Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum december 22, 2017, 09:06:26
Betfairen van DOND 1 bonus a kalendarban.

Szia!
Esetleg egy linket tudnál? Nálam nem jön be semmi  :(


Ez gyakorlatilag ingyen 1 font, nagy balszerencse kell hogy ne tudj kb 1et kivenni, feltéve hogy nem mész végig a játékon

Multkor is adtak de anroidon nem lehet lejátszani.:-)

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum december 22, 2017, 10:12:01
Multkor is adtak de anroidon nem lehet lejátszani.:-)

Én azon játszottam le

Hogy csináltad?Nekem betölt de nem jön össze.Ott az 1€-ro

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum december 22, 2017, 11:23:32
Hogy csináltad?Nekem betölt de nem jön össze.Ott az 1€-ro

elfogadtam a bónuszt azon az oldalon amit belinkeltem,rányomtam a play-re,bejött a játék és beállítottam a tétet 1 fontra,aztán játék

mostanában nem nagyon jött semmi ebből a wh-s dobozból, ma legalább jött egy 50-es köszönhetően egy 175x-ös win-nek

Idézetet írta: ereghard Dátum december 22, 2017, 14:44:17
mostanában nem nagyon jött semmi ebből a wh-s dobozból, ma legalább jött egy 50-es köszönhetően egy 175x-ös win-nek

az szép,gratula...
nekem semmit nem ad se a freespinre se az 5 bonuszra,multkor sikerült felvinni 60ig de 600volt a wager xd..esélytelen :laugh:

Idézetet írta: Hool80 Dátum december 22, 2017, 16:59:08
az szép,gratula...
nekem semmit nem ad se a freespinre se az 5 bonuszra,multkor sikerült felvinni 60ig de 600volt a wager xd..esélytelen :laugh:

Nekem se adott eddig kb semmit, kivéve ezt meg egyszer volt egy 10es bónusz rulettre
Ezek az 5-10 ingyen pörgetések a legrosszabbak, azokhoz nagy szerencse kell hogy akkor nyerj nagyot mikor már forgatod a nyereményt, és ne a nyeremény legyen nagy amit forgatni kell

Pedig ez az Epic Ape jatek, amire sok promot szor, eleg komoly nyeremenyeket tud, kar hogy ha sokat kell forgatni, hamar visszabukja.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 22, 2017, 18:38:46
Pedig ez az Epic Ape jatek, amire sok promot szor, eleg komoly nyeremenyeket tud, kar hogy ha sokat kell forgatni, hamar visszabukja.

engem be se enged arra,úgyhogy arról nem tudok nyiltakozni :D legutóbb fel se tudtam használni a 10 fontos bónuszt rajta

nekem sem egyik bongeszovel sem indul onnan egy jatek sem, mindig kisob h login failed, mi a fasz lehet az

Bejelentkezés sikertelen

én arra tippelek,hogy nincsenek beküldve a dokumentumok azért nem enged be pl némelyik slotra vagy pókerre
másik accon ami meg van erősítve,ott bejön a játék