OTP Bank Liga 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


OTP Bank Liga 2018/19

Itt lehet beszélgetni a magyar OTP Bank Liga eseményeiről.  :topbet_125:

NB1: Búcsúzik a Bozsik!
Dübörög a nyár, fogynak a csapataink az európai kupákban, de a mennyei bajnokságban nincs megállás! Már a harmadik kört rendezik, igaz csonka forduló lesz, mert a Vidi Malmö elleni keddi BL selejtezője miatt a Mezőkövesd elleni bajnokiját elhalasztották. Ennek ellenére van a mezőnyben két csapat, akik a hétközi Európa liga mérkőzés után pályára lépnek. Az Újpest az újonc Kisvárda ellen javíthat, míg a Honvéd az utolsó mérkőzésére készül a Bozsik Stadionban, ahol vendég a Paks. Olvasd tovább ITT!

Videoton - DVSC-re be lehet próbálni óvatosan egy asian +1-et 1.80-ért. Normál esetben erősen hazai lenne az esélyes, de a Vidi tegnap játszott a Malmővel, ráadásul nagyon jó eredményt ért el, ma jönnek csak haza, pénteken már meccs. Ebben a helyzetben szinte kizártnak tartom, hogy Nikolic a komplett A csapatot küldené pályára a Loki ellen, biztos hogy valami vegyes csapat fog játszani és pihenteti a kulcsembereket. A Malmö elleni visszavágó most mindennél fontosabb mert ha továbbmennek a BL csoportkörért játszhatnak ( valószínűleg a Celtic ellen ).
Nem acélos a Loki sem, de ezt az esélyt megragadhatja most, benne van hogy ha ki is kap akkor csak eggyel, úgy még push lenne.
Persze meg is lehet várni a kezdőket majd pénteken és az alapján tenni valamit.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 08, 2018, 12:15:17
ma jönnek csak haza, pénteken már meccs.

A ma jönnek csak haza, az gyakorlatilag éjjel 1 körül megtörtént. A klub Facebook-oldalán kinn van, hogy meccs után egyből gépre ültek, s gyakorlatilag éjjel 2-3 körül már mindenki otthon lehetett. Persze nem mondom, hogy frissek, de szerintem sokat számít, hogy nem töltötték még egy éjszakát a svédeknél, hanem mindenki otthon pihenhetett.

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 08, 2018, 12:26:21
A ma jönnek csak haza, az gyakorlatilag éjjel 1 körül megtörtént. A klub Facebook-oldalán kinn van, hogy meccs után egyből gépre ültek, s gyakorlatilag éjjel 2-3 körül már mindenki otthon lehetett. Persze nem mondom, hogy frissek, de szerintem sokat számít, hogy nem töltötték még egy éjszakát a svédeknél, hanem mindenki otthon pihenhetett.

Igen, hát nem tudom mi lesz, majd meglátjuk a kezdőt, én Nikolic helyében most biztos nem kezdetnék pár embert, de lehet úgy döntenek hogy mégis az első csapat áll fel, csak ha egy kulcsember mondjuk megsérül a Jóisten le nem mossa Nikolicról hogy hibázott.
Persze azt is lehet mondani, hogy a Vidi költségvetése 3-4x-ese a Loki költségvetésének és a Vidi B is nyerhet simán a Loki ellen akár. Na, hát nem az év tippje, kis téttel meg lehet tenni szerintem.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 08, 2018, 13:05:27
Igen, hát nem tudom mi lesz, majd meglátjuk a kezdőt, én Nikolic helyében most biztos nem kezdetnék pár embert, de lehet úgy döntenek hogy mégis az első csapat áll fel, csak ha egy kulcsember mondjuk megsérül a Jóisten le nem mossa Nikolicról hogy hibázott.
Persze azt is lehet mondani, hogy a Vidi költségvetése 3-4x-ese a Loki költségvetésének és a Vidi B is nyerhet simán a Loki ellen akár. Na, hát nem az év tippje, kis téttel meg lehet tenni szerintem.

A tippel szerintem sincs gond. Fejben nem lesznek annyira ott a fehérváriak, a Loki pedig most nem kezdte olyan kutyaütő módon a szezont, mint tavaly. Egységesebb, jobb csapat benyomását keltik az 1 évvel ezelőttihez képest.

Szégyen hogy éppen hogy elkezdődött a szezon de már pihentetés meg faszom. Ha véletlen bejutnak valamelyik csoportkörbe akkor mi lesz?  Addig összes hazai meccsüket halasszák? 

Szerdán délre elfogytak a jegyek a Kisvárda-Ferencváros mérkőzésre, tehát telt ház és jó hangulat fogadja majd a csapatokat az új stadion első mérkőzésén.

A végeredményt illetően nincsenek vérmes reményeim, de ismét szurkolunk majd egy jót.  ;)

Idézetet írta: Donwemer Dátum augusztus 08, 2018, 13:58:47
Szégyen hogy éppen hogy elkezdődött a szezon de már pihentetés meg faszom. Ha véletlen bejutnak valamelyik csoportkörbe akkor mi lesz?  Addig összes hazai meccsüket halasszák?
Itt a válasz:

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-szombat-helyett-penteken-fogadja-a-vidi-a-dvsc-t-2651747

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 08, 2018, 14:00:56
Szerdán délre elfogytak a jegyek a Kisvárda-Ferencváros mérkőzésre, tehát telt ház és jó hangulat fogadja majd a csapatokat az új stadion első mérkőzésén.

