bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Sziasztok!

Bet365-re regeltem.
NA most, szeretnék master cardról befizetni... de nem enged.... Skrillről sem.
Jól meg vannak adva az adatok, a bankkártya napi használatban van, szoktam vele fizetni neten is, mindenhogy, épp ezért választottam mastercard-ot.
Mi lehet a probléma?  :-\

Köszönöm szépen.  :cya:

Idézetet írta: evko81 Dátum február 06, 2017, 21:06:46
Sziasztok!

Bet365-re regeltem.
NA most, szeretnék master cardról befizetni... de nem enged.... Skrillről sem.
Jól meg vannak adva az adatok, a bankkártya napi használatban van, szoktam vele fizetni neten is, mindenhogy, épp ezért választottam mastercard-ot.
Mi lehet a probléma?  :-\

Köszönöm szépen.  :cya:

nekem elfogadja a mastercardot
nem irtál el valamit?

Idézetet írta: Arzeen Dátum február 06, 2017, 21:46:03
nekem elfogadja a mastercardot
nem irtál el valamit?

Nem.. :(
Többször próbáltam, nem tudom, mi lehet a gond... Lehet a bankom? Magnetbank.. :) De azért mindig működni szokott, külföldön is fizetni is tudok vele, felvenni bármilyen atm-ből pénzt... Ettől függetlenül lehet ezzel a gond. Bankot kellene felhívni? :)

Köszi

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg Németországban vagyok, nyitnom kellett egy német számlát a Bet365-ön. Viszont nem tudom, hogy Németországban milyen feltételek mellett lehet játszani a Bet-en? Gondolok itt az adózásra. Tud valaki infót adni? Köszönöm.

Idézetet írta: Stam Dátum február 08, 2017, 16:44:48
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg Németországban vagyok, nyitnom kellett egy német számlát a Bet365-ön. Viszont nem tudom, hogy Németországban milyen feltételek mellett lehet játszani a Bet-en? Gondolok itt az adózásra. Tud valaki infót adni? Köszönöm.

Jelenleg nincs szabályozva a német piac. Az ottani adókról, illetve kötelezettségekről sajnos nincs infónk.

Gondolom "egyéb jövedelemként" kell elkönyvelni azt is, de nem ismerjük a német adózási rendszert.

Üdv!
Tudtok valami megoldást arra, hogy mobiltelefonon elérhető legyen a bet365 alkalmazás a vodafone-os internettel?
Korábban engedte a bejelentkezést, de már egy jó ideje nem tudom használni vele! A wifis otthoni eléréssel nincs gond,mert az a szolgáltató nem tiltotta le, de a vodással nem tudok mit kezdeni! Érdeklődnék, hogy a más mobil szolgáltatóknál is le van tiltva a hozzáférés?


Idézetet írta: Apcsi Dátum február 09, 2017, 17:09:23
Üdv!
Tudtok valami megoldást arra, hogy mobiltelefonon elérhető legyen a bet365 alkalmazás a vodafone-os internettel?
Korábban engedte a bejelentkezést, de már egy jó ideje nem tudom használni vele! A wifis otthoni eléréssel nincs gond,mert az a szolgáltató nem tiltotta le, de a vodással nem tudok mit kezdeni! Érdeklődnék, hogy a más mobil szolgáltatóknál is le van tiltva a hozzáférés?



valamilyen vpn-el se jó?

Hétvégén volt egy picike mákom, sikerült megfogni egy-két szép szorzót. Le szeretnék utalni bet365-ről OTP-s számlára. Mióta Orbánék legutóbb bekavartak még nem vettem ki bankszámlára pénzt (skrillre se sokat  :D), ezért kérdem, hogy ha forintban van a bet365-ös számlám, akkor ha pl. 100 ezret utalok le, akkor 100 ezer át is jön, vagy vonnak belőle valamit?

Jelenleg a kifizetésnél ezt írja:

Jelenlegi kifizethető egyenlege

xxx 000,00 HUF

Banki átutalásos kifizetés díja

0.00 HUF


Szóval akkor ezek szerint nem von le külön pénzt az utalásra. Illtve aki vett ki mostanában, és OTP-s, azoktól kérdezném, hogy mostanában ha mondjuk most kiveszem, mikorra várható, hogy megérkezik a számlára?
Köszi szépen

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 13, 2017, 13:23:47
Hétvégén volt egy picike mákom, sikerült megfogni egy-két szép szorzót. Le szeretnék utalni bet365-ről OTP-s számlára. Mióta Orbánék legutóbb bekavartak még nem vettem ki bankszámlára pénzt (skrillre se sokat  :D), ezért kérdem, hogy ha forintban van a bet365-ös számlám, akkor ha pl. 100 ezret utalok le, akkor 100 ezer át is jön, vagy vonnak belőle valamit?

Jelenleg a kifizetésnél ezt írja:

Jelenlegi kifizethető egyenlege

xxx 000,00 HUF

Banki átutalásos kifizetés díja

0.00 HUF


Szóval akkor ezek szerint nem von le külön pénzt az utalásra. Illtve aki vett ki mostanában, és OTP-s, azoktól kérdezném, hogy mostanában ha mondjuk most kiveszem, mikorra várható, hogy megérkezik a számlára?
Köszi szépen

Hali.

Nem vonnak le semmit.  Megkapsz minden forintot amit kérsz és ha most kikéred holnap délutánra már a számládon van.  Nekem legalábbis mindig 1 nap alatt megjött. 

