bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Nekem a focinál ha gólra fogadok, tuti hogy lesz egy-két Videógól bíró  :crazy:
Így elég unalmas már overkododni.....
:noway:

Akkor most hogy elvették a betnél a skrilles befizetést és kifizetést új felhasználóktól ilyenkor lehet valamit tenni? Mármint azt írta egyik fórumozó bankkártyás befizetés után lehetséges elvileg, hogy megjelenik ez így van? Van valakinek valami tapasztalata?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 06, 2020, 11:48:40
bet365-ön kézimeccseknél nekem percenként kb 3-4-szer megszólal a gólt jelző hangocska. Ha van gól, ha nincs  :D Ez nektek is így van, vagy csak nálam fordul elő?

Ugyanez van nálam is, régen nem volt ilyen, rendszerhiba lehet.

Idézetet írta: Penguin11 Dátum január 01, 2020, 19:31:58
Az kezdésnek jó, hogy nem volt igen benne. A telefonbeszélgetésnél határozottan és nyugodtan ismételd meg a válaszokat, hogy neked nem okoz és okozott problémát a sportfogadás. Ha azt kérdezik, hogy miért töltesz sok időt bejelentkezve az oldalon, mondd azt, hogy a meccsnézés a hobbid és a streamelt meccsek miatt vagy szinte állandóan bejelentkezve, mert ott tudod nézni a kedvenc csapataid.
Ez jó ötletnek tűnik, csak lehet nem hinnék el, megmondom őszintén decemberben több ezer eurót forgattam meg (szinte nyereség nélkül). Na mindegy, valami majd csak történik.

Idézetet írta: sportlove Dátum január 06, 2020, 21:11:45
Akkor most hogy elvették a betnél a skrilles befizetést és kifizetést új felhasználóktól ilyenkor lehet valamit tenni? Mármint azt írta egyik fórumozó bankkártyás befizetés után lehetséges elvileg, hogy megjelenik ez így van? Van valakinek valami tapasztalata?

A Skrill/Neteller kivonása, mint fizetési opció nem csak az új játékosokra vonatkozik, hanem mindenkire. Az, hogy még ez élesben nem működik valamiért (mármint az, hogy egyesek még mindig be tudnak fizetni) az egy dolog, viszont a tervek szerint üzleti döntés volt ezeket a fizetési opciókat kivonni.
Így, jelen esetben, lehet próbálkozni, de hosszú távon a bankkártyás befizetés/kifizetés marad, illetve a Paysafecardok.

En ugy tudom, kulfoldi forumokat olvasva, hogy  em veszik ki teljesen a skrill es neteller befizetest, mindossze azoknak engedelyezik akik elotte pl bankkartyaval befizetnek.

Ennek ugye azert van ertelme, mert bankkártyát csak a sajatodat hasznalhatod, igy a bet megbizonyosodik arrol hogy a szamla hasznaloja ugyanaz mint aki a szamla tulajdonosa. Igy a szamla vasarlok es eladok megbuktak, mert olyan bankkártyát nem tudnak szerezni es azzal befizetni ami a tulaj neven van.  Mert ugye a virtualis kartyakat se engedi a bet, se a netelleret, se a skrillet, se a revolutet.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 08, 2020, 05:23:04
En ugy tudom, kulfoldi forumokat olvasva, hogy  em veszik ki teljesen a skrill es neteller befizetest, mindossze azoknak engedelyezik akik elotte pl bankkartyaval befizetnek.

Ennek ugye azert van ertelme, mert bankkártyát csak a sajatodat hasznalhatod, igy a bet megbizonyosodik arrol hogy a szamla hasznaloja ugyanaz mint aki a szamla tulajdonosa. Igy a szamla vasarlok es eladok megbuktak, mert olyan bankkártyát nem tudnak szerezni es azzal befizetni ami a tulaj neven van.  Mert ugye a virtualis kartyakat se engedi a bet, se a netelleret, se a skrillet, se a revolutet.

Én a hivatalos álláspontjukat közvetítettem a bet365-nek. Tehát részükről a Skrill/Neteller ki- és befizetés a magyar ügyfeleknél nem érvényes. Ez vonatkozik úgy az új, mint a régi játékosokra is. Sőt, arra is megkértek, hogy az oldalunkon az erre vonatkozó részleteket cseréljük/módosítsuk.

Nyilván nem fognak kiskapukat elárulni, s ha valóban működik az általad egyéb fórumokon olvasott megoldás, az csak jó azok számára akik továbbra is Skrillt/Netellert szeretnének használni.
Gondolom ez a lépés részükről a számlák hitelességéért történt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 08, 2020, 05:23:04
En ugy tudom, kulfoldi forumokat olvasva, hogy  em veszik ki teljesen a skrill es neteller befizetest, mindossze azoknak engedelyezik akik elotte pl bankkartyaval befizetnek.

