bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: Tonesz Dátum október 26, 2017, 21:25:06
nekem ma jött email bet365-től, hogy nem lehet most már befizetni master cardal... meg ugye a többi oldalra sem, csak az unibet maradt talpon, viszont tuti, hogy nem véletlen... én arra is gondoltam, hogy full leglálisan vannak Magyarországon csak, hogy ne ezt használja mindenki hanem a tippmixpro-t nem mondják :D

Sportingbet tudtom szerint még nem nyilatkozott, így lehetséges, hogy náluk is marad a Mastercard.

Az Unibetes dologhoz meg: Isten hallgassa meg szavaid, s úgy legyen.  ;D ;D ;D

Viszont maradjunk e témában exkluzívan a Bet365-nél, s a vele kapcsolatos kérdéseknél. Az összes többi befizetéses hozzászólás mehet ide:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3546.660.html

bocsánat,de éppen az előbb töltöttem fel paysafecardról,szóval nem igaz a hír...

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum október 29, 2017, 23:17:36
bocsánat,de éppen az előbb töltöttem fel paysafecardról,szóval nem igaz a hír...

Megerősítem, én tegnapelőtt fizettem be paysafe-ről.

 :D Bocs  de  mintha  a Sportingbet megoldaná a befizt. Payr új , s talán mükszik .

Ennek csak örvendeni lehet, ha működik a Paysafecardos befizetés.  :beerchug:  :cya:

én is pénteken töltöttem fel paysafecarddal. viszont ha a bet nem is fogadná el, skrill-re is be lehet fizetni paysafe-el, és onnan meg betre. így buksz 7,5%-ot, de be lehetne fizetni

Idézetet írta: kri1219 Dátum október 13, 2017, 08:16:32
Sziasztok!
Tegnapi bejelentkezesemnel a b365 kirakott elem egy kerdoivet azzal a szoveggel hogy ha nem toltom ki akkor korlatozasok lehetnek a szamlamon amig meg nem teszem. Ez a kerdoiv a jatekfuggosegrol szolt mivel egy bizonyos dolog miatt nagyon sokat vagyok bejelentkezve naluk. Kitoltottem, minden kerdesre nemleges valaszt adtam es irtak hogy jelenleg mas teendom nincs.
Mire szamithatok ezutan? Nezzek uj profil utan mert jonni fog a korlatozas?

Én is kaptam ma ilyet! Nekem felfüggesztették a számlám, mert volt 1-2 igen válasz. Para :D
Ugyfelszolgalatossal kell beszélni a "problémáimról".. :DD
Addig zarolva van.

és ma végleg zárolták a számlámat, óriási taps jár nekik!
komolyan mondom egy vicc az egész...
mert egy sablonteszten 10-ből 2-3-ra igen választ nyomtam és elbuktam náluk néhány ezret meg pár tíz ezret, a telefonos kisasszony közli, hogy a "vezetőség döntése szerint végleg zároljuk a számláját".
Meg ha máshol van számlám, ott is kérjem ezt. Először bezzeg még nyájas mézes-madzag hangon közli, hogy lehetőség van önkitiltásra, élek-e vele. Mondom nem. Erre végleges bezárás. ;D ;D ;D
Gratula nekik, nagyon nagyot csalódtam bennük!  :great:

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 02, 2017, 14:27:30
és ma végleg zárolták a számlámat, óriási taps jár nekik!
komolyan mondom egy vicc az egész...
mert egy sablonteszten 10-ből 2-3-ra igen választ nyomtam és elbuktam náluk néhány ezret meg pár tíz ezret, a telefonos kisasszony közli, hogy a "vezetőség döntése szerint végleg zároljuk a számláját".
Meg ha máshol van számlám, ott is kérjem ezt. Először bezzeg még nyájas mézes-madzag hangon közli, hogy lehetőség van önkitiltásra, élek-e vele. Mondom nem. Erre végleges bezárás. ;D ;D ;D
Gratula nekik, nagyon nagyot csalódtam bennük!  :great:

Lehet, hogy csak vicces szerettél volna lenni a nem feltétlenül helyes kérdéseiddel, de ez egy jó tanulság, hogy ilyenekkel ne játsszunk, mert nagyon komolyan veszik. Főleg most, amikor napi szinten baszogatják őket (függőség elleni védelem, gyerekvédelem stb.).

#6669 november 02, 2017, 14:43:41, benedek185
Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 02, 2017, 14:33:45
Lehet, hogy csak vicces szerettél volna lenni a nem feltétlenül helyes kérdéseiddel, de ez egy jó tanulság, hogy ilyenekkel ne játsszunk, mert nagyon komolyan veszik. Főleg most, amikor napi szinten baszogatják őket (függőség elleni védelem, gyerekvédelem stb.).

Hogyan és miben vicces? Kérlek fejtsd ki, nem egészen értem. Nem hülyítettem őket soha semmivel, miért tettem volna. Amúgyis eddig tök korrektül bántak velem, pláne miért tettem volna.
Sose sunyiskodtam, nem arboltam, nem voltak száz ezres-milliós tétjeim, inkább buktam, mint nyertem... ezért kérdezem, hogy ezt most miért kellett?
"Függőség" sablonválasza mögé rejtőzve zárolták a számlámat, ez van.