Real napolira lesz kockázatmentes 8000Ft-ért ha minden igaz

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 13, 2017, 13:23:47
Hétvégén volt egy picike mákom, sikerült megfogni egy-két szép szorzót. Le szeretnék utalni bet365-ről OTP-s számlára. Mióta Orbánék legutóbb bekavartak még nem vettem ki bankszámlára pénzt (skrillre se sokat  :D), ezért kérdem, hogy ha forintban van a bet365-ös számlám, akkor ha pl. 100 ezret utalok le, akkor 100 ezer át is jön, vagy vonnak belőle valamit?

Jelenleg a kifizetésnél ezt írja:

Jelenlegi kifizethető egyenlege

xxx 000,00 HUF

Banki átutalásos kifizetés díja

0.00 HUF


Szóval akkor ezek szerint nem von le külön pénzt az utalásra. Illtve aki vett ki mostanában, és OTP-s, azoktól kérdezném, hogy mostanában ha mondjuk most kiveszem, mikorra várható, hogy megérkezik a számlára?
Köszi szépen
28 naponta egy kifizetés ingyenes bankszámlára. Ha hamarabb kérsz ki, akkor 2700 Ft a díj. Kifizetésnél mindig írja, hogy mikortól ingyenes a következő kifizetésed.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 13, 2017, 13:23:47
Hétvégén volt egy picike mákom, sikerült megfogni egy-két szép szorzót. Le szeretnék utalni bet365-ről OTP-s számlára. Mióta Orbánék legutóbb bekavartak még nem vettem ki bankszámlára pénzt (skrillre se sokat  :D), ezért kérdem, hogy ha forintban van a bet365-ös számlám, akkor ha pl. 100 ezret utalok le, akkor 100 ezer át is jön, vagy vonnak belőle valamit?

Jelenleg a kifizetésnél ezt írja:

Jelenlegi kifizethető egyenlege

xxx 000,00 HUF

Banki átutalásos kifizetés díja

0.00 HUF


Szóval akkor ezek szerint nem von le külön pénzt az utalásra. Illtve aki vett ki mostanában, és OTP-s, azoktól kérdezném, hogy mostanában ha mondjuk most kiveszem, mikorra várható, hogy megérkezik a számlára?
Köszi szépen

Minimális félelem már mindig van abban, hogy átjön-e a pénz, mivel a magyar bankok nem fogadhatnak a fogadóirodáktól átutalásokat, így elvileg előfordulhat, hogy visszafordítják a pénzt. (emlékeztek a NAV aggódó figyelmeztetésére, hogy nem tudják garantálni azt, hogy az "illegális" online irodák kifizetik-e a játékosokat? Most meg pont ők akadályozzák ezt meg...)
A magyarországi bankszámlákról indított kiutalások (ami ugye a bet365-t eddig sem érintette) már megszűntek tudtommal minden irodánál, viszont a külföldről érkező pénzek célba értek eddig.

A bet365-nél meg kéne nézni, hogy milyen bankszámláról érkezik a pénz, mert az a számlaszám, amelyre az átutalásos befizetéseket várják, már szintén a NAV oldalán szerepel a "blokkolt honlapok" között.
Ez alapján szerintem arról a számláról már csak "tévedésből" érkezhet meg a bankszámlánkra a pénz.

Szerinted a bankok mennyire foglalkoznak ezzel? Elárulom semennyire. Pár hete a barátom úgy kért le pénzt egy oldalról, hogy nem is a saját nevén volt regisztrálva de a saját bankszámlaszámát írta be csak átírta a számlatulajdonos nevét a regisztráltra és kész.
Én mondtam neki hogy nem jó ötlet, de azzal érvelt hogy max visszaküldik a pénzt a sportfogadó oldalra.. De semmi ilyen nem történt, 1 munkanap alatt megjött  a pénze. Van egy sanda gyanúm a bankban valaki csak nyomkodja az Accept vagy Ok gombot és kész, nem nézegetnek semmit.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 13, 2017, 17:46:40
Szerinted a bankok mennyire foglalkoznak ezzel? Elárulom semennyire. Pár hete a barátom úgy kért le pénzt egy oldalról, hogy nem is a saját nevén volt regisztrálva de a saját bankszámlaszámát írta be csak átírta a számlatulajdonos nevét a regisztráltra és kész.
Én mondtam neki hogy nem jó ötlet, de azzal érvelt hogy max visszaküldik a pénzt a sportfogadó oldalra.. De semmi ilyen nem történt, 1 munkanap alatt megjött  a pénze. Van egy sanda gyanúm a bankban valaki csak nyomkodja az Accept vagy Ok gombot és kész, nem nézegetnek semmit.

Oké, akkor induljunk ki abból, hogy mindenki szarul dolgozik!   :)  (de hogy lesz ebből olimpia?! hehe)

A netszolgáltatóknál is tudok olyanokat, amelyek még soha egyetlen oldalt sem blokkoltak, mások meg alig várják a NAV közzétételeket. Itt is hasonló lehet a helyzet, csak az a probléma, hogy mi kockáztatjuk a pénzünket, mikor ennek utána járunk.

A barátod trükkje radar alatt maradt, de ez az ő magánügye, őt és akinek a nevében játszik fogják elővenni, ha lebukik, itt az a kérdés, hogy ha a NAV konkrétan rászáll a blokkolt számlák tranzakcióinak figyelésére, akkor a bankok a bírságot kockáztatják-e értünk, vagy kapásból visszafordítják majd az érkező tételeket.
(a netszolgáltatók bírságtételeit is a tízszeresére emelték az előző év végén, ehhez képest a bankokról is lehúzható néhány bőr, ha ráállnak a blokkolás betartatására)


Hja és korábban úgy gondoltam, hogy nem lesznek annyira hülyék, hogy a beérkező tételeket is szűrjék/tiltsák, de tévedtem, csak megteremtették hozzá a jogszabályi alapot.  :)

Holnap lesz egy freebet. Kaptatok róla emailt? Én még nem. Kezdjek aggódni? :S