bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Sziasztok!

Van valakinek infoja arról, hogy állítólag a Nav figyeli a bankszámlára érkező bet365 nyereményeket adóztatás szempontjából?Több ismerősöm mondott ilyet, de én nehezen tudom elképzelni, hogy ez igaz lenne.


Idézetet írta: Pippen33 Dátum augusztus 05, 2016, 08:44:11
Sziasztok!

Van valakinek infoja arról, hogy állítólag a Nav figyeli a bankszámlára érkező bet365 nyereményeket adóztatás szempontjából?Több ismerősöm mondott ilyet, de én nehezen tudom elképzelni, hogy ez igaz lenne.

Arról nincs infód, hogy ami kifelé megy a számláról a bet365-re, azt is figyelik-e ? Marhaság az egész!

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 05, 2016, 08:51:02
Arról nincs infód, hogy ami kifelé megy a számláról a bet365-re, azt is figyelik-e ? Marhaság az egész!

A befizetésről azt hallottam korábban, hogy a bankoknak kell blokkolni az ilyen tranzakciókat, semmi nem történt. Amúgy meg elég érdekes lenne az adóztatás. Amit kifizettetek, az nem feltétlen, hogy a szó pénzügyi értelmében vett nyereség, hisz közben bukhatok is a befizetett pénzemből. Amúgy ez megint tipikus Magyarország. Nem lenne egyszerűbb a tiltás helyett a tippmixprot is a bet365 mintájára felfejleszteni?Ott a követendő példa.


Sziasztok! Jelenleg, az egy szelvényre feltehető maximum összeg van-e náluk szabályozva, vagy az egy szelvénnyel maximálisan nyerhető összeg? Ha valaki biztosra tudja kérem írjon és persze a konkrét összeg is érdekelne HUF alapú számlán! Előre is köszönöm

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum augusztus 08, 2016, 09:24:47
Sziasztok! Jelenleg, az egy szelvényre feltehető maximum összeg van-e náluk szabályozva, vagy az egy szelvénnyel maximálisan nyerhető összeg? Ha valaki biztosra tudja kérem írjon és persze a konkrét összeg is érdekelne HUF alapú számlán! Előre is köszönöm

Maximálva van, de szerintem ez mindenkinél más. Jelöld ki a tippedet, nyomj a "max tét" gombra, és megtudod a sajátodat. Mellesleg tippenként, eseményenként is változik, nem mindenre ugyanaz. (nálam pl. 700, 1400 dollár a max. nyerhető, mikor hogy)

igen, de ha a maximálisnál nagyobb összeggel próbálsz fogadni, akkor egy trader manuálisan megvizsgálja, és lehet, hogy engedi (pár percig tart).

#5649 augusztus 09, 2016, 15:38:03, SPF Admin
...sok sikert (Admin)

#5650 augusztus 09, 2016, 15:37:33, SPF Admin


:o :o Ilyenről én még nem hallottam...


Nem tudok megint belépni. :( Nektek is azt írja ki, hogy "karbantartás" ??

Igen. Most nálam is ezt írja :
A bet365 weboldal karbantartás miatt jelenleg nem elérhető. Szolgáltatásunk hamarosan újra elérhető lesz. Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük.

Fogadás leadásához, kérjük hívja a jelenleg is működő telebet központunkat a 00800 12 365 365 (Magyarországról), vagy +44 1782 684 663 (a világ többi részéről) telefonszámon.

Ismét elérhető! Vége a karbantartásnak.