bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Kezdje az évadot egy bónusszal...

Az új Premier Liga szezon végre kezdetét veszi, amelynek alkalmából egy különleges 25%-os Kezdőrúgás bónuszt kínálunk Önnek akár 15.000 HUF értékben!

A bónusz igénylésének menete:

1. Fizessen be legalább 1.500 HUF értékben.
2. A Szolgáltatásoknál kattintson az Ügyfelekre, ott az Akciókra, majd Adja meg az ajánlatkódot.
3. Adja meg az e-mailben elküldött ajánlatkódot, majd kattintson a Jóváhagyás gombra.
4. A bónuszát hozzáadjuk a bónuszegyenlegéhez.


Lehetne több is, mint 25 %, de ne legyünk telhetetlenek.  :D

#5656 augusztus 11, 2016, 13:56:11, Apcsi
Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 11, 2016, 12:13:41
Kezdje az évadot egy bónusszal...

Az új Premier Liga szezon végre kezdetét veszi, amelynek alkalmából egy különleges 25%-os Kezdőrúgás bónuszt kínálunk Önnek akár 15.000 HUF értékben!

A bónusz igénylésének menete:

1. Fizessen be legalább 1.500 HUF értékben.
2. A Szolgáltatásoknál kattintson az Ügyfelekre, ott az Akciókra, majd Adja meg az ajánlatkódot.
3. Adja meg az e-mailben elküldött ajánlatkódot, majd kattintson a Jóváhagyás gombra.
4. A bónuszát hozzáadjuk a bónuszegyenlegéhez.


Lehetne több is, mint 25 %, de ne legyünk telhetetlenek.  :D



Hát igen! Tavaly 100% befizetési bónuszt kaptam/kaptunk/, megmondom őszintén idénre is ezt vártam!
Mindegy, meglátom mit ad majd a konkurens fogadóiroda, ennek függvényében fogok befizetni......

Én 50%-os (max 50 euro) bónuszt kaptam  ;D
A bónuszösszeget 9-szer kell megforgatni a kivét előtt,plusz a befizetést egyszer megforgatni mielőtt adják a bónuszt.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 11, 2016, 12:13:41
Kezdje az évadot egy bónusszal...

Az új Premier Liga szezon végre kezdetét veszi, amelynek alkalmából egy különleges 25%-os Kezdőrúgás bónuszt kínálunk Önnek akár 15.000 HUF értékben!

A bónusz igénylésének menete:

1. Fizessen be legalább 1.500 HUF értékben.
2. A Szolgáltatásoknál kattintson az Ügyfelekre, ott az Akciókra, majd Adja meg az ajánlatkódot.
3. Adja meg az e-mailben elküldött ajánlatkódot, majd kattintson a Jóváhagyás gombra.
4. A bónuszát hozzáadjuk a bónuszegyenlegéhez.


Lehetne több is, mint 25 %, de ne legyünk telhetetlenek.  :D

Ezt tök jó csak én autista vagyok hozzá. Most 15.000 FT lehet a maxbónusz összeg amit megkapunk vagy 15.000 FT a maximum befizetés ami után jár a bónusz?

Szintén 50%, max 15 eFt.

Idézetet írta: Lancer Dátum augusztus 11, 2016, 15:08:19
Ezt tök jó csak én autista vagyok hozzá. Most 15.000 FT lehet a maxbónusz összeg amit megkapunk vagy 15.000 FT a maximum befizetés ami után jár a bónusz?

Max 15K, 25% bónusz lehet, de ehhez a 25%-hoz 60K-t kell befizetni.

Ui: Természetesen részarányosan is műkszik.

Idézetet írta: Lancer Dátum augusztus 11, 2016, 15:08:19
Ezt tök jó csak én autista vagyok hozzá. Most 15.000 FT lehet a maxbónusz összeg amit megkapunk vagy 15.000 FT a maximum befizetés ami után jár a bónusz?
Akkor szerencsére még nem láttál autistát. Sok olyan lenne, akinek ez nem lenne bonyolult. (mondjuk másodikos - vagy talán harmadikos?- matek, ha 25% a bónusz, és maximum bónusz 15 ezer, akkor mennyi a maximum befizetés? (már megírták feljebb)

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum augusztus 11, 2016, 17:13:53
Akkor szerencsére még nem láttál autistát. Sok olyan lenne, akinek ez nem lenne bonyolult. (mondjuk másodikos - vagy talán harmadikos?- matek, ha 25% a bónusz, és maximum bónusz 15 ezer, akkor mennyi a maximum befizetés? (már megírták feljebb)

Épp kemény hetem van ami napi 2-3 óra alvást jelent gondoltam megkérdezek olyat akinek kicsit még fog az agya. Néha lehet hülyeségeket is kérdezni azért van a fórum.

Idézetet írta: Lancer Dátum augusztus 12, 2016, 07:08:32
Épp kemény hetem van ami napi 2-3 óra alvást jelent gondoltam megkérdezek olyat akinek kicsit még fog az agya. Néha lehet hülyeségeket is kérdezni azért van a fórum.

Egyszerűbb ironikusan válaszolni, mint a témára/kérdésre koncentrálni. De ez már csak ilyen.

Idézetet írta: Lancer Dátum augusztus 12, 2016, 07:08:32
Épp kemény hetem van ami napi 2-3 óra alvást jelent gondoltam megkérdezek olyat akinek kicsit még fog az agya. Néha lehet hülyeségeket is kérdezni azért van a fórum.
Nem bántásból írtam,  csak nálunk van a családban autista, és kicsit érzékenyebb vagyok a szóra, pláne, hogy az emberek többsége nem tudja mi az, a Rain man csak egy film.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum augusztus 12, 2016, 11:00:51
Nem bántásból írtam,  csak nálunk van a családban autista, és kicsit érzékenyebb vagyok a szóra, pláne, hogy az emberek többsége nem tudja mi az, a Rain man csak egy film.

Értem, nem akartalak felzaklatni sajnálom.

Idézetet írta: Lancer Dátum augusztus 13, 2016, 12:18:59
Értem, nem akartalak felzaklatni sajnálom.
Ezt akkor jól kitárgyaltuk, a lényeg, hogy béke van. :)

Sziasztok, valaki tud abban segíteni, miért nem lehet rámenni sem az ügyfelek, sem a bank elkülönítés a bet365 ön,így se bónusz se kifizetés, köszi

Idézetet írta: JambriBali Dátum augusztus 17, 2016, 07:02:00
Sziasztok, valaki tud abban segíteni, miért nem lehet rámenni sem az ügyfelek, sem a bank elkülönítés a bet365 ön,így se bónusz se kifizetés, köszi

Nálam rendben működik.

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Kaptam 25%os feltöltési bónuszt mivel megkezdődött a Premier League (gondolom mindenki kapott :D ).
Az lenne a kérdésem, hogy azt meg lehet-e tenni, hogy feltöltök 20ezer Ft-ot, igényelem a bónuszt, az eredeti 20ezer Ftot megteszem vmire pl. 2-es szorzón egy meccsre. És HA bejön akkor kiutalhatom a 40 ezret? A bónusz 5ezerrel pedig "próbálkoznék" teljesíteni a forgatási követelményeket, stb...