Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Nyilván csak trollkodnak...  :noway:

DE nekem nem troll szám kell hanem amivel lehet ingyenesen pörgetni játszani befizetés nélkül....

Idézetet írta: Crank26 Dátum december 18, 2017, 22:21:27
DE nekem nem troll szám kell hanem amivel lehet ingyenesen pörgetni játszani befizetés nélkül....

David parittyat porgetett full ingyen, es nyert is, megverte Goliatot.

Idézetet írta: Crank26 Dátum december 18, 2017, 22:21:27
DE nekem nem troll szám kell hanem amivel lehet ingyenesen pörgetni játszani befizetés nélkül....

Felesleges kunyizni, az elmúlt 10 hónapban teleírtunk 120 oldalt az az akciókhoz kapcsolódóan.

Ez mellett meg neked is ott a lehetőség, hogy a neten keresgélj, vagy esetleg a kaszinók ajánlatait átböngészd...
Mert ugye te is írhatsz be kódot, ha találsz!  ;)

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 18, 2017, 22:27:56
David parittyat porgetett full ingyen, es nyert is, megverte Goliatot.
Ezen Be.artam ;D Csak nehogy megkérdezze hogy melyik oldal ez? :laugh:

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 18, 2017, 22:27:56
David parittyat porgetett full ingyen, es nyert is, megverte Goliatot.

Legalább sokat adott ez a Goliat gép?????????

Unibeten a mai Adventi Naptárban 3 óránként az első 500 embernek 10 ingyenes pörgetést adnak a Twin Spin Deluxera. Déltől éjfélig fog menni a promo.

Unibeten a mai Adventi Naptárban 3 óránként az első 500 embernek 10 ingyenes pörgetést adnak a Twin Spin Deluxera. Déltől éjfélig fog menni a promo.
     itt ennél közben játszani kell,hogy kapj a bónuszból?

#1794 december 19, 2017, 11:58:11, ereghard
Idézetet írta: Crank26 Dátum december 19, 2017, 10:51:09
Unibeten a mai Adventi Naptárban 3 óránként az első 500 embernek 10 ingyenes pörgetést adnak a Twin Spin Deluxera. Déltől éjfélig fog menni a promo.
     itt ennél közben játszani kell,hogy kapj a bónuszból?

délben(és utána 3 óránként) megnyitod az oldalt és ha elég gyors vagy kapsz 10 pörgetést, nem kell itt semmit játszani
vagyis a játékot nyitod meg


Elképzeltem, ahogy óra 59-kor csorgó nyállal feküdnek rá az F5-re a freespin hunterek  :laugh:

Nekem is jött 0,60 euro, de ugye az unibetnél a nyeremény megforgatása a valódi pénzből kezdődik meg, nem a bónuszból. Ha én nem akarok ennek a 60 centnek a kiforgatásával foglalkozni, ugye utólag nem fogják elvenni a nyereményeket, mondván hogy ebből a ki nem forgatott bónuszból keletkeztek?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 24, 2016, 10:23:49

Ebben a témában az ingyen pörgetésekről lehet beszélgetni. Amennyiben találtok ilyesmit, ne felejtsétek megosztani a többiekkel sem.

Fontos! Csak olyan ingyen pörgetéseket jelezzetek, melyek magyar játékosok számára is elérhetőek és nyilvánosak (nem személyre/kliensre szabottak).

A Sportfogadas.org nem vállal felelősséget az itt közölt ajánlatokért. Ezt csak azért szeretnénk kihangsúlyozni, mert az ajánlatok közt találhatunk olyant is amely megszemélyesített, nem mindenkire vonatkozó. A részvételi feltételeket mindenképp javasoljuk elolvasni és amennyiben kétségeitek vannak akkor az adott terem ügyfélszolgálatához is fordulhattok!

A továbbiakban a nem ideillő hozzászólások törölve lesznek. Köszönjük.

És ha be vagyok jelentkezve egész nap a játékba úgy is jó?