bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


90 napra jegelték az oldalt

Idézetet írta: TKKZSB Dátum január 14, 2016, 07:31:52
90 napra jegelték az oldalt
Nálam a bet365.com cím működik továbbra is.

Köszönöm a linket.

Nálam tableten megy,de számítógépen nem. Ezt add össze :redchug:

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 13, 2016, 21:09:23
Gratula fili76 ha jól láttam ma többször is nyertél és még nincs vége ugye!  :) ;D (ingyé bingon)
Köszönöm szépen,igen nyertem sőt rekordsebességgel,1játékban lett 2sorom és bingóm is,azt hiszem 36-számra,ami nálam még sosem volt,pont nyertem volna 1000eurot,ha nem ingyenes a szelvény :-)Aztán még lett 50pennym is,de sokat nem ért.Éjszakára szétirtam és több sorsolásba vettem jegyeket,de nem nyertem semmit sem.Ma is nyertem 1fontot,de ma sem sikerült semmit nyernem belőle,igy semmit sem ért,hogy 2napja szerencsém van,mert mikor kellene nincsen semmi.Ma super szelvényeket vettem belőle,de ez sem jött be.De másképpen nincs esélyed,csak ha nyersz egy nagyot és nem kell 4x forgatnod azt a kicsit.

Idézetet írta: rabona Dátum január 14, 2016, 15:13:49
Mert tableten és mobilon a mobilos címen jelentkezik be.

Amíg a mobilos elérhetőséget nem blokkolják, addig az minden szolgáltatónál megy, de amelyik szolgáltató "elfelejtette" blokkolni a normál weboldalt, annál a a böngészőben az "asztali webhely kérése" opcióval nem csak a mobilbarát verzió fog bejönni, hanem a "sima" oldal(ak) is.

Nekem úgy tűnik, hogy több kisebb netszolgáltató van, amelyik ezzel vagy nem is foglalkozik vagy egyszerűen ez egy rendszerhiba, amivel senki nem foglalkozik.

Van olyan netszolgáltató, akinek a mai bet365 az első korlátozása... ;D

Megkérdeztem egy jó barátom még régen, aki egy szolgáltatónál dolgozik (gyakorlatilag 2. "embere"), de csak pár szót beszéltünk róla így nem tudom faszán hitelesen leírni, hacsak megint nem kérdezem meg.
A lényeg, hogy a korlátozás betartatása csak azokra a szolgáltatókra vonatkozik akik benne vannak valamilyen "netes szövetségben". Persze csak én hívom így. Valami állam által szervezett tömörülés. Na most ebbe belépni nem kötelező. Innentől akik nincsenek benne, azoknak nem kötelező betartani sem a direktívákat. Persze ez hülyén hangzik tudom, de ők nem is korlátoztak jó darabig semmit sem (mostanában nem tudom).
Valahogy úgy kell elképzelni, hogy a NAV nem a szolgáltatókat kötelezi a betartásra, hanem ezt a tömörülést. Aki pedig nincs benne....  :D

Idézetet írta: szumos Dátum január 14, 2016, 16:00:41
Van olyan netszolgáltató, akinek a mai bet365 az első korlátozása... ;D

Megkérdeztem egy jó barátom még régen, aki egy szolgáltatónál dolgozik (gyakorlatilag 2. "embere"), de csak pár szót beszéltünk róla így nem tudom faszán hitelesen leírni, hacsak megint nem kérdezem meg.
A lényeg, hogy a korlátozás betartatása csak azokra a szolgáltatókra vonatkozik akik benne vannak valamilyen "netes szövetségben". Persze csak én hívom így. Valami állam által szervezett tömörülés. Na most ebbe belépni nem kötelező. Innentől akik nincsenek benne, azoknak nem kötelező betartani sem a direktívákat. Persze ez hülyén hangzik tudom, de ők nem is korlátoztak jó darabig semmit sem (mostanában nem tudom).
Valahogy úgy kell elképzelni, hogy a NAV nem a szolgáltatókat kötelezi a betartásra, hanem ezt a tömörülést. Aki pedig nincs benne....  :D

Elvileg a törvény szerint a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság szervezi és ellenőrzi a blokkolás végrehajtását. Lehet, hogy nekik nincs joguk mindenhol kutakodni?!
Ugyanakkor a NAV bírságolhat, ami egy kicsinek még jobban fájhat...

