bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


ez kb olyan mintha a boltok korlátoznák,hogy csak heti 2 zacskó chipset vehetsz,mert egészségtelen és nem akarják,hogy túl sok káros ételt egyél
ok,hogy nem a fogadóiroda áll a dolog mögött,de azt is nehezen tudom elképzelni,hogy kézzel lábbal küzdenének ellene
mindegy én úgyis már nagyjából átszoktam más irodához,mióta már kockázatmentesből is kizártak nem is erőltetem ezt az irodát,nekem megfelel a többi is

Valóban arra gondoltam, hogy bohóckodásból direkt félrenyomtál egy pár választ.
Valami csak lehetett a háttérben, amiért ki lettél szűrve.

A UK-ban manapság annyira meg van kötve a kezük, hogy igenis eldönthetik, hogy játszhatsz náluk, vagy sem. Mert ha hagyják, hogy egyre többet bukjál, te meg bebizonyítod, hogy függő vagy, sőt még egy kérdőívet is kitöltöttél ezzel kapcsolatban, akkor egy elég masszív büntetés várja őket.

Nem a bolt korlátozz, hanem az egészségügyi hivatal, s ha a bolt mégis elad neked 3 chipset, akkor megbüntethetik.  ;)

Lehet, hogy itt is van valamilyen "kvóta", amivel az iroda bizonyíthatja a hatóság felé, hogy igenis tesz a játékfüggők érdekében.  :'(

#6678 november 02, 2017, 16:50:33, SPF Admin
Idézetet írta: p22 Dátum november 02, 2017, 16:40:05
Lehet, hogy itt is van valamilyen "kvóta", amivel az iroda bizonyíthatja a hatóság felé, hogy igenis tesz a játékfüggők érdekében.  :'(

A játékfüggőséggel sok mindent lehet takarni. A hazai szabályozás is mindig így indul: "a játékosok védelme érdekében...a függők csak nálunk játszhatnak!"  ;D

Ha az illető játékos nem volt nyertes, akkor más indokot nem látok amiért bezárták volna a számláját, csakis azt, hogy függőként könyvelték el. Lehet akár kvóta-rendszer is. Ki tudja? De nyilvánosan ilyenekről senki nem beszél.

Maradok viszont annál a véleményemnél, hogy mindezt azért hozták, mert egyszerűen tartanak a büntetésektől.

Fontos dolog megjegyezni, hogy a bet365-nek az Egyesült Királyságban van engedélye, az ottani szabályozás úgy van kialakítva, hogy egy brit székhellyel rendelkező társaság mindenhol meg kell feleljen a követelményeknek, nem csak ott. Ezt csak úgy mellékesen, még mielőtt valaki ezt hozná fel.

117 éves nagyapámat is kitiltották  :bash:
Pedig mindig olyan jól ki tudta forgatni a bonuszokat  :D
Igaz, gyakran kérte a segitségem...

Biztos lattatok ti is, a promok koze is betoltak hogy oktoberben volt "felelossegteljes jatek" het, betfairen es wh-n is ott viritott, es egesz jo, tanulsagos cikkek vannak errol a neten. Nalunk azert beszelnek rola hogy Vajnahoz keruljon minden, de mashol, es foleg a UK-ben komolyan is gondoljak. Ott az unibet kert mar arrol is biznylatot hogy mibol fizetsz be, nehogy a fizetesed jatszd el. Sajnos valamilyen fuggosegi szuron fennakadtal, online toltott ido, tul sok depo kivetel nelkul, esetleg valami orult, akar allin strategia, plane ha elvesztett fogadas utan kezdtel amokfutni. Szoval az hogy csak koltotted naluk a penzt, ez esetben nem plusz pont. Az ilyen kerdoivek nem veletlen keszulnek, legyen az vizum, orvosi, repuloteri, vagy ilyen, erdemes atfutni, atgondolni, majd automatikusan huzni a nem valaszt  :) Persze ha komolyan gondoltad az igen valaszt, akkor megint csak erdemes atgondolni hogy mire es miert mondtal igent. 
Be tudod masolni a kerdoivet?


Idézetet írta: alexthebest Dátum november 02, 2017, 18:19:01
Biztos lattatok ti is, a promok koze is betoltak hogy oktoberben volt "felelossegteljes jatek" het, betfairen es wh-n is ott viritott, es egesz jo, tanulsagos cikkek vannak errol a neten. Nalunk azert beszelnek rola hogy Vajnahoz keruljon minden, de mashol, es foleg a UK-ben komolyan is gondoljak. Ott az unibet kert mar arrol is biznylatot hogy mibol fizetsz be, nehogy a fizetesed jatszd el. Sajnos valamilyen fuggosegi szuron fennakadtal, online toltott ido, tul sok depo kivetel nelkul, esetleg valami orult, akar allin strategia, plane ha elvesztett fogadas utan kezdtel amokfutni. Szoval az hogy csak koltotted naluk a penzt, ez esetben nem plusz pont. Az ilyen kerdoivek nem veletlen keszulnek, legyen az vizum, orvosi, repuloteri, vagy ilyen, erdemes atfutni, atgondolni, majd automatikusan huzni a nem valaszt  :) Persze ha komolyan gondoltad az igen valaszt, akkor megint csak erdemes atgondolni hogy mire es miert mondtal igent. 
Be tudod masolni a kerdoivet?

