OTP Bank Liga 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vidire szerintem meg kell próbálni az x2-őt vagy DNB2-őt látva ezt az összeállítást, ha jön ha nem.

Nem lett csúnya az az első kisvárdai gól. Tökéletesen a felsőbe 8)


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 18, 2018, 23:37:50
Nem lett csúnya az az első kisvárdai gól. Tökéletesen a felsőbe 8)
Mondhatni megérte rá ennyit várni... :D
Bár gondolom elcserélnék a nagy gólt több kicsit csúnyára, akár öngólra is..

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum augusztus 19, 2018, 07:03:43
Mondhatni megérte rá ennyit várni... :D
Bár gondolom elcserélnék a nagy gólt több kicsit csúnyára, akár öngólra is..

Eddig sanszunk sem volt a gólszerzésre, most viszont kicsit savanyú a szőlő.
Kihagytunk egy tizit, a kapott gól után pedig úgy fociztunk, ahogyan mindig kellene. Látványos és veszélyes akciókat vezettünk, kapufát rúgtunk (ha Pico lökete bemegy biztosan a forduló gólja lett volna), kezdtünk hasonlítani egy futball csapathoz.
Hosszú még a bajnokság és a remény hal meg utoljára!  ;)

Lucas gólja igen szép volt, végre szereztetek egy pontot.
Ha valamire akkor a Diósgyőr elleni meccsetekre tényleg illik a "hatpontos" kifejezés. Én is érkezem jövő szombaton :)

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 19, 2018, 14:38:07
Lucas gólja igen szép volt, végre szereztetek egy pontot.
Ha valamire akkor a Diósgyőr elleni meccsetekre tényleg illik a "hatpontos" kifejezés. Én is érkezem jövő szombaton :)

Nagyon nagy szeretettel várlak!
Misinél már bejelentkeztem a Café Vya-ba, ezért úgy készülj, hogy vagy előtte megebédelünk, vagy utána megvacsorázunk.  ;)  :beerchug:


Sosem értettem ezt az edzoellenesseget.. Hogy orul mindenki most hogy Doll ment a levesbe.. Kerdezem, vajon o hagyta ki a helyzeteket ami miatt nem nyert a csapat? Vagy o helyezkedik rosszul amikor golt kap a csapat? O allitatta ki magat, es rugott ongolt nemzetkozi kulcsmeccseken?

Hol van ezeknek a botlabuaknak a felelossege abban hogy a Fradi nem jut tul az elso selejtező korokon? Csak az edző a hibás ha a csapata ugy jatszik hetvegen mint a mosott szar..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 21, 2018, 19:18:20
Sosem értettem ezt az edzoellenesseget.. Hogy orul mindenki most hogy Doll ment a levesbe.. Kerdezem, vajon o hagyta ki a helyzeteket ami miatt nem nyert a csapat? Vagy o helyezkedik rosszul amikor golt kap a csapat? O allitatta ki magat, es rugott ongolt nemzetkozi kulcsmeccseken?

Hol van ezeknek a botlabuaknak a felelossege abban hogy a Fradi nem jut tul az elso selejtező korokon? Csak az edző a hibás ha a csapata ugy jatszik hetvegen mint a mosott szar..

Erre csak közhelyeket lehet mondani, mint pl. "a játékosokat nem lehet kirúgni, de az edzőt igen", meg "mindig az edző a hibás".
Mindent félretéve, én azt szoktam mondani egy edzőt az eredményei minősítenek. Minden más szubjektív, belemagyarázás stb. Az hogy nekem Doll szimpatikus-e vagy nem, tetszik-e a frizurája vagy nem és hasonlók, az teljesen szubjektív. Az egyetlen objektív mérce nem lehet más mint az elért eredmények.
Doll nyert egy bajnoki címet, magyar kupát többször, ezüstöt kettőt ha jól tudom, ez normál esetben nem lenne kevés persze, sőt, de nem ezzel a Fradival, ilyen pénzügyi háttérrel és kerettel ez kevés. Nyilván a Fradi vezetés úgy gondolta, hogy bajnokságot kellett volna nyerni mondjuk az előző idényben is, de azt hiszem ami itt borította a bilit végleg az a nemzetközi szereplés ami mondjuk ki pocsék. Pocsék volt idén is és az előző években is. Sorozatban esett ki a Fradi olyan csapatok ellen akik minimum verhető kategória, de talán kimondhatjuk hogy többször is esélyesként esett ki a Fradi, sokszor megalázó, nevetséges módon. A legutóbb izraeli ellenfél pont nem ez a kategória volt igaz, de a többi igen.
Valószínű idén belejátszott a Vidi szereplése is a BL-ben ami éles kontrasztban áll a Fradi-(le)szerepléssel, akárcsak előző években, gondolom ezt már nem nyelte le Kubatov.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 21, 2018, 19:18:20
Sosem értettem ezt az edzoellenesseget.. Hogy orul mindenki most hogy Doll ment a levesbe.. Kerdezem, vajon o hagyta ki a helyzeteket ami miatt nem nyert a csapat? Vagy o helyezkedik rosszul amikor golt kap a csapat? O allitatta ki magat, es rugott ongolt nemzetkozi kulcsmeccseken?

