bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: lunatik Dátum augusztus 28, 2017, 13:24:46
2 kulonallo szelveny, ha nyeri a dontot az ew-s csapat akkor mindkettot kulon kifizetik, ha nem akkor csak a kisebbet.

köszi! de ha nem nyeri a döntőt attól még a másik szelvényt is kifizetik ha a többi bejön, nem?  mert ha az a legneccesebb tipp és tegyük fel a többi bejön akkor tök jó helyzetben lenne az ember. döntőben a csapat: az egyik szeló telitalálat, a másik is lehet még az, csak szurkolni kell a győzelemnek de legrosszabb esetben n-1 (feltételezve, hogy a többi jön)
az azért jó lenne, hogy szurkolsz egy nagy nyereményért, úgy hogy tudod, hogy jó esetben akkor is nyersz valamennyit (legföljebb nem 2x maximumot) ha a döntőt nem nyerik meg

Nem rég kezdtem el a bet365 oldalt használni.
Eddig papír alapon jól működött, hogy 2-3 meccset raktam egy szelvényen egység áron 200 Ft-ért.

Létezik a bet365-nél hogy egy összegért 2-3 meccset is megtehetek egyszerre?

Sziasztok!

Segítenétek abban, hol találok olyan listát, hogy melyik országokban elérhető (legális) és melyekben tiltott a bet365 oldal?

köszi!

Idézetet írta: Feva920605 Dátum augusztus 29, 2017, 10:13:58
Nem rég kezdtem el a bet365 oldalt használni.
Eddig papír alapon jól működött, hogy 2-3 meccset raktam egy szelvényen egység áron 200 Ft-ért.

Létezik a bet365-nél hogy egy összegért 2-3 meccset is megtehetek egyszerre?

Létezik ;)

Idézetet írta: Feva920605 Dátum augusztus 29, 2017, 10:13:58
Nem rég kezdtem el a bet365 oldalt használni.
Eddig papír alapon jól működött, hogy 2-3 meccset raktam egy szelvényen egység áron 200 Ft-ért.

Létezik a bet365-nél hogy egy összegért 2-3 meccset is megtehetek egyszerre?

Szia,

Én is pontosan ugyan ezen a módon játszom s igen lehetséges ez beten is.  :ok:

Idézetet írta: sportgepek80 Dátum augusztus 29, 2017, 11:53:35
Sziasztok!

Segítenétek abban, hol találok olyan listát, hogy melyik országokban elérhető (legális) és melyekben tiltott a bet365 oldal?

köszi!

Ahol van license:
Andorra, Argentina, Australia, Austria, Brazil, Cyprus, Denmark, Estonia,
Egypt, Finland, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Hong Kong, Iceland,   
Ireland, Italy, India, Indonesia, Latvia, Lithuania, Liechtenstein, Luxembourg,   
Macedonia, Malta, Malaysia, Moldova, Montenegro, Norway, Poland, Saudi Arabia   
Slovenia, Slovakia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Ukraine, UK.

Ahol nincs:
Afghanistan, American Samoa, Angola, Belgium, Bulgaria, Burundi, Cambodia,
Chad, Chinese Taipei, Congo Rep, Eritrea, France, Haiti, Iran, Iraq, Israel, Libya,
Macau, Monaco, Myanmar, Netherlands, North Korea, Philippines, Portugal,
Puerto Rico, Romania, Singapore, Somalia, Sudan, Syria, Tajikistan, Turkey,
Turkmenistan, USA, Uzbekistan, Venezuela, Yemen, Zimbabwe.

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 29, 2017, 16:00:16
Ahol van license:
Andorra, Argentina, Australia, Austria, Brazil, Cyprus, Denmark, Estonia,
Egypt, Finland, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Hong Kong, Iceland,   
Ireland, Italy, India, Indonesia, Latvia, Lithuania, Liechtenstein, Luxembourg,   
Macedonia, Malta, Malaysia, Moldova, Montenegro, Norway, Poland, Saudi Arabia   
Slovenia, Slovakia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Ukraine, UK.

Ahol nincs:
Afghanistan, American Samoa, Angola, Belgium, Bulgaria, Burundi, Cambodia,
Chad, Chinese Taipei, Congo Rep, Eritrea, France, Haiti, Iran, Iraq, Israel, Libya,
Macau, Monaco, Myanmar, Netherlands, North Korea, Philippines, Portugal,
Puerto Rico, Romania, Singapore, Somalia, Sudan, Syria, Tajikistan, Turkey,
Turkmenistan, USA, Uzbekistan, Venezuela, Yemen, Zimbabwe.

Köszönöm válaszod!

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 29, 2017, 16:00:16
Ahol van license:
Andorra, Argentina, Australia, Austria, Brazil, Cyprus, Denmark, Estonia,
Egypt, Finland, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Hong Kong, Iceland,   
Ireland, Italy, India, Indonesia, Latvia, Lithuania, Liechtenstein, Luxembourg,   
Macedonia, Malta, Malaysia, Moldova, Montenegro, Norway, Poland, Saudi Arabia   
Slovenia, Slovakia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Ukraine, UK.