Sajnos nem tudom már bemásolni. Amúgy igen, én is jó hülye voltam. Kapásból mindenre nemet kellett volna nyomnom. Ezért mérges is vagyok magamra!  :bash:
De ennek ellenére továbbra is tartom, hogy nem csak az állítólagos "függőségem" szúrt nekik szemet. Azóta is agyalok, miért kerülhettem rá a térképükre. Szerintem más még többet forgat és van bejelentkezve, mint én. Na mindegy.

Valószínű, hogy most valamiért komolyabban veszik a bet365-nél a függőséget. Én kb. egy hete gépeztem náluk valamivel több, mint egy órát, másnap jött egy levél, amit nem olvastam rendesen végig, de függőségről volt benne szó. Nem tiltottak ki, azt hiszem csak figyelmeztettek, vagy valami ilyesmi. Ilyen sablon levélnek tűnt, amit szűrés alapján küldhetek azoknak, akik sokat gépeznek. Régebben ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna.

Idézetet írta: pocket Dátum november 02, 2017, 20:15:13
Valószínű, hogy most valamiért komolyabban veszik a bet365-nél a függőséget. Én kb. egy hete gépeztem náluk valamivel több, mint egy órát, másnap jött egy levél, amit nem olvastam rendesen végig, de függőségről volt benne szó. Nem tiltottak ki, azt hiszem csak figyelmeztettek, vagy valami ilyesmi. Ilyen sablon levélnek tűnt, amit szűrés alapján küldhetek azoknak, akik sokat gépeznek. Régebben ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna.

Amikor még egyetemre jártam és itthon voltam vagy vizsgaidőszak volt szinte 12-13 órát voltam napi szinten bejelentkezve, sokszor kidobta, hogy automatikusan kitesz, de mindig nemet nyomtam. Egyszer sem kaptam semmi figyelmeztetés és kérdőívet.
Az tény, hogy kb 3-4 éve egyszer egy ilyen függőségit kitöltöttem, de azóta nem nyaggatnak. Offként én a skrill-el szívok mindig, megint szemétkednek az azonosítással....
Nagyon érdekelne Benedeknél mit találtak, ami ezt okozta...

Most ha minden kérdésre nemet hazudunk, akkor már nem leszünk függők?!
Komolytalan egy ilyen teszt, max. azt érik el, hogy hazudni fogsz.

Nem tudom, hogy objektíven hogyan lehetne megállapítani a forgalom és számlatörténet alapján, hogy ki függő, talán ha sűrű nullázás után gyorsan mindig újratölt, az árulkodó lehet.
Mindenesetre a bet365-nek sem sikerült ezek alapján szűrnie, ha utána még tesztelt...

Mondjuk saját magát időnként érdemes mindenkinek tesztelnie, pl. ezzel a kérdéssorral:

1)   Játszott-e már a munkaidő rovására?
2)   Előfordult-e valaha, hogy a játék miatt vált gondterheltté az otthoni élete?
3)   Érintette-e már a jó hírét a játék?
4)   Érzett-e valamikor lelkifurdalást a játék után?
5)   Játszott-e valaha is azért, hogy fizethesse az adósságait, illetve így oldja meg az anyagi nehézségeit?
6)   Gátolta-e a játék a törekvéseiben, vagy hatékonyságában?
7)   Vesztés után érezte-e azt, hogy minél előbb vissza kell mennie, s visszanyernie, amit veszített?
8.)   A nyerését követően érzett-e erős késztetést arra, hogy minél előbb visszatérjen, s még többet nyerjen?
9)   Gyakran előfordul az, hogy eljátssza az utolsó filléreit is?
10)   Kért-e valaha kölcsön azért, hogy játszhasson?
11)   Adott-e már el bármit is azért, hogy legyen pénze játszani?
12)   Előfordult-e, hogy a mindennapi kiadások rovására szeretett volna "félretenni a játékra"?
13)   Megtörtént-e, hogy a játék miatt nem törődött megfelelően önmagával vagy a családjával?
14)   Játszott-e valaha hosszabb ideig annál, mint ameddig tervezte?
15)   Játszott-e valaha azért, hogy így meneküljön el az aggodalmai és a gondjai elől?
16)   Tett vagy fontolgatott már valami törvénysértő cselekedetet, azért, hogy pénzt szerezzen játékra?
17)   Zavarta-e a játék az alvását?
18)   A veszekedések, csalódások vagy feszültségek késztetik-e arra, hogy játsszon?
19)   Érezte-e már azt, hogy bármi jót, ami csak éri, játékkal kellene megünnepelnie?
20)   Gondolt-e arra, hogy tönkremehet a játék következtében?

