out dolog nagyon butitásra megy szerintem, persze biztos van aki talál benne velue-t.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 13, 2015, 21:08:39
Azt értem én, hogy nem kötelesek felajánlani mindig, mindenhol a cash out opciót (pl. kézinél meg hokinál egyáltalán nincs, ami engem azért bosszant kicsit). Tiszta sor. De ahol van ott csinálják már meg olyanra, hogy rendesen működjön. Nekem is fagyogatott már csomószor, volt olyan is, mint miskapapa67-nek, hogy hiába kattintottam rá akárhányszor, nem akart kifizetni. Pedig bőven volt még a meccsből 15-20 perc emlékeim szerint.  :)

Kézinél nagyon fasza lenne, azt tudnám szeretni!  :ok:

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 13, 2015, 21:44:29
Kézinél nagyon fasza lenne, azt tudnám szeretni!  :ok:

Kis off meg konkurencia stb., de a bwin-nél van azt hiszem. :)

Volt már fordítva is :D
Egy vasárnap délutáni dömpingben, egy ötöskombinál ott volt a felvehető funkció pedig az egyik meccsnek vége volt és bukott :great:
15kilót ajánlt fel , én meg kiváncsiságból rányomtam...
kifizette és nem vonták vissza egy hét múlva se  ;)

Üdv
Segítenétek ma regisztráltam bet365-re és adatokat kér tőlem én csak lakcímkártyát és személyi igazolvány tudok adni az elég lesz nekik? a menüpontban olyan dolgokat kérnek ami nincs nekem beszéltem velük de hát szabályzatból való másolgatáson kívül egyebet nem írnak.

Idézetet írta: Gtforcecity Dátum augusztus 17, 2015, 13:08:37
Üdv
Segítenétek ma regisztráltam bet365-re és adatokat kér tőlem én csak lakcímkártyát és személyi igazolvány tudok adni az elég lesz nekik? a menüpontban olyan dolgokat kérnek ami nincs nekem beszéltem velük de hát szabályzatból való másolgatáson kívül egyebet nem írnak.

Az első KYC pontban feltöltöd nekik a személyid két oldalát.
A másodikban meg megerősíted az email címedet.
Semmi más nem kell nekik.