Ahol nincs:
Afghanistan, American Samoa, Angola, Belgium, Bulgaria, Burundi, Cambodia,
Chad, Chinese Taipei, Congo Rep, Eritrea, France, Haiti, Iran, Iraq, Israel, Libya,
Macau, Monaco, Myanmar, Netherlands, North Korea, Philippines, Portugal,
Puerto Rico, Romania, Singapore, Somalia, Sudan, Syria, Tajikistan, Turkey,
Turkmenistan, USA, Uzbekistan, Venezuela, Yemen, Zimbabwe.

És a többi kb. 200 ország?? :)

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 30, 2017, 11:46:56
És a többi kb. 200 ország?? :)

Hibásan fejeztem ki magam azzal, hogy nincs license. Pontosabban ezek azok az országok, ahol törvényt vagy törvény javaslattal éltek a bet365, unibet stb. ellen. Ennek oka, hogy vannak saját platformok, ami növeli az adóbevételt. Így jelenleg mi is MO-n, már a második csoportba esünk. Csak ezt az felsorolást régebben mentettem el.
A többi helyen ( és ne menjünk bele, hogy külbirtok vagy független ország stb.) nem dolgoztak még ki vagy egyszerűen nem foglalkoztak még az online szerencsejáték szabályozásával kormányzati szinten. Vannak országok, ahol állandó internet elérése vagy áram sincs, nem hogy online szerencsejátékkal foglalkozó törvények vagy license díjak.

Sziasztok, csak pontosítani szeretném a listát, Szlovákiában az elmúlt héttől lépett érvénybe az online szerencsejátékkal foglalkozó törvények foganatosítása, vagyis ugyanaz a helyzet mint MO-n.

Idézetet írta: KisSantos Dátum augusztus 31, 2017, 13:50:12
Sziasztok, csak pontosítani szeretném a listát, Szlovákiában az elmúlt héttől lépett érvénybe az online szerencsejátékkal foglalkozó törvények foganatosítása, vagyis ugyanaz a helyzet mint MO-n.

Igaz. Annyi kérdésem lenne, hogy te felvidéki vagy? Illetve te betudsz lépni? Mert van egy ismerősöm, akinek ezt dobja ki (kép) és azt írják neki, hogy nála van a hiba.

Szia, igen, szlovákiai vagyok. Az internetszolgáltatók blokkolták az összes Szlovákiában székhellyel nem rendelkező iroda officiális weboldalának hozzáférését. Az én netszolgáltatóm csak simán nem nyitja ki a http://www.bet365.com oldalt, de hallottam, hogy vannak netszolgáltatók, akik igyekeznek különböző hibaüzenetekkel, adathalászat veszélyeire való felhívással stb. elijeszteni a fogadókat.

Én a bet365 oldalt a https://www.28365-365.com linken keresztül használom tovább, egyelőre simán működik.

Idézetet írta: KisSantos Dátum augusztus 31, 2017, 16:44:58
Szia, igen, szlovákiai vagyok. Az internetszolgáltatók blokkolták az összes Szlovákiában székhellyel nem rendelkező iroda officiális weboldalának hozzáférését. Az én netszolgáltatóm csak simán nem nyitja ki a http://www.bet365.com oldalt, de hallottam, hogy vannak netszolgáltatók, akik igyekeznek különböző hibaüzenetekkel, adathalászat veszélyeire való felhívással stb. elijeszteni a fogadókat.

Én a bet365 oldalt a https://www.28365-365.com linken keresztül használom tovább, egyelőre simán működik.


Köszi, ezen keresztül sikerült is belépnie. :)

Sziasztok!
A Bet365-öt egy ideje más nevén használom, mivel engem tavaly korlátoztak. Ehhez csináltam egy Skrill számlát is, de a Skrill szokta belépésnél néha kérni, hogy adjam meg a bankkártya utolsó pár számát, de mivel összevesztem azzal akitől kaptam a b365 felhasználót így ha további kérései lesznek a Skrillnek pl selfizzek a személyimmel (mert valahol olvastam ilyenről is) akkor azt nem fogom tudni teljesíteni. Sőt, ha esetleg a b365 kérné akkoris szívás lenne.
Ilyenkor megtehetem azt, hogy a saját néven levő Skrill számlára kérem a kifizetéseket? A lekorlátozott számlámhoz bankszámla volt tehát ezt nem ismerhetik.
Továbbá ha esetleg olyan dolgokat kérnek majd a jövőben amiket nem tudok teljesíteni akkor akár a Skrill akár a b365 megtagadhatja a kifizetést?

Idézetet írta: kri1219 Dátum szeptember 01, 2017, 07:23:22
.
Továbbá ha esetleg olyan dolgokat kérnek majd a jövőben amiket nem tudok teljesíteni akkor akár a Skrill akár a b365 megtagadhatja a kifizetést?
Pontosan így van.
Ha más nevében nyitsz számlát figyelj rá hogy ne vessz össze vele.
Nekem is ilyen van, én fizetek neki minden évben x összeget, így kapcsolatunk nem baráti hanem üzleti jellegű.
Érdemes számlanyitáéskor minden dokumentumát beszkennelni vagy lefényképezni, sőt szelfit csináltatni az illetővel.
Egyébként ilyen téren a neteller talán rugalmasabb mint a skrill.