bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: Csabi05 Dátum december 02, 2016, 11:27:26
Na ilyet még nem láttam. Fogadtam tegnap egy meccsre, hogy félidőben lesz gól. Chonburi-Shukhothai. De a meccs a 30.percnél eltűnt az élőből és nem is rakták vissza, egész ma reggelig függőben volt, majd vesztesnek könyvelték el. A probléma csak az, hogy 3x30 perc volt a játékidő, nem 2x45perc. Erre ilyen választ kaptam: kép
Ilyenkor mit lehet tenni? Senki ne mondja nekem, hogy ez így korrekt...

4x30 percet játszottak, 0-1 lett a mérkőzés. Az 51.percben esett a gól, ugyanúgy buktam én is. Félidőre 0-0-át írnak, csak azt nem tudom, hogy hogyan jött ki..

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 01, 2016, 20:19:50
Az ajánlat a főoldalon van, szóval elméletileg érvényes kellene legyen bárki számára. Részletek:

Barcelona v Real Madrid (Élő fogadás ajánlat)

Rákérdeztünk, s az ajánlat érvényes a magyar ügyfeleknek. A visszatérítendő összeg pedig maximum 8.000 Forint.  :ok:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 02, 2016, 12:23:07
4x30 percet játszottak, 0-1 lett a mérkőzés. Az 51.percben esett a gól, ugyanúgy buktam én is. Félidőre 0-0-át írnak, csak azt nem tudom, hogy hogyan jött ki..

Szerintem semmiképp sem korrekt. Ha úgy van kiírva, hogy 3x30 perc, eleve nem is rakok a meccsre.. Teljesen máshogy alakul minden de ezt nem bírják megérteni, valami buta nővel beszéltem, nem érti meg mi a probléma. Buktam már saját rossz fogadásomon sokkal többet mint ezen, de itt a bet365 hibázott szerintem, nem tudták milyen meccsen vannak.. Meg a nevében benne van, hogy félidő, itt meg harmadok voltak igazából. Még telefonon fogok velük beszélni, hátha megértik mi a bajom.

közben megjött az üzenet a kockázatmentesről is,úgyhogy mostmár hivatalos

Sziasztok!

Lehet le vagyok maradva de ez mióta van így?

Illetve ezzel együtt változott a kifizetés hossza is? Eddig munkanapokon a tárgynap reggel elindított kifizetés délután 1-3közt már a számlán volt.

Idézetet írta: Tinyo Dátum december 02, 2016, 18:28:00
Sziasztok!

Lehet le vagyok maradva de ez mióta van így?

Illetve ezzel együtt változott a kifizetés hossza is? Eddig munkanapokon a tárgynap reggel elindított kifizetés délután 1-3közt már a számlán volt.

Kb. egy hónap, de lehet, hogy nincs annyi.

Amint az üzenetben is írják, rajtuk kívülálló okok miatt kénytelenek nemzetközi átutalást végrehajtaniuk. Ez időigényes, kb. 3-5 munkanap.

Hogy lehet kivenni a pénzt fogadás közben? Nincs ilyen opció. Fejreálltam, mint a nyeletlen balta.

Idézetet írta: Zebirus Dátum december 02, 2016, 21:26:34
Hogy lehet kivenni a pénzt fogadás közben? Nincs ilyen opció. Fejreálltam, mint a nyeletlen balta.
Élő fogadásnál van, a "Fogadásaim"-nál ott a "Felvehető most". DE! nem minden piacra adja meg. Például kézilabdára sem. 16-16-nál tettem Magdeburg hazait 1X2 piacon, kicsit leizzadtam mire meg lett.

A 8000Ft-os kockázatmentes fogadás érvénytelenítésre kerül, ha két olyan fogadást teszek amely garantált profitot eredményez?

Idézetet írta: dister Dátum december 03, 2016, 08:27:06
A 8000Ft-os kockázatmentes fogadás érvénytelenítésre kerül, ha két olyan fogadást teszek amely garantált profitot eredményez?
Ezt hol olvastad?

Ha kérdezed, akkor szerintem nincs ilyen. De ha mégis, akkor elfogadom, ha más jobban tudja ezt.

Csak kíváncsi vagyok, hogy valakivel esetleg előfordult-e már ilyen, mert a részvételi felvétel 8-as pontja említ ilyesmit:

"Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel."

az egyik fogadás elő,úgyhogy nem tudnak belekötni,mert ha pl úgy rakod,hogy nyer a hazai,aztán élőben akarod rakni X2-t,simán beverhet "elméletben" 2 mp alatt is egy gólt a vendég és akkor már ugrott is a biztos fogadás mert jelentősen lemegy az X2 szorzója,tehát mindenképp van valamennyi kockázat(még ha 2 mp alatt nem is szoktak gólt lőni,de elméletileg lehetséges)

Idézetet írta: ereghard Dátum december 03, 2016, 10:04:00
az egyik fogadás elő,úgyhogy nem tudnak belekötni,mert ha pl úgy rakod,hogy nyer a hazai,aztán élőben akarod rakni X2-t,simán beverhet "elméletben" 2 mp alatt is egy gólt a vendég és akkor már ugrott is a biztos fogadás mert jelentősen lemegy az X2 szorzója,tehát mindenképp van valamennyi kockázat(még ha 2 mp alatt nem is szoktak gólt lőni,de elméletileg lehetséges)

mérkőzés előtt overt raksz, pár mp alatt nem tud olyan esemény történni ami negatív irányban drasztikusan befolyásolná az under oddsszát.. ha gól születik, az csak "jó".. szóval bőven kikezdhető..

nem véletlen hoztam normális példát,amibe nem lehet belekötni,ha így rakod akkor nyílván törölhetik,de vannak olyan fogadások amibe nem tudnak belekötni és szinte 100% hogy mindenképp nyersz

amúgy a visszatérített összeget már nem kell forgatni ugye? Mert az unibet pl bónuszban fizeti vissza az elbukott pénzt, a bet-nél azonban nem találtam erre vonatkozó infót.