5 igen már gáz állítólag (mondjuk van olyan, ami önmagában is az), bár szerintem a múlt idős kérdésekkel nem kell foglalkozni, csak akkor, ha mostanában is jellemzőek.
Nálam kb. mindegyik előfordult hajdanán, most meg egyik sem jellemző, illetve csak azok, amelyek nem kifejezetten a szerencsejátékhoz, hanem inkább egyfajta "munkamániához" kötődnek.

Bet365-ön ezt a kérdőívet találtam:

Ismerje fel a problémát
Míg ügyfeleink többsége biztonságosan és felelősen játszik, az emberek egy kisebb százalékára a szerencsejáték káros hatással lehet.
Az alábbi önértékelési kérdések megválaszolása segíthet eldönteni, hogy problémája van-e:
1. Azért játszik, hogy meneküljön egy unalmas vagy boldogtalan élet elől?
2. Amikor játszik és elfogy a pénze, akkor rosszul és kétségbeesettnek érzi magát és a lehető leghamarabb újra kell játszania?
3. Addig játszik, amíg az utolsó forintját is elveszti, még akkor is, ha ez a hazajutáshoz szükséges összeg eljátszását jelenti?
4. Hazudott már azért, hogy az elvesztett pénz mennyiségét vagy a játékkal töltött időt eltitkolja?
5. Elvesztette a családja, a barátai és a hobbijai iránti érdeklődését a szerencsejáték miatt?
6. Ha veszít, úgy érzi, hogy újra kell játszania, hogy azonnal visszanyerje az elvesztett összeget?
7. A veszekedések, a csalódottság vagy az elégedetlenség játékra késztetik?
8. Depressziót vagy öngyilkosságra való késztetést érez a játék miatt?
Minél több kérdésre válaszol igennel, annál valószínűbb, hogy szerencsejáték problémával küzd. Amennyiben igennel válaszolt, javasoljuk, hogy a válaszait beszélje meg valakivel - lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal vagy egy szerencsejáték problémákkal foglalkozó támogatói szolgálattal.
Javasoljuk, hogy fontolja meg az Önkitiltás lehetőséget.

Én minden reggel 8kor bejelentkezek, éjfélig fenn vagyok de mindig elfelejtkezek kilépni....
éjfél után fél órával jön az áramszünet ,...programozható időkaapcsoló ;D
Eddyg nem szóltak...
:ok:
8 éve

Idézetet írta: pocket Dátum november 02, 2017, 20:15:13
Valószínű, hogy most valamiért komolyabban veszik a bet365-nél a függőséget. Én kb. egy hete gépeztem náluk valamivel több, mint egy órát, másnap jött egy levél, amit nem olvastam rendesen végig, de függőségről volt benne szó. Nem tiltottak ki, azt hiszem csak figyelmeztettek, vagy valami ilyesmi. Ilyen sablon levélnek tűnt, amit szűrés alapján küldhetek azoknak, akik sokat gépeznek. Régebben ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna.

Gépezés alatt, kaszinóban nyerőgépezést értettem. Lehet, hogy félreérthető volt.

én ezt kaptam pár hónapja  ;D

""Kedves ....!
Észrevettük, hogy az utóbbi időben sok időt tölt a játékkal.
Megértjük, hogy ügyfeleink eltérő ideig használhatják a szolgáltatásunkat, de mi a szerencsejátékot szórakoztató tevékenységként hirdetjük, és szeretnénk meggyőződni, hogy ügyfeleink tisztában vannak az elérhető eszközökkel, amelyek segítségükre lehetnek a felelős játékban.
- Használjon befizetési limiteket, hogy könnyebben kezelhesse az elkölthető pénz mennyiségét
- Állítson be aktivitási figyelmeztetéseket, hogy emlékeztesse magát, mennyi ideje van bejelentkezve a számlájába.
- Szüneteltesse a játékot egy rövid ideig a Játékszünet funkcióval.
- Teljesítse Önértékelésünket, hogy eldöntse van-e problémája
- Ön hosszabb ideig is megakadályozhatja, hogy játszhasson, ha önkitiltást alkalmaz.
Az említett eszközök használatához, kérjük, látogassa meg a Felelősségteljes játék kezelése részt az Ügyfelek oldalon vagy kattintson ide, hogy megnyissa a weboldalunk Felelősségteljes játék részét, ahol további információt találhat.
Üdvözlettel:
A bet365 csapata""

Hali!
Ismét lesz promó. Emailben küldték:

A Chelsea november 5-én, vasárnap a Man Utd ellen lép pályára a Premier Ligában, mi pedig egy ingyen élő fogadást adunk Önnek, hogy megköszönjük eddigi labdarúgás fogadásait. Feltételek érvényesek.
Így működik:
Tegyen egy fogadást a Chelsea v Man Utd mérkőzésre a kezdőrúgás előtt.
Egy ingyen élő fogadást kap a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás összegével megegyező értékben, amelyet tétként használhat fel bármely Chelsea v Man Utd élő piacon.