Egyébként most miért került sorra a bet365? Nem látom a NAV listájában és a közelmúltban nem is volt hirdetmény erről. (vagy rossz helyen nézem..)

Eddig nem tudom, hogyan szerepelt a törvényben, de most 365 napra írja az "ideiglenes hozzáférhetetlenné tételt".

Bet365 már régóta blokkolva van ( A bet365 oldalát végül 2014. augusztus 13-án tették elérhetetlenné. )

A blokkolás egyébként szimplán úgy zajlik hogy először megjelenik a NAV holnapján arról, milyen határozatot hozott az illegális tevékenységet folytató honlap ellen, majd 15 nappal később a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) a hazai internetszolgáltatók felszólításával elérhetetlenné teszi azt.


Itt a lista amúgy a blokkolt honlapokról ( http://www.nav.gov.hu/nav/szerencsejatek/blokkolt_honlapok )

Idézetet írta: rabona Dátum január 14, 2016, 15:13:00
Az sb-s is blokkolva. Szerintem nem kéne ezt ide kiírni, de lehet, hogy rosszul látom.

De a többsége működik és köszönet a listáért!

Idézetet írta: rabona Dátum január 14, 2016, 15:13:00
Az sb-s is blokkolva. Szerintem nem kéne ezt ide kiírni, de lehet, hogy rosszul látom.

A többsége müködik, valakinek segitségére van, aki nem tud alternativ cimet, egyébként meg, ha egy alternativ cimet be lehet irni akkor, többet miért ne ?

Idézetet írta: GazembR Dátum január 14, 2016, 18:01:30
A többsége müködik, valakinek segitségére van, aki nem tud alternativ cimet, egyébként meg, ha egy alternativ cimet be lehet irni akkor, többet miért ne ?
Mert gondolom nem csak mi olvassuk a topikot..

#5247 január 14, 2016, 18:32:12, GazembR
Nem értem, és akkor mi lesz ? Lelövik ezeket a cimeket is ? Minden honapban van 2-3 db uj, meg még azt sem értem mindig, miért baj hogy ha egyszere be van irva egy pár hogy lehessen válogatni, mintha egyesével lenne beirogatva mert blokkolnak egyet.. ( ha "más" is olvassa a topikot egy a lényeg igy is ugy is blokkolva lesznek, de mint mondtam mindig van uj ) :beerchug:

Én csak alternativ cimet kináltam, hogy az itt nyert bonuszt feltudjátok használni, vagy innen mindenki komolyan olyan országból nézi ahonnan nincs blokkolva ?  :great: :laugh: :laugh: :laugh:

#5248 január 14, 2016, 18:36:18, GazembR
Idézetet írta: rabona Dátum január 14, 2016, 18:30:51
Pontosan. Nem túl bonyolult.

Jah, ez akkora nagy baj, akkor nem törlöm őket, igy is blokkoltak már párat, meg fognak is , ha majd a lista elavult teszek újat, amin úgyan úgy több található  :cya:

A másik-ra a válaszom, valószinüleg a TE szolgáltatód most blokkolta, nekem már rég blokkolta, azért is használok alternativ cimet.

Idézetet írta: GazembR Dátum január 14, 2016, 16:41:44
Bet365 már régóta blokkolva van ( A bet365 oldalát végül 2014. augusztus 13-án tették elérhetetlenné. )

A blokkolás egyébként szimplán úgy zajlik hogy először megjelenik a NAV holnapján arról, milyen határozatot hozott az illegális tevékenységet folytató honlap ellen, majd 15 nappal később a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) a hazai internetszolgáltatók felszólításával elérhetetlenné teszi azt.


Itt a lista amúgy a blokkolt honlapokról ( http://www.nav.gov.hu/nav/szerencsejatek/blokkolt_honlapok )

És ezen a listán hol van a bet365.com?   

Ha 2014. aug. 23-án blokkolnak egy oldalt 90 napra, akkor az utána lejár és újra elérhető lesz. (legalábbis eddig ez volt a rendszer, bár most, mint említettem, 365 napot találtam a törvényben)

Ha most indult újra  a blokkolás, hol van a 15+ nappal ezelőtti hirdetmény?
Eddig ezek követhetőek voltak, most kezd káosz lenni.
Ha az illetékes olvassa, kérem, tegyenek rendet!   :)