bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: barnamsk Dátum december 27, 2017, 14:58:12
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy Paysafe-fel be tudok fizetni úgy, hogy jelenleg nincs bankszámlám?

Igen, a paysafacard független mindenféle bankszámlától. Kifizeténél viszont szükséged lesz rá

Mi a külöbség a két fogadás között  csatolt képen? A hendinél visszajár a tét fele, vagy miért más a szorzó?

Idézetet írta: NoCukor Dátum december 27, 2017, 16:28:36
Mi a külöbség a két fogadás között  csatolt képen? A hendinél visszajár a tét fele, vagy miért más a szorzó?

Sztem semmi, de hoki, igy nem vagyok benne biztos. Vannak bet365-on ilyenek, foci ketesely helyett mindig az azsiai hendit teszem. Peldat keresve korulneztem, most a Crystal - Arsenalon talaltam hasonlot, x2 1.22, +0,5 AH meg 1.23, pedig ugyanaz.

#6843 december 27, 2017, 19:14:32, barnamsk
Idézetet írta: NoCukor Dátum december 27, 2017, 15:08:03
Igen, a paysafacard független mindenféle bankszámlától. Kifizeténél viszont szükséged lesz rá

Igen azt gondoltam :) a lenyeg, hogy el tudok indulni paysafe-fel úgy, hogy ráérek a bankszamlaval addig, amég majd leutalni szeretnék.. ha úgy alakul ????

Idézetet írta: barnamsk Dátum december 27, 2017, 19:11:36
Igen azt gondoltam :) a lenyeg, hogy el tudok indulni paysafe-fel úgy, hogy ráérek a bankszamlaval addig, amég majd leutalni szeretnék.. ha úgy alakul ????
bizony. viszont attól ne félj hogy lesz mit leutalni  ;D ;D ;D

Idézetet írta: NoCukor Dátum december 27, 2017, 16:28:36
Mi a külöbség a két fogadás között  csatolt képen? A hendinél visszajár a tét fele, vagy miért más a szorzó?

Ahogy focinál,úgy jégkorongnál is kicsit előbb leveszik az AH fogadási lehetőséget,ezért más az odds.
Ez csak akkor számít,ha alkalmazni akarod a cashout-ot.
AH-ra nagyobb az odds, "cserébe" kevesebb ideig veheted ki a pénzt.

ha skrillen befizetek 18k-t, aztán paysafe-n 20-at, akkor számlára lehet kifizetést kérni vagy skrillre?

nekem azt irtak h kiszamoljak h mennyit utalnak ide, mennyit oda es vegul az egeszet skrillre kuldtek

Sziaszok,vki tud egy konkret valaszt adni arra hogy miert korlatozak le az embert minimalis tetekre?mert a chatan nem hajlandoak el magyarazni hogy miert korlatoztak le.esetleg ezt egy ido utan fol oldjak?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum január 02, 2018, 09:41:01
Sziaszok,vki tud egy konkret valaszt adni arra hogy miert korlatozak le az embert minimalis tetekre?mert a chatan nem hajlandoak el magyarazni hogy miert korlatoztak le.esetleg ezt egy ido utan fol oldjak?

99%, hogy nem fogják soha feloldani és nem kapsz magyarázatot sem.


Vki nem tud olyan fogadoirodat ahol nem korlatoznak le es van olyan elo kinalata mint a bet365nek?

Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás az Arsenal v Chelsea-re.

Holnapig már nem tudok sajna pénzt feltölteni, ha esetleg megint lenne valaki aki nem kapott de felesbe kihasználná írjon.  :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum január 02, 2018, 21:00:53
Akár 15.000 HUF ingyen élő fogadás az Arsenal v Chelsea-re.

Holnapig már nem tudok sajna pénzt feltölteni, ha esetleg megint lenne valaki aki nem kapott de felesbe kihasználná írjon.  :ok:

Nem nézted el egy 0-val? Nekem 1.500-ról jött üzenet  :o

Van akinek 15öt ad, van akinek csak a felét vagy 1500at