Milyen a stadion? Jártál már benne?

Én a kisvárdai gólra mindenképp fogadok, ennél jobb időpont nincs az első gólra.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 08, 2018, 15:39:59
Milyen a stadion? Jártál már benne?

Én a kisvárdai gólra mindenképp fogadok, ennél jobb időpont nincs az első gólra.

Melyik iroda teszi ki kínálatba ezt az opciót? :O Még nem láttam ilyen lehetőséget NB1-re.  :beerchug:

#11 augusztus 08, 2018, 16:14:37, butyi
Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 08, 2018, 14:00:56
de ismét szurkolunk majd egy jót;)
el tudom képzelni :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 08, 2018, 16:01:11
Melyik iroda teszi ki kínálatba ezt az opciót? :O Még nem láttam ilyen lehetőséget NB1-re.  :beerchug:

Tippmixen (prón is) van 1.60-ért.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 08, 2018, 15:39:59
Milyen a stadion? Jártál már benne?

Én a kisvárdai gólra mindenképp fogadok, ennél jobb időpont nincs az első gólra.
Nagyon szép TiB! Impozáns látvány, főleg most, mert már napok óta tesztelik a világítást. A környékbeli falvakból is látható a fényár.
Természetesen többször voltam benne. Várkerti Vitéz vagyok. Ez azért errefelé kiváltságokkal jár, így nem hessegettek el, ha néha-néha kíváncsiskodtam. De volt szervezett stadionbejárás is a többi szurkoló részére.

TiB! Ez a gól gyanús nekem. Épp ma délelőtt mentem a jegyekért, amit a szurkolói csoport tagjai igényelhettek pluszba (természetesen bérletes vagyok) mikor találkoztam Kocsis Jancsival. Elmondása szerint komoly gondjaink vannak a helyzetkihasználással még edzésen is. Nem hiszem, hogy Magyarország legjobb csapata ellen táltosodnánk meg. Adja az Isten, hogy lőjünk, de én inkább jegelném a dolgot.

Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 08, 2018, 16:05:29
el tudom képzelni :beerchug:


Ez egy fájó pont nekünk butyi. Én ezt nem is akartam felhozni, de ha már megszólaltattam(tunk), akkor leírom az igazságot.
Az NB I egyik legkisebb szurkolói csoportja a mienk, nőkkel, gyerekekkel a sorainkban. Ez nem szégyen, ez egy állapot. De természetesen nálunk is van egy mag, amely férfiakból, fiatal srácokból áll. Bárhol járunk az országban egy célunk van, szurkolni a csapatnak. Nem vagyunk egy balhés társaság, de ha sérelem ér bennünket amellett nem megyünk el szó nélkül, nem vagyunk csicskák.

Felkerültünk az NB I-be és tudtuk, hogy egy más világba kerültünk szurkolói szinten is. Szerencsére egy nagyon jó barátunk, aki elismert ultra (csacsa44 nagyon jól ismeri) a segítségünkre sietett. A bajnokság kezdete előtt pár sör mellett felkészített bennünket, hogy mire kell figyelnünk, ha nem akarunk megszégyenülni rövid idő alatt. Ilyen megszégyenülés lenne pl. az, ha az ellenfél "szurkolója"(?) ellopná a drapériánkat.
A kép az UTE elleni idegenbeli meccsünkön készült. A bal oldali srác a mérkőzés 38. percében megpróbálta a lehetetlent. Régen rossz és röhejes, ha egy ilyen nagy múltú klub szurkolóinak, mint az Újpest, mi vagyunk az ellenfelei.
Szurkolni mentünk, de amire felkészített bennünket T. az bekövetkezett. Az, hogy a fagyi visszanyalt, az már a történetnek egy másik része.
Nem futballpályára illő a jelenet, de én (nemcsak én) nagyon büszke vagyok a piros mezes barátomra, mert Ő csak megvédte a mi tulajdonunkat. Rengeteg üzenetet, telefon hívást kaptam, kaptunk mindannyian a csoportból. Kivétel nélkül mindenki (újpestiek is!!!!) gratuláltak a barátom cselekedetéhez.
A Vidi ellen a szurkolásunkért, most a hősiességünkért kaptunk elismerést. A lelátón azért nem állunk rosszul, most már a pályán is jó lenne elmozdulni a holtpontról.

Amennyire én tudom, az újpestiek között balhék, hatalmi harcok vannak, nincs fegyelem. Rosszkor voltatok rossz helyen, bár szerintem semmi gond azzal, ha egy lila majom kap egy fülest :D Oké nem pályára való, de a cingár karjával nem arányos nagyságú önbizalma volt a gyereknek.

Nézegettem a szektorokat, ti hol lesztek a Vitézekkel? Mentek a kapu mögé a D2-be?