Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Crank26 te fizettel mar be valahova?  ;D ami ingyen van ott mindig tied az elso komment ha valami gondot talalsz ::)

Idézetet írta: pestigabo Dátum december 26, 2017, 16:43:51
Crank26 te fizettel mar be valahova?  ;D ami ingyen van ott mindig tied az elso komment ha valami gondot talalsz ::)

Képzeld mi lenne, ha most mennének a BAH-os kuponok  ;D

Idézetet írta: lacuss Dátum december 26, 2017, 16:50:13
Képzeld mi lenne, ha most mennének a BAH-os kuponok  ;D
Hat kitudja mikre lenne azert kepes... ::) ::) ;D

#1863 december 26, 2017, 18:08:16, junglefever
Idézetet írta: lacuss Dátum december 26, 2017, 16:50:13
Képzeld mi lenne, ha most mennének a BAH-os kuponok  ;D
Ezt a topikot regota a BAH kuponseftelos tema szellemi orokosenek tartom, szoval az anyag nem vesz el csak atalakul.

Mellesleg...

https://promotions.williamhill.com/offer/winter-winathon

A Willhillen új promó van a sport oldalon " Winter Winathon ".  Sok szerencsét hozzá

Idézetet írta: euro1000 Dátum december 26, 2017, 20:37:21
A Willhillen új promó van a sport oldalon " Winter Winathon ".  Sok szerencsét hozzá

Üdv!
Stake 5 Get5 free spint ad,nemtudom másnak esetleg mást adott e?

Üdv.

Igen, nekem mást adott.

We're showing you the Red Card, but it's a good thing – you've won a free game on Red Card instant win at William Hill Games.

Simply hit 'Get Bonus' to get yours.

Csak nekem nincs Get Bonus gomb.

Nekem stake 20 get 10 free bet-et adott csak nem tudtam elfogadni, így fél óra chat után a chates feljegyezte a nevem és azt mondta hogy ha holnap nem kapom meg akkor írjak rájuk

#1868 december 31, 2017, 11:09:38, SPF Admin
a -röl indulva 2free bonus van 20p rulettre,de sajnos nincs claim gomb ??? :-X

A Sportingbeten forgattam kemény 1,45€-t, de nem tudom feltenni tétnek. Ezt csak a kaszinóba tudom elverni?

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum december 28, 2017, 02:47:41
A Sportingbeten forgattam kemény 1,45€-t, de nem tudom feltenni tétnek. Ezt csak a kaszinóba tudom elverni?

Az aktív bónuszaidnál megnézheted mindig a feltételeket, ha rákattintasz az adott bónuszra.
Az ingyen pörikbők jövő pénzt a kaszinóban kell megforgatni, de az az adott akciótól függ, hogy  egyszeres, tízszeres vagy nagyobb követelmény van rá.
Viszont veszíteni akkor sem tudsz rajta, ha saját pénz is van a számládon, mert egyből a bónuszösszegből megy a forgatás.

51,1 $ jött a sportingbetes ingyenpöriből.Köszönöm.  :beerchug:

Sportingbetnél melyik játéknál van ingyen pörgetés?


Idézetet írta: Leisen Dátum december 28, 2017, 15:50:44
Amíg nem fizetsz be, nem is lesz.

Én már fizettem be és mégsincs a napi 7 ingyenpöri! Sztem csak a régebbi ügyfeleknek jár  :cya: