bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: fanatic Dátum január 11, 2016, 11:36:54
Sajnos igazuk van, mérd le te is a kezdőrúgástól az időt, amikor kiteszik  a képernyőre a 7 másodpercet az valójában már tényleg 9 de min. 8,5 mp.

Nincs igazuk mert     http://www.bbc.com/sport/0/football/35155398  Itt vanegy hivatalos jegyzökönyv
a levelükben ök is erre a forrásra hivatkoznak. jegyzökönyv szerint az elsö gól idöpontja  8:11  ha az általam linkelt videón 8:10 kor ér a háloba nemhogy késik inkáb siet  https://www.youtube.com/watch?v=p4P-N66mOEo&feature=youtu.be   akkor viszont a szöglet idejénél is pontosnak kell lenie.

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy jégkorong eredménynél a 3-2 büntetők után vagy a 3-2 hosszabbítás után elbíráláskor a páros vagy páratlan fogadás nyer?

Páratlan. Elvileg, bár most nem ellenőriztem, pont ezért kisebb is a páratlan oddsa.

#5208 január 11, 2016, 21:33:46, bryan_65
Remek ez a free bingo tegnap kb 6 óra alatt semmi.. ma se jobbak a kilátások. Nap mint nap ugyanazok nyernek. :-\ Végére már 150-n se voltunk, de nyertes szeló véletlen se jött..

Ja és egy kört se hagytam ki szóval nem kis idő.. :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 11, 2016, 21:28:02
Remek ez a free bingo tegnap kb 6 óra alatt semmi.. ma se jobbak a kilátások. Nap mint nap ugyanazok nyernek. :-\ Végére már 150-n se voltunk, de nyertes szeló véletlen se jött..

Ja és egy kört se hagytam ki szóval nem kis idő.. :D
Valaki nagyon szerencsés vagy gép,vagy egy terminátor....Ma nem volt időm bingózni csak most játszok 1órácskát,de sehol nem nyertem én sem.Ami sokszor előfordul minden oldalon,hogy 1játékos nyer több sort is,na az bosszant. ;D

Sziasztok!

Utoljára VISA kártyáról fizettem be így kifizetésnél a VISA bankkártyát ajánlja fel a mobil oldalon.
Gépről nem tudok belépni.
Visara is kijön 1-2 nap alatt a pénz vagy előtte fizessek be mondjuk paysafecarddal hogy az utalást ajánlja fel?
köszi!

#5211 január 12, 2016, 07:55:10, GazembR
Nekem kártyára sem volt több mint  1 - 2 nap azt hiszem...

Itt láthatod, a kifizetések fülre kattintva -> http://help.bet365.com/hu/payments

Visa Bankkártya : 2-5 banki munkanap   
Visa Hitelkártya: 1-5 banki munkanap

Idézetet írta: fili76 Dátum január 11, 2016, 21:37:04
Valaki nagyon szerencsés vagy gép,vagy egy terminátor....Ma nem volt időm bingózni csak most játszok 1órácskát,de sehol nem nyertem én sem.Ami sokszor előfordul minden oldalon,hogy 1játékos nyer több sort is,na az bosszant. ;D
Megint a szokásos! Vicces az egész.. Bár itt legalább van, hogy eljut 1tg-ig másik oldalon csoda számba megy.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 12, 2016, 14:51:41
Megint a szokásos! Vicces az egész.. Bár itt legalább van, hogy eljut 1tg-ig másik oldalon csoda számba megy.
Pedig ma annyit villogtam,mint egy karácsonyfaégő,mégsem nyertem semmit egy oldalon sem.Volt olyan eset,hogy már a 38diknál csak egy hiányzott,még húztak 14számot,persze nem az enyémet.A másik eset meg mikor 4szelvényen hiányzott 1,a legszomorúbb az mikor a sor után húzzák azt a számot mint ami nekem kellene,jöhetne eggyel hamarább is.A stratégiám már megvan,de sajnos nem nyerek hozzá. ;D

#5214 január 12, 2016, 15:08:48, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum január 12, 2016, 14:56:39
Pedig ma annyit villogtam,mint egy karácsonyfaégő,mégsem nyertem semmit egy oldalon sem.Volt olyan eset,hogy már a 38diknál csak egy hiányzott,még húztak 14számot,persze nem az enyémet.A másik eset meg mikor 4szelvényen hiányzott 1,a legszomorúbb az mikor a sor után húzzák azt a számot mint ami nekem kellene,jöhetne eggyel hamarább is.A stratégiám már megvan,de sajnos nem nyerek hozzá. ;D
Ahogy néztem akik a chaten cseverésznek napi szinten nyernek. 1-2-5 font között van aki többször is. Jó pár nevet feltudnék sorolni. Én 2-3 közötti húzáson még sosem nyertem. Utolsó winem is volt már 3 napja 1 font...
Hát igen vannak szomorú helyzetek bőven.. :D