Ennek ugye azert van ertelme, mert bankkártyát csak a sajatodat hasznalhatod, igy a bet megbizonyosodik arrol hogy a szamla hasznaloja ugyanaz mint aki a szamla tulajdonosa. Igy a szamla vasarlok es eladok megbuktak, mert olyan bankkártyát nem tudnak szerezni es azzal befizetni ami a tulaj neven van.  Mert ugye a virtualis kartyakat se engedi a bet, se a netelleret, se a skrillet, se a revolutet.



Ha a számla adás-vételek miatt illetve a tulajdonos azonosíthatósága miatt korlátozzák, akkor nem indokolt a paysafecard meghagyása sem, hisz ott teljesen anonim módon veszel kódot, majd töltöd fel oda, ahova akarod.

Ezzel kapcsolatban az unibet megoldása is működhet, akik - a befizetéseknél található figyelmeztetés alapján - mától az 50 euró feletti befizetéseknél nem fogadják el simán a paysafecardot, hanem my paysafecard számlát is kérnek a befizetés elfogadásához.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 07, 2020, 23:18:30
A Skrill/Neteller kivonása, mint fizetési opció nem csak az új játékosokra vonatkozik, hanem mindenkire. Az, hogy még ez élesben nem működik valamiért (mármint az, hogy egyesek még mindig be tudnak fizetni) az egy dolog, viszont a tervek szerint üzleti döntés volt ezeket a fizetési opciókat kivonni.
Így, jelen esetben, lehet próbálkozni, de hosszú távon a bankkártyás befizetés/kifizetés marad, illetve a Paysafecardok.

Nálam még van skrilles befizetés.

Idézetet írta: Thomka Dátum január 06, 2020, 22:29:42
Ez jó ötletnek tűnik, csak lehet nem hinnék el, megmondom őszintén decemberben több ezer eurót forgattam meg (szinte nyereség nélkül). Na mindegy, valami majd csak történik.
Még egy fontos dolog, a beszélgetésnél hangsúlyozd, hogy a játékodnál előre be van tervezve, hogy mennyit veszíthetsz és csak addig nyújtózkodsz, ameddig a takaród ér.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 08, 2020, 19:43:00
Ha a számla adás-vételek miatt illetve a tulajdonos azonosíthatósága miatt korlátozzák, akkor nem indokolt a paysafecard meghagyása sem, hisz ott teljesen anonim módon veszel kódot, majd töltöd fel oda, ahova akarod.

Ezzel kapcsolatban az unibet megoldása is működhet, akik - a befizetéseknél található figyelmeztetés alapján - mától az 50 euró feletti befizetéseknél nem fogadják el simán a paysafecardot, hanem my paysafecard számlát is kérnek a befizetés elfogadásához.

Mondjuk jogos, a Paysafecard még egy "kényes" fizetési eszköz. Végülis ő a Skrill/Neteller anyacége, jelenleg. Maga a jéghegy csúcsa.  ;D

Idézetet írta: Penguin11 Dátum január 08, 2020, 19:44:48
Nálam még van skrilles befizetés.

Régebbi számláknál ott van, mint opció.

Már a bet365nél is 50euró a max. paysafecardnál vagy be kell jelentkezni a mypaysafebe.

Akit meg erintene es majd visszakeresne akkor a jelenlegi helyzet (tudtommal) valoban az, hogy befizetsz bankkartyaval, ami nem skrill vagy egyeb, hanem bank allitotta ki. Nekem a bet irta emailben ezt megprobaltam es valoban mukodik ezutan van lehetoseg skrill es egyeb befizetesre is. Azt hogy vajon kiveszik e vegleg azt nem tudom sajnos, remeljuk marad szerintem sokkal kenyelmesebb, illetve ugy gondolom, hogyha kivennek vegleg azert az jelentos visszalepes lenne reszukrol. Velemenyem szerint, elbirja azert a ceg bevetele azt a 1% nyero embert, amiatt lehet tobbet veszit vele. ( ha az emberek inkabb nem ide fizetnek be, hanem mashova). De lehet nincs igazam ebben. 😅

Idézetet írta: sportlove Dátum január 08, 2020, 22:59:32
Akit meg erintene es majd visszakeresne akkor a jelenlegi helyzet (tudtommal) valoban az, hogy befizetsz bankkartyaval, ami nem skrill vagy egyeb, hanem bank allitotta ki. Nekem a bet irta emailben ezt megprobaltam es valoban mukodik ezutan van lehetoseg skrill es egyeb befizetesre is. Azt hogy vajon kiveszik e vegleg azt nem tudom sajnos, remeljuk marad szerintem sokkal kenyelmesebb, illetve ugy gondolom, hogyha kivennek vegleg azert az jelentos visszalepes lenne reszukrol. Velemenyem szerint, elbirja azert a ceg bevetele azt a 1% nyero embert, amiatt lehet tobbet veszit vele. ( ha az emberek inkabb nem ide fizetnek be, hanem mashova). De lehet nincs igazam ebben. 😅

A bet365 írta neked hivatalos levélben a megoldást, lépésről lépésre?
Megtennéd, hogy bemásolod ide, kérlek?

ui. Az 1% nyerő ember az mind Skrillen fizet be?  :D Ez egy jó kiindulópont lehet azok számára, akik nyerességesek  szeretnének lenni.  :ok: