bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


#5220 január 13, 2016, 12:34:41, butyi
a híres bundázókat általában kerüli a bet365- ha a teniszre gondolsz

Idézetet írta: nemethb Dátum január 13, 2016, 12:26:30
Tudja valaki, hogy miért nem lehetett fogadni a Gerasimov meccsre? Mindegyik más fogadóirodánál lehetett, csak a bet365 törölte az oddsokat. Egészen a kezdésig kivártam, hátha majd élőre visszateszik, de nem így történt. Bosszantó, pláne az eredmény tudatában :)

Gerasimov lenyomta az évszázad bundáját az ősszel (Sousa  :D), sokan degeszre tömték magukat. Mivel nem ATP-s, így elég könnyű és célszerű őt kikerülni a bet365-nek.

Értem, köszi. És melyik közülük a híres bundás? :) Mindenesetre furcsa, ha ez az ok, hogy egy open selejtezőn erre gyanakódnak.

Arról a meccsről lemaradtam, így már világos :)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 12, 2016, 21:06:19
Drukkolok nem esélytelen. ;)
Kis bosszankodás megint: Ha az elmúlt 4-5 napot nézem 10 nevet min tudnék írni akik nyernek napi szinten. Még vissza is tudnám nézni bet365 historynál. :bash: :bash: ;D Hozzám meg 3 napja nem esik be egy nyertes szelvény sem. :(
Pedig az lett,hiába volt 4szelvényem is 1számtól,ha nem jött.A jó hir,hogy valaki persze 2x nyert igy 9fonttal gazdagodott.Nekem elég lett volna a house is ami majdnem 6font volt,ha megnyerem akkor biztos van 2fontom.Igy szinte lehetetlen 4x kiforgatni.Azt észrevettem,hogy itt is 1szoba és a whn a diamond terem sorsolása teljesen azonos,amit dél és 1óra között sorsolnak-ingyenesek,valami night volt a neve bet365oldalán.

#5225 január 13, 2016, 13:46:47, butyi
Idézetet írta: nemethb Dátum január 13, 2016, 12:49:42
Értem, köszi. És melyik közülük a híres bundás? :) Mindenesetre furcsa, ha ez az ok, hogy egy open selejtezőn erre gyanakódnak.
Gabashvili meccseinél például általában csak a mérkőzés/játszma nyertese piac elérhető
Molchanov meccset is sokszor hiába keresel bet365-nél

Egor Gerasimov - Joao Sousan 0-6, 1-6, 6-2, 6-2, 6-4

Ez volt az a meccs...Ráadásul egy Davis Cup meccsen.. ;D ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum január 13, 2016, 14:58:07
Egor Gerasimov - Joao Sousan 0-6, 1-6, 6-2, 6-2, 6-4

Ez volt az a meccs...Ráadásul egy Davis Cup meccsen.. ;D ;D
Kb. ezt hozta ma is, csak kicsiben. Csak elnyújtja a bemelegítést... :)

Gratula fili76 ha jól láttam ma többször is nyertél és még nincs vége ugye!  :) ;D (ingyé bingon)

Hallgatja valaki a bet365 ös élő közvetítést (Pool - Arsenal)? A csávó úgy beszél mint aki bevan szívva szóval ilyen ''nyugodság van tesó stílusba'' aztán mikor helyzet van akkor hangerő 1 ről elkezd 10-en üvölteni és nem elég kurva idegesítő még meg is süketültem tőle. :D

Én 3 percig bírtam hallgatni, van olyan akinek ez tetszik? ;D ;D

A free bingokon nyert összegeket bingon kell megforgatni vagy átvihető mondjuk sportfogadásra rögtön? Hogy íródik jóvá?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 13, 2016, 21:49:17
A free bingokon nyert összegeket bingon kell megforgatni vagy átvihető mondjuk sportfogadásra rögtön? Hogy íródik jóvá?
Bingon kell megforgatni. 4x-s a forgatási követelmény beten. Szóval ha nem ad be valami nagyot.. az esély nem sok. De lehetséges.

-----
Köszönöm ma is nagy 0... 4 napja no win :D :D

Idézetet írta: davixxx Dátum január 13, 2016, 21:35:37
Hallgatja valaki a bet365 ös élő közvetítést (Pool - Arsenal)? A csávó úgy beszél mint aki bevan szívva szóval ilyen ''nyugodság van tesó stílusba'' aztán mikor helyzet van akkor hangerő 1 ről elkezd 10-en üvölteni és nem elég kurva idegesítő még meg is süketültem tőle. :D

Én 3 percig bírtam hallgatni, van olyan akinek ez tetszik? ;D ;D

Ja én is hallgattam, kicsit idegesítő volt , de jött a 100kiló :great:
2,5Over + X
Odds:11,20
:ok:

Sziasztok.
A NAV megint alkotott.Valaki tudna adni egy alternatív címet vagy elérési útvonalat?

Idézetet írta: kennyke20 Dátum január 14, 2016, 07:19:45
Sziasztok.
A NAV megint alkotott.Valaki tudna adni egy alternatív címet vagy elérési útvonalat?

http://www.sportgiochi365.com