Hol van ezeknek a botlabuaknak a felelossege abban hogy a Fradi nem jut tul az elso selejtező korokon? Csak az edző a hibás ha a csapata ugy jatszik hetvegen mint a mosott szar..

A kiemelt reszrol Veber Gyuri egyik interjuja jut eszembe - az egyik legendas a sok kozul.  ;D

En Dollt mar regen kirugtam volna. Olykor fent van 4-5 csatar, ossze-vissza pakolgat mindenkit mint valami fantasy csapatban. Az utobbi bo ket evben nagyjabol annyiszor tunt motivaltnak a tarsasag, mint ahanyszor nem, ez csakis az edzo sara. Tavaly tobbszor is az ilyen lezenges miatt vesztettek pontokat, pedig az a bajnoki cim mar inkabb nekik allt a vegen. Ehelyett a Vidi lett a bajnok, es hogy meg jobban fajjon, ott lesznek megint egy csoportkorben, mikozben a Fradi minden evben kegyetlenul beeg Europaban (mondjuk ilyen hozzaallassal csak azert nem egnek be itthon, mert Bode itthon klasszis, aki a szar meccseket is eldonti  ;D). Visszaterve a helyzetekre, a Haifa ellen kint hiaba volt letszukseglet a gol, egyetlen komolyabb lehetoseguk volt, az is a legvegen. Tehat meg azt se mondanam hogy faszan ki volt talalva a taktika a magnestablanal, de a keci jatekosok...

Annyit fel lehet hozni a mentsegere, hogy minden nyaron egy rakas jatekos, tobbnyire idegenlegios erkezik (azt nem tudom mennyi beleszolasa van). Erre konkretan ra is megy Europa. Oke, a bajnoksagot jol kezdtek, de 1, mint irtam, ez a keret itthon tenyleg brutal minoseg, 2, ez a kezdes is alabbhagyott, a Varda ellen sem voltak meggyozoek, es a Paks is elvitt egy pontot.

Azert a "Ja"-val kezdodo nyilatkozatok hianyozni fognak  :)

NB1: A Mezőkövesd elronthatja Rebrov bemutatkozását
A hatodik forduló szombati játéknapján is csak öt találkozót rendeznek a NB1-ben. A Vidi BL menetelése miatt most az Újpest elleni mérkőzést halasztották el. A hét közepén egy meglepő edzőváltásra is sor került:  a Fradinál most telt be a pohár, és menesztették a Dollt. Helyette szinte az ismeretlenségből érkezett az ukrán Sergei Rebrov. A váltás rövidtávon még jól is elsülhet, azonban most olyan csapathoz látogatnak, ahol mindig megszenvednek a pontokért. Olvasd tovább ITT

Jobb dolog híján nézem a GÓÓÓÓL-t az M4-en. N'Gog a Honvédban. :D Jól leadhatta, ha idekerült, amikor a Puliba igazolt évekkel ezelőtt, a jövő egyik nagy reménységének tartották. Egyébként csereként beállva azonnal gólt is lőtt.  :beerchug:

29 évesen NBI-be? Még csak nem is levető fázisban jár. Drog, bunda, nők, valami van itt a háttérben ;D

Gondolom sokat dobott, mikor Hemi nem a Bozsik stadionba, hanem a Hooters-be szervezte az első találkozót  ;D ;D

M1 Híradó: Továbbra is vezeti a világbajnokságot a Fradi

A közszolgálati média nagyon akarja a vb-címet a zöld-fehéreknek. Videó