Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: CsabY93 Dátum november 21, 2017, 15:27:46
kommentbe megírod a tipped és utána mikor reagálnak vagy hogyan működik?  :redchug:

Miután beírtad a tipped kommentben, küldeni kell nekik DM-et a userID-del, nekem arra kb egy óra után írták, hogy köszi, majd jóváírjuk a freespineket.

tud valaki még olyan site-ot mint a WH,hogy regisztrálás után adnak freespint vagy vmi ingyenes játékot?
Köszi :cya:

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 21, 2017, 16:10:28
tud valaki még olyan site-ot mint a WH,hogy regisztrálás után adnak freespint vagy vmi ingyenes játékot?
Köszi :cya:

b-bets pl.  :beerchug:

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 21, 2017, 15:59:09
Miután beírtad a tipped kommentben, küldeni kell nekik DM-et a userID-del, nekem arra kb egy óra után írták, hogy köszi, majd jóváírjuk a freespineket.
hali! mi az a DM meg hová kell küldeni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 18, 2017, 11:47:31
bet365-ön 20 pöri, ha 3000-et átutalunk a kaszinóra
Ez megint van - elvileg 23:30-ig.

Befizetés nélküli 10 FS Age of the Gods (e-mail jött róla, 25x forgatás) bet365-n

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 21, 2017, 19:07:21
Befizetés nélküli 10 FS Age of the Gods (e-mail jött róla, 25x forgatás) bet365-n

Nem kellett megforgatni,simán átlehet vinni fogadásra,sőt kiutalható is. :beerchug:

Idézetet írta: CsabY93 Dátum november 21, 2017, 19:17:46
Nem kellett megforgatni,simán átlehet vinni fogadásra,sőt kiutalható is. :beerchug:

Így igaz! 153Ft  :beerchug:


mekkora véletlen, hogy nekem is ennyi jött :) :) :) :) Persze hogy nincsenek beállítva a gépek! Ilyenek az igaz véletlen generátorok :)

beregeltem erre a b-betsre,de nemkaptam lófaszt se  ;D
vagy majd idővel adnak vmi kis alamizsna pörgetést? :D :cya:

Na, jól megszopattak ezzel az Age of the gods-os free spinekkel. Átutaltam 3000-et, kipörgettem a 20 freespint, és jött is belőle 1200 Ft. Persze kivenni nem engedte, akkor forgassuk ki, hátha lesz belőle valami. Nem lett. Viszont amikor elfogyott, és utaltam volna vissza a 3000-ret, nem engedte, mert 400 Ft-ot még mindig bónusznak írt, a maradékot kivehetőnek. Lepörgettem 400-at, továbbra is 400 Ft bónusz van. Gondoltam lepörgetem 2000-ig, és ha nem jön, akkor 1000 Ft tanulópénz. Hogyne... még mindig 400 Ft a bónusz, 1600 kivehető. Ekkor már idegből, beáldozva ezt a 3000 Ft-ot rábíztam magam a szerencsére, kis nyeremények jöttek, de a bónusz összeg egy forintot se mozdult természetesen, míg el nem fogyott a pénz  :noway: Ennyit erről.

Pörgetés előtt kell visszautalni a 3K-t.

Hát akkor ezt sikerült valahogy rosszul értelmeznem a korábbi kommentekből.

Egyébként így játszva egy keveset ezzel a nyerőgép formátummal, fel nem foghatom, hogy valaki önszántából hogy képes erre pénzt áldozni :D

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 21, 2017, 20:53:56
Hát akkor ezt sikerült valahogy rosszul értelmeznem a korábbi kommentekből.
Az oda-visszautalos bonuszoknal a porgetes megkezdese elott ha visszatolod a penzt akkor nem kell azon aggodni, hogy esetleg a semmire buksz el tiz eurot.
De mivel 1200 volt a nyeremenyed - neked 24000 forintnyi manit kellet volna megforgatnod hogy felszabaduljon a penz. Nem lehetetlen, de kellett volna hozza nehany bonuszkor (foleg az Age of the Gods-on) meg egy kis extra mak.