Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Lekapartam party-n a mai kártyát 6 ingyen pöri a nyeremény. Rámentem az ingyen pöri menüre ott volt kérte aktiváljam aktiváltam és rögtön el is tűnt a bónusz. Sehol nem találom a pörgetéseket. Mi lehet a gond szerintetek?


Idézetet írta: szorzatos Dátum október 24, 2017, 11:28:41
20 FS: https://vegas.williamhill.com/en-gb/game/launcher/vegas-dragons-luck

Hihetetlen, hogy 20 körből csak egyetlen egyben adott valamit... Abból jött 1.20€, ami főszámlára került. Köszi

Szintén 20/1 :laugh:  de itt csak 20 cent  :crazy:


Itt egy masik, csak egyszer kell forgatni - lehet hogy megint elcsesztek valamit, tehat erdemes elobb kihasznalni  ;D
https://promotions.williamhill.com/offer/d5starburst

Modositas: megeloztek  :redchug: ;D

Azért ez már valami, hogy WH-n így szórják az avandékokat, ma már 3 különbözőt is adtak.

#1267 október 24, 2017, 12:29:05, tevagyaz19
Idézetet írta: szorzatos Dátum október 24, 2017, 11:51:24
Azért ez már valami, hogy WH-n így szórják az avandékokat, ma már 3 különbözőt is adtak.

osztd meg velünk,mely 3-ra gondolsz :D én csak kettőről tudok :(

bocsi,fentebb nem olvastam. 20pörgetésből 40cent,és még felkínálta,hogy ha ezen a játékon eltolok 10$-t akkor kapok további 10pörgetést,hát hogynemár :D

Egyik szemem sír, a másik nevet miután átváltott 20eura  :D :beerchug:

Idézetet írta: saviola8321 Dátum október 24, 2017, 01:40:19
Lekapartam party-n a mai kártyát 6 ingyen pöri a nyeremény. Rámentem az ingyen pöri menüre ott volt kérte aktiváljam aktiváltam és rögtön el is tűnt a bónusz. Sehol nem találom a pörgetéseket. Mi lehet a gond szerintetek?
Én úgy találtam meg,hogy rewards->free spins->jobbra a négyzetben active free spins! és azon belül katt arra,amelyiken le szeretnéd pörgetni! Remélem érthető voltam! :)

Ami jött a WH 20 free spins-ből, feldobtam ruletten a 0-ra. És jött is.  :D

Gratula!
Ez a két bónusz meddig elérhető? Vagy nincs feltüntetve? Jelenleg nem vagyok otthon mobilnetről meg valamiért nem nyissa meg az oldalt :(

Idézetet írta: szorzatos Dátum október 24, 2017, 11:43:01
Szintén 20/1 :laugh:  de itt csak 20 cent  :crazy:
Ne panaszkodjatok mázlisták!Nekem 20/0-os szériát sikerült gurítani.

Starburst kipörgetve, a másikon 2 nyertes körre (a korábbiakat olvasva ezzel rekorderré váltam) 0,8 € jött + hátra van a léghajós.

Idézetet írta: szorzatos Dátum október 24, 2017, 11:43:01
Szintén 20/1 :laugh:  de itt csak 20 cent  :crazy:

Én is beállok a sorba. :D
1/20>>>0,80$