4 éve játszok náluk, erre csak így kidobnak... külön jól esik amúgy.

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 02, 2017, 14:37:18
Hogyan és miben vicces? Kérlek fejtsd ki, nem egészen értem. Nem hülyítettem őket soha semmivel, miért tettem volna. Amúgyis eddig tök korrektül bántak velem, pláne miért tettem volna.
Sose sunyiskodtam, nem arboltam, nem voltak száz ezres-milliós tétjeim, inkább buktam, mint nyertem... ezért kérdezem, hogy ezt most miért kellett?
"Függőség" sablonválasza mögé rejtőzve zárolták a számlámat, ez van.

4 éve játszok náluk, erre csak így kidobnak... külön jól esik amúgy.

"10-ből 2-3-ra igen választ nyomtam"

Ilyenekkel nem játszunk. Ez olyan mintha felülnék egy repülőgépre, s azt mondanánk, hogy bomba van a táskánkban. Szerinted mennyit maradnál a gép fedélzetén?

Ha csak én értelmeztem félre az általad leírtakat, akkor elnézést kérek.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 02, 2017, 14:50:10
"10-ből 2-3-ra igen választ nyomtam"

Ilyenekkel nem játszunk. Ez olyan mintha felülnék egy repülőgépre, s azt mondanánk, hogy bomba van a táskánkban. Szerinted mennyit maradnál a gép fedélzetén?

Ha csak én értelmeztem félre az általad leírtakat, akkor elnézést kérek.

Még mindig nem értelek. Ez egy függőségi teszt volt, ahol kb. volt asszem 10 kérdés, ahol arra voltak kíváncsiak, hogy adott szituácók mennyire igazak rám. Ennél nyomtam max. 3 válasznál igenre, ami úgy érzem, hogy előfordult már velem jobban. De ebből leszűrni, hogy akkor én most valami atomfüggő vagyok, egészen érdekes.

de ez is mi hogy ők döntik el,hogy fogadhatsz-e vagy nem?ilyenkor hol van a pénzéhség?mikor bónuszt kellene adni akkor nagyon megy a fukarság,minél több legyen nekik a haszon,most meg már csak így kivágják a fizető fogadót?(bár ha rendszeresen nyersz tőlük akkor megértem,legalább van egy jó indok,amivel el tudnak tüntetni)

meglepne,ha egyszer engem is kivágnának miközben már elég szép összeget hagytam ott az évek során,és nem is nagyon látszik fordulni a tendencia,furcsa mód még nem kaptam semmilyen kérdőívet se,pedig önkitiltás is volt már

#6673 november 02, 2017, 15:20:13, benedek185
Idézetet írta: ereghard Dátum november 02, 2017, 15:05:08
de ez is mi hogy ők döntik el,hogy fogadhatsz-e vagy nem?ilyenkor hol van a pénzéhség?mikor bónuszt kellene adni akkor nagyon megy a fukarság,minél több legyen nekik a haszon,most meg már csak így kivágják a fizető fogadót?(bár ha rendszeresen nyersz tőlük akkor megértem,legalább van egy jó indok,amivel el tudnak tüntetni)

meglepne,ha egyszer engem is kivágnának miközben már elég szép összeget hagytam ott az évek során,és nem is nagyon látszik fordulni a tendencia,furcsa mód még nem kaptam semmilyen kérdőívet se,pedig önkitiltás is volt már

Ez az, hogy én se értem! Én még eskü nem láttam ilyet hallod. Nem az a céljuk, hogy minél többet bukjak náluk? Ilyenkor nem profitorientáltak vagy mi?
Elég masszív bukó voltam náluk, évek alatt azért sokat hagytam ott náluk, végképp nem értem. Még ha havonta száz ezreket meg milliókat vettem volna ki oké, de erről szó sincs basszus.
Először felajánlotta a telefonos hölgy, hogy biztos újra akarom-e nyitni a számlám, mondom igen. Erre mondja, hogy rendben beszél a vezetőséggel, jött egy kis telefonos idegesítő diszpécseres zene 2 percig, majd közli, hogy végleg zárolják. Rendben van mondom.........

Hagyjuk már ezt a függőség maszlagot.. :D

Ki kellett írniuk a 18 pluszot is minden reklámjukra, gondolom ez is szabályozva van, hogy valamit tegyenek a függőség ellen. Banális az egész, de felettük is áll egy ellenőrző szerv. A Gambling Commision oldalán elég sűrűn írnak új szabályokról, és méretes büntetésekről, amit az irodák kapnak. Ezzel most nem védem őket, csak megemlítem :)

Nem hinném, hogy random szúrtak ki, valamilyen algoritmusnak nem tetszett a fogadási előzményed. Adminnal szerintem félreértettétek egymást, ő azt hitte, hogy poénból elnyomkodtad a tesztet és nem is olvastad el. De közben nem ez történt, csak úgy is lehetett érteni.