bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 05, 2016, 19:24:16
A garantált cashout alapja az lenne, hogy minden korábban megtett fogadásra és fogadástípusra folyamatosan számolják az aktuális szorzókat. (pl. olyan hendi határokra, amelyekre már rég nem kínálnak szorzót az élő felületen)
Ezt nem mostanában fogják bevállalni az irodák. Főleg úgy, hogy eleve kisebb az élő kínálatuk, mint a bet365-é, tehát még alapvetőbb dolgokban is van bepótolni valójuk.
A különböző határok oddsait automatikusan számolják, csak egyet kell valóban kiszámolniuk. Minden határ oddsa egyszerre mozog, és a Bet365 olyan határokra is kínál normál esetben cash outot, ami már nem elérhető a piacon, de a "háttérben" ezek is megvannak, csak fogadni nem lehet rájuk. Szóval nem lenne túl nagy vállalás a Be365-nek a garantált cash out, csak egy kis odafigyelés kéne.

Nekem sem látszódik se az élő, se a függőben lévő.
Csak applikáción keresztül.
Maga a 'fogadásaim' opció látszódik fent középen, de ráklikkelve semmi nem történik.
Én is kíváncsi vagyok, hogy ez mitől lehet....(se chrome, se firefox alatt nincs változás).


Idézetet írta: pataki Dátum december 05, 2016, 20:55:57
Szervusztok, a következő a problémám:

Már legalább 3 éve fogadok a bet365-ön, és eddig gyakorlatilag semmi gondom nem volt velük. Kihagytam 1-2 hetet, és ma, amikor beléptem, láttam, hogy egy kicsit megváltozott a felület. Pénzt tudtam feltölteni, fogadtam is, de utána döbbenten láttam, hogy nem látom sehol a fogadásaimat, csak a Történetben tudtam megnézni, hogy vannak egyáltalán.

Chat-en írtam az ügyfél-szolgálatnak, azok meg elkezdtek mellébeszélni, és azt írták, hogy adjak meg egy telefonszámot, mert olyan információt akarnak velem közölni, amit csak telefonon lehet. Tudni kell, hogy gyakorlatilag fillérekkel játszom, és garantáltan mínuszban vagyok, szóval nagyon nem én vagyok a fogadási maffia. Első körben elküldtem őket a fenébe, legfeljebb lenyúlják azt a pár forintomat.

Esetleg tudja valaki, hogy mi ez az egész?

Idézetet írta: Irtis Dátum december 05, 2016, 23:00:14
A különböző határok oddsait automatikusan számolják, csak egyet kell valóban kiszámolniuk. Minden határ oddsa egyszerre mozog, és a Bet365 olyan határokra is kínál normál esetben cash outot, ami már nem elérhető a piacon, de a "háttérben" ezek is megvannak, csak fogadni nem lehet rájuk. Szóval nem lenne túl nagy vállalás a Be365-nek a garantált cash out, csak egy kis odafigyelés kéne.

Szerintem ha ez csak egy kis odafigyelésen múlna, akkor mondjuk egy kézimeccs hajrájában is fennhagyhatnának a tétlapon a 8-10 hendi és over/under határt (vagy éppen mindet, akár 30-at is, amire a meccs előtt vagy a meccs alatt fogadást kínáltak), valamiért mégsem teszik.

A cashout bizonyos megközelítésben egy olyan fogadási lehetőség, amit a futó fogadásoddal elérhető nyereményből teszel. Ha ezt biztosítanák, mert úgyis ki van számolva a szorzó, akkor miért ne lehetne elérhető ugyanez a fogadási lehetőség, ugyanaz a határ mindenkinek a tétlapon?
Az én megközelítésemben két oka lehet: vagy túl erőforrás igényes, vagy túl kockázatos az irodának a szélsőségesebb határokra is folyamatosan szorzót adni.  (a távolabbi határokon általában nagyobb is a szórás a szorzókban az irodák között, ráadásul ezeken a határokon jóval kisebb forgalomra számíthatnak)

Engem a cashout hiánya ott zavar igazán, ahol a visszafogadáshoz szükséges szorzó sincs rajta a tétlapon, így első körben inkább a tétlapról "hiányzó" határokat és szorzókat kérném számon és csak utána ezt a visszafogadást megkönnyítő kényelmi funkciót.

