Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Sikerült kipörgetni. Amint meglett a forgatás, 500ra ugrott a balance 5500ról. :D

Kár azért az 5000ért :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 28, 2016, 22:46:53
640-es big win 1140es balance.. 12k-t kell forgatni 1-k meg van már..


Még mindig nem hiszem, hogy sikerülni fog..

Felnyomtam a tétet 15re és beadott két olyan big wint hogy követni sem tudtam, mert max sebességen van a játék. 1200ról 2900ra ugrottam :DDD


Ez az Eternal Love nagyon jó. Ha a freespins alatt nem éred el a jobb felső sarokban lévő összeget, akkor örökéletet adnak amíg el nem éred. De az meg folyamatosan emelkedik. Már a 70.freespinsnél vagyok 1300as nyereménynél de jobb felül már 2300nál van a számláló.

Csak beadott egy big wint..

Neked minden hatalmas makod van ezekkel az ingyen porgetesekkel...nekem sose lesz....meg fele ennyi se..

#137 március 28, 2016, 23:59:44, ncis88
Ha minden igaz. Ez az 500R balance kurvára nem dollár, hanem dél afrikai rand. Na most 500 rand kb 30USD..  :DDDD De legalább a min depo skrillel 25rand ami kevesebb mint 2USD :DDD


Szóval ennyit erről :D

Ha ezt tudom, inkább alszok.. 30USD ami összejött :D

Ezt én is írtam tegnap, de miután gyorsan átváltottam ki akartam zárni ennek a lehetőségét, mert láttam, hogy értéktelen egy pénznem.  ;D

Maradt még bent a Luckydinonál 2 euróm. Felmentem a chatre, mondom gondolkozok a befizetésen, és szeretném tudni, hogy továbbra is meg kell-e forgatni a befizetett összeget 5x. Most egy másik pontra hivatkozva (pénzmosás elleni védelem) mondta, hogy igen. Erre mondom, hogy akkor nem fizetek be, de nem hatotta meg. Ezek tényleg hülyék.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 29, 2016, 13:48:40
Maradt még bent a Luckydinonál 2 euróm. Felmentem a chatre, mondom gondolkozok a befizetésen, és szeretném tudni, hogy továbbra is meg kell-e forgatni a befizetett összeget 5x. Most egy másik pontra hivatkozva (pénzmosás elleni védelem) mondta, hogy igen. Erre mondom, hogy akkor nem fizetek be, de nem hatotta meg. Ezek tényleg hülyék.
Ez a luckydino nekem úgy tűnik hogy inkább ők mossák a pénzt ha ennyire érdektelenek az ügyféllel.

ncis88 megkaptad a kifizetést?
Én még nyűglődöm. kb. a fele van kipörgetve.

Idézetet írta: Powell Dátum március 29, 2016, 15:45:44
Ez a luckydino nekem úgy tűnik hogy inkább ők mossák a pénzt ha ennyire érdektelenek az ügyféllel.

Nem mossák, csak szándékosan megtévesztik az ügyfeleket. Ilyen gusztustalan szabály nincs egyetlen normális irodánál vagy kaszinóban sem. A legtöbben meg gondolom nyerőgépen próbálják letudni az 5x-ös forgatást, annak meg tudjuk mi a vége...

Éjjel végeztem a forgatással. Eltelt 20óra. Kifizetés előtt verifikálni kell magam, mint mindenhol, így jelzem még el sem indítottam, nem hogy meg jött volna., Előbb jöjjön a levél hogy elfogadták a személyit, aztán befizetek aztán lekérem.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 29, 2016, 21:03:14
Nem mossák, csak szándékosan megtévesztik az ügyfeleket. Ilyen gusztustalan szabály nincs egyetlen normális irodánál vagy kaszinóban sem. A legtöbben meg gondolom nyerőgépen próbálják letudni az 5x-ös forgatást, annak meg tudjuk mi a vége...

5x forgatás nyerőgépen nem sok, és nem lehetetlen, úgy beszélsz róla mintha esélytelen lenne.

Attól függ, mennyit fizetünk be. Ha mondjuk csak a minimális 20€-t, akkor bizony nagyon nagy esély van rá, hogy az egész összeget elveszítjük a forgatás során. Ha pl. 0,2€-s téten pörgetünk (sok gépen ennyi a minimum), akkor 100 pörgetés alatt elveszítjük a pénzünket, ha nem ad semmit a gép. Ez nem valószínű, de az nagyon is az, hogy a 100 pörgetés során nem lesz nagy nyereményünk, így alaposan leapad a bankunk. És akkor még csak 1x forgattunk... 

#146 március 30, 2016, 16:34:27, Knapp
Idézetet írta: HubiFCB Dátum március 30, 2016, 01:01:10
5x forgatás nyerőgépen nem sok, és nem lehetetlen, úgy beszélsz róla mintha esélytelen lenne.

Bónusznál tényleg nem sok, de itt a saját pénzre van ötszörös forgatás.


Idézetet írta: Irtis Dátum március 30, 2016, 03:31:57
Attól függ, mennyit fizetünk be. Ha mondjuk csak a minimális 20€-t, akkor bizony nagyon nagy esély van rá, hogy az egész összeget elveszítjük a forgatás során. Ha pl. 0,2€-s téten pörgetünk (sok gépen ennyi a minimum), akkor 100 pörgetés alatt elveszítjük a pénzünket, ha nem ad semmit a gép. Ez nem valószínű, de az nagyon is az, hogy a 100 pörgetés során nem lesz nagy nyereményünk, így alaposan leapad a bankunk. És akkor még csak 1x forgattunk... 

Ötszörös forgatásnál átlagban ötször fogod elbukni az iroda profitját. Ha mondjuk 95% a payout, akkor 5%-ot buksz átlagosan körönként, azaz átlagosan az ügyfelek a pénzük negyedét (25%-át) elbukják csak az előírt ötszörös forgatás miatt...

Persze ennél nyilván sokkal nagyobb a szórás, de annál közelebb leszel ehhez az értékhez, minél többet pörgetsz. (vagy másik oldalról nézve: minél több játékos profitját illetve veszteségeit összesítjük)

Igen, ezért nem mindegy, hogy mennyit fizetünk be. Úgy vettem észre, hogy legalább 1000-et kell pörgetni, hogy kb. kijöjjön a megadott visszaosztási arány, vagyis akkor már jó esélyünk van rá. De ha csak pl. csak 100-at pörgetünk, akkor nem esik ránk a nagy ritkán előforduló big win, így jóval kisebb visszaosztási arányt kapunk.

Egy nap alatt verifikálták a személyim és kevesebb mint egy nap alatt ( az ígért 2munkanap helyett) kifizettek skrillre. Pontosabban tegnap este kértem le és ma délben meg is jött.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 31, 2016, 16:22:03
Egy nap alatt verifikálták a személyim és kevesebb mint egy nap alatt ( az ígért 2munkanap helyett) kifizettek skrillre. Pontosabban tegnap este kértem le és ma délben meg is jött.
Ez most melyik oldalra is vonatkozik? szerencsét próbálnék én is