Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ez valami kamu starburst lehet, bár nem tudom hogy ez hogy lehetséges, de pörgetés során pl az első és utolsó tárcsán is látszik a wild csillag ikon, pedig az csak a 2-4 tárcsán jöhet elő.. És nem emlékszem hogy pl a netent betöltene, mint az összes netent játéknál..

Ja ez nekem is gyanús, erre a kaszinóra jobb nem befizetni

Biztos hogy valami nem oké,mert többször is volt olyan prögetés aminek egyértelmüen hoznia kellett volna valamit,de nem adott rá mégse semmit.

Én múltkor forgattam ott ingyen pörgetéses nyereményt. A nyerővonal alapból 1 line-ra van állítva (az ingyen pörgetésnél is biztos, hogy csak a középső sor számított), de maximum is csak 9 line-ra lehet változtatni. Úgyhogy ez tényleg a butított verzió.

Ami még érdekes, hogy a játék megnyitásakor a forgatás előtti állapotot is forgatásnak vette. Betöltött és a bal szél tele volt kékkel, úgyhogy nyereményt adott...

starburst light    ;D

Ha a kaszinónál rákérdeztek, ők valószínűleg kamuznak majd, lehet, hogy inkább a netent-nél kéne érdeklődni a játék felől.

Hali!
Találtam egy Svéd, Norvég nyelvű Kaszinót.https://www.vinnarum.com/no/start
Befizetés nélkül adnak 20 pörgetést a Starburst játékra. Ha jól számolom, akkor a nyereményt 35x kell megforgatni. Nekem 63,8KR lett, ezt kellene megforgatni. Viszont, ha ismét a Starburst játékon szeretném forgatni, akkor ismét adni akarja a 20 ingyen pörgetést. Ezt nem igazán értem. Ha másik játékot indítok, akkor már kiírja ezt a pénzt 63,8KR.

email-ben ezt küldték még :

Vi ønsker deg hjertelig velkommen til Vinnarum.com og håper du kommer til å trives hos oss! Allerede nå ligger det 20 gratisrunder og venter på deg på storfavoritten Starburst.

Nivå 1: Du får 200% i bonus opptil 500 kroner på ditt første innskudd og 180 gratisrunder ekstra på Starburst!

Vi gir deg 20 gratisrunder hver dag over 9 dager etter at du har gjort ditt første innskudd. Gratisrundene må spilles på den samme dagen som de krediteres til kontoen din.

Etter at du har gjort ditt første innskudd, har du ytterligere tre bonuser å se frem til. Les mer her!

Hent bonusen og gratisrundene dine nå!


Hjertelig velkommen og lykke til!

Leprgettem másodszor is és hozzáadta az első nyereményhez. Megkaptam a 3.ra is a 20at

értem, én nem mertem lepörgetni másodszor,

én játszogatok az első nyereményéből, és jött egy ilyen bonus is 10 pörgetésre 250NOK

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 30, 2016, 12:05:09
Ez valami kamu starburst lehet, bár nem tudom hogy ez hogy lehetséges, de pörgetés során pl az első és utolsó tárcsán is látszik a wild csillag ikon, pedig az csak a 2-4 tárcsán jöhet elő.. És nem emlékszem hogy pl a netent betöltene, mint az összes netent játéknál..

Ez nem így van! Nekem volt már teli big win is úgy,hogy 4 oszlop csillag,1 oszlop pedig a kék jel  :great:

Addig tartja a csillagokat,amíg jönnek egymást követő pörgetésen. Szóval van 1,ha jön egy második,akkor megtartja mindkettőt,ha jön még egy,akkor már 3 oszlopot tart meg.
Ha egy kis szerencsém lett volna,akkor teli, 5 oszlop csillag,az pedig azt hiszem nem kis nyeremény lett volna  :D :redchug:


Idézetet írta: runin Dátum április 30, 2016, 15:50:49
Ez nem így van! Nekem volt már teli big win is úgy,hogy 4 oszlop csillag,1 oszlop pedig a kék jel  :great:

Addig tartja a csillagokat,amíg jönnek egymást követő pörgetésen. Szóval van 1,ha jön egy második,akkor megtartja mindkettőt,ha jön még egy,akkor már 3 oszlopot tart meg.
Ha egy kis szerencsém lett volna,akkor teli, 5 oszlop csillag,az pedig azt hiszem nem kis nyeremény lett volna  :D :redchug:

Több 1000kört játszottam már de még SOHA nem volt WILD az első vagy utolsó tárcsán..

az elég sok, 5x20

valahol még azt olvastam, hogy minimum a kivehető 150
MINSTEBELØPET FOR UTTAK ER 150 KR.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 30, 2016, 15:56:28
Több 1000kört játszottam már de még SOHA nem volt WILD az első vagy utolsó tárcsán..

Igazad van!  :ok: Középső három oszlopra jött a csillag,big win volt így is,de a 2 szélső oszlop nem azonos jel volt.  ;)

Idézetet írta: lulu65bj Dátum április 30, 2016, 15:59:48
az elég sok, 5x20

valahol még azt olvastam, hogy minimum a kivehető 150
MINSTEBELØPET FOR UTTAK ER 150 KR.

133 koronát sikerült összehoznom  :great: :redchug: :D

Bajság van!Vagy én vagyok hülye.Reggeltem,sikerült is csak játszani nem tudok!Androidos vagyok!Nem indul el a játék.