Egy kézimeccs hajrája különleges eset, mert pár másodperc alatt megfordulhatnak az esélyek. De pl. a nagyobb focimeccseken elég sok hendi határ van fent, köztök gyakran "szélsőségesek" is, mint pl. ami 1,1-es szorzóval van. Ezt igazán alkalmazhatnák más sportágakra is (tenisz, kosár), és ha már úgyis megvannak az oddsok, akkor a cash outot is biztosíthatnák. Az irodának elvileg minden fogadádáson van kb. 8% haszna, ezért ebből kiindulva az lenne az érdeke, hogy minél nagyobb kínálatot adjon, mert az növeli a forgalmát, és így a profitját. A standardtől eltérő határokon is ugyanúgy 8% a haszna. Szóval nem értem, hogy miért nem fejlődött semmit ebben a Bet365. Már olyan kis irodáknál, mint a Voxbet (Yogano) sokkal több határ van élőben.

Nem érdekük. Messze a legnépszerűbbek. Elég nekik ha az oldalt finomítják. Egyelőre legalábbis

Ez igaz, de hosszú távon halálra van ítélve az a vállalat, ami nem újít semmit.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 06, 2016, 11:51:44
Nem érdekük. Messze a legnépszerűbbek. Elég nekik ha az oldalt finomítják. Egyelőre legalábbis

én már annyinak is örülnék, ha nem fagyogatna be állandóan csomó piac és nem omlana össze hetente teljesen a honlap (mint pl. most az előbb)..  :laugh: :laugh: :)

Mindig oda fizetnek ki ahonnan utoljára lett befizetve? Vagy van választás?

Nincs választás. Az utolsó befizetés a lényeg! Én így tudom.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 05, 2016, 21:15:53
Mindenkinek a történetben vannak a fogadásai, nem? Hol kéne lenniük? (vagy a függő fogadások nem látszanak?)

Igen, természetesen a függő fogadások nem látszanak.

Idézetet írta: alteregg Dátum december 06, 2016, 02:44:47
Nekem sem látszódik se az élő, se a függőben lévő.
Csak applikáción keresztül.
Maga a 'fogadásaim' opció látszódik fent középen, de ráklikkelve semmi nem történik.
Én is kíváncsi vagyok, hogy ez mitől lehet....(se chrome, se firefox alatt nincs változás).



Pontosan ez a helyzet nálam is, és amikor írtam nekik a chat-en, homályos mellébeszélés után telefonszámot követeltek, mondván, olyan információt kell velem közölniük, amit csak telefonon lehet. Ez kész elmebaj, ott van az e-mail címem, miért nem írnak, ha valami gondjuk van, de azt sem tudom elképzelni, hogy mi gondjuk lehet velem. Évek óta elveszítek náluk havi pár tízezer forintot, OTP-s bankszámlámra utalnak, ha néha van egy kis nyeremény, szóval nyitott könyv az életem előttük. Nagyon nem értem az egészet...

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 06, 2016, 13:22:34
Nincs választás. Az utolsó befizetés a lényeg! Én így tudom.
Azért nem teljesen így van sajnos. Ha mondjuk befizettél kártyával, és nyersz, utána meg befizetsz skrillről, akkor nem fizetik ki skrillre, vagy legalábbis nem simán, kell velük levelezni.

Értem. Ezt a variációt még nem használtam. kártya majd Skrill
Én vagy Skrill vagy Neteller befizetést szoktam csinálni, akkor mindig az utolsót jegyzi meg, és azt ajánlja kifizetéshez is.

Nálam is ez a helyzet.
Hamarosan hívnak. Meglátjuk mit mondanak.

Idézetet írta: pataki Dátum december 06, 2016, 14:23:50
Pontosan ez a helyzet nálam is, és amikor írtam nekik a chat-en, homályos mellébeszélés után telefonszámot követeltek, mondván, olyan információt kell velem közölniük, amit csak telefonon lehet. Ez kész elmebaj, ott van az e-mail címem, miért nem írnak, ha valami gondjuk van, de azt sem tudom elképzelni, hogy mi gondjuk lehet velem. Évek óta elveszítek náluk havi pár tízezer forintot, OTP-s bankszámlámra utalnak, ha néha van egy kis nyeremény, szóval nyitott könyv az életem előttük. Nagyon nem értem az egészet...

Idézetet írta: alteregg Dátum december 06, 2016, 18:56:05
Nálam is ez a helyzet.
Hamarosan hívnak. Meglátjuk mit mondanak.

Megköszönöm, ha megosztod az információt velünk.