Nálam annyiból áll a stratégia, hogy minden húzáson ott vagyok (szinte) és bízok benne előbb utóbb megszór engem is több nyereménnyel :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 12, 2016, 15:00:10
Ahogy néztem akik a chaten cseverésznek napi szinten nyernek. 1-2-5 font között van aki többször is. Jó pár nevet feltudnék sorolni. Én 2-3 közötti húzáson még sosem nyertem. Utolsó winem is volt már 3 napja 1 font...
Hát igen vannak szomorú helyzetek bőven.. :D

Nálam annyiból áll a stratégia, hogy minden húzáson ott vagyok (szinte) és bízok benne előbb utóbb megszór engem is több nyereménnyel :D
Én is már amin tudok,de nekem ez a bargain terem tetszik,igaz ott csak 2sorsolás ingyenes 2kor és 7kor,de én ott nyertem mindkétszer,igaz csak 25 meg 50centet.Csak ugye itt 4x meg kell forgatni.Ha 1fontom lenne akkor ugyanebben a teremben az 1pennys sorsolást játszanám mindjárt a legelső kört nyitáskor vagy 100szelvénnyel vagy pedig 2x 50...itt az első sor is 2font,de van 3font fölött is,vagyis ha 2sorod van akkor már ki is forgattad,perze ehhez hatalmas mázli kell,de egyszer csak bejön,vesziteni nem veszithetsz rajta.Ebben a teremben még a 2órai ingyenes sorsolásnál is csak 60ember volt a 7óráinál sincsenek többen max olyan 80...na jó most még lesz lehet plusz 20fő innen. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum január 12, 2016, 16:03:36
Én is már amin tudok,de nekem ez a bargain terem tetszik,igaz ott csak 2sorsolás ingyenes 2kor és 7kor,de én ott nyertem mindkétszer,igaz csak 25 meg 50centet.Csak ugye itt 4x meg kell forgatni.Ha 1fontom lenne akkor ugyanebben a teremben az 1pennys sorsolást játszanám mindjárt a legelső kört nyitáskor vagy 100szelvénnyel vagy pedig 2x 50...itt az első sor is 2font,de van 3font fölött is,vagyis ha 2sorod van akkor már ki is forgattad,perze ehhez hatalmas mázli kell,de egyszer csak bejön,vesziteni nem veszithetsz rajta.Ebben a teremben még a 2órai ingyenes sorsolásnál is csak 60ember volt a 7óráinál sincsenek többen max olyan 80...na jó most még lesz lehet plusz 20fő innen. ;D

Gratula ha jól láttam már jött egy font neked az előbb ;) ;)
Én is csak itt nyertem WH-n még egyszer sem sajnos..

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 12, 2016, 20:09:19
Gratula ha jól láttam már jött egy font neked az előbb ;) ;)
Én is csak itt nyertem WH-n még egyszer sem sajnos..
Köszönöm igen megosztott sorom lett,megy is a bargain terembe már csak szerencse kellene hozzá.Itt van a legkevesebb ember és itt a legnagyobb esély.Minden másik helyen ahol bingózom wh-unibet,ha ingyenes van 600-700ember.Pláne nagy akcióknál.Meg itt is vannak chat játékok,igaz még sosem játszottam.Veszek 100 szelvényt az éjfél előttire aztán meglátom.Ha nem nyerek akkor legközelebb a délután 1órásira.Az esti 7órás ingyenesen voltunk 67-en,ami nagyon kevés,igaz igy sem nyertem,de egyszer tuti fogok. ;D

#5218 január 12, 2016, 21:10:48, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum január 12, 2016, 20:55:26
Köszönöm igen megosztott sorom lett,megy is a bargain terembe már csak szerencse kellene hozzá.Itt van a legkevesebb ember és itt a legnagyobb esély.Minden másik helyen ahol bingózom wh-unibet,ha ingyenes van 600-700ember.Pláne nagy akcióknál.Meg itt is vannak chat játékok,igaz még sosem játszottam.Veszek 100 szelvényt az éjfél előttire aztán meglátom.Ha nem nyerek akkor legközelebb a délután 1órásira.Az esti 7órás ingyenesen voltunk 67-en,ami nagyon kevés,igaz igy sem nyertem,de egyszer tuti fogok. ;D
Drukkolok nem esélytelen. ;)
Kis bosszankodás megint: Ha az elmúlt 4-5 napot nézem 10 nevet min tudnék írni akik nyernek napi szinten. Még vissza is tudnám nézni bet365 historynál. :bash: :bash: ;D Hozzám meg 3 napja nem esik be egy nyertes szelvény sem. :(

Tudja valaki, hogy miért nem lehetett fogadni a Gerasimov meccsre? Mindegyik más fogadóirodánál lehetett, csak a bet365 törölte az oddsokat. Egészen a kezdésig kivártam, hátha majd élőre visszateszik, de nem így történt. Bosszantó, pláne az eredmény tudatában :)