Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában




Idézetet írta: alexthebest Dátum február 14, 2018, 13:24:52
Nekem adta.
Nekem is adta! 1.64€ :)
... amit szeretnék felrakni sportfogadásra, csak hát nem olyan egyszerű az Betferéknél :D

Ugy tunik csak a jobbaknak jar  ;) Fogadashoz hasznalj angol IP-t. CyberGhost app egy jo megoldas ha max 1-2 orat akarsz fogadni.

Idézetet írta: szalist Dátum február 14, 2018, 13:28:56
kell forgatni?

Szia. Nem kell forgatni. Nekem ezt adta a Lucky Fortune Cat játékra.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 14, 2018, 14:02:13
Ugy tunik csak a jobbaknak jar  ;) Fogadashoz hasznalj angol IP-t. CyberGhost app egy jo megoldas ha max 1-2 orat akarsz fogadni.

szerintem az valószínűbb,hogy azoknak,akik már fizettek be  ;D

a WH-s 10FSnél van claim gomb? mert nekem nem adja be
köszi

Idézetet írta: Hool80 Dátum február 14, 2018, 16:14:41
a WH-s 10FSnél van claim gomb? mert nekem nem adja be
köszi

A promóban van egy lista, hogy mely játékokra érvényes és azok közül az egyiket ha megnyitod fel kell ajánlja egy kis ablakon keresztül a claim gombot.

Idézetet írta: Oddo Dátum február 14, 2018, 16:24:29
A promóban van egy lista, hogy mely játékokra érvényes és azok közül az egyiket ha megnyitod fel kell ajánlja egy kis ablakon keresztül a claim gombot.

elinditok egy jatekot,es ott feldobja a bonus 5spins,claim,de ez ilyen saját tökéböl pörgetös....a 10FS sehol :-\

Idézetet írta: Hool80 Dátum február 14, 2018, 17:51:03
elinditok egy jatekot,es ott feldobja a bonus 5spins,claim,de ez ilyen saját tökéböl pörgetös....a 10FS sehol :-\
Sztem van függőben másik bónusz játékod és addig nem engedi az újat felhasználni! Esetleg töröltesd ki a chatessel! :)

Idézetet írta: Hool80 Dátum február 14, 2018, 17:51:03
elinditok egy jatekot,es ott feldobja a bonus 5spins,claim,de ez ilyen saját tökéböl pörgetös....a 10FS sehol :-\

Azt akkor adja, ha hétfőn lepörgetted a szokásos 5 ingyenpörit. Nyomj arra, hogy later és elvileg utána beadja

Én soha nem fizettem még be a William hill-hez és mégis mindig van ingyen pörgetéseim :D

Idézetet írta: Crank26 Dátum február 14, 2018, 18:21:26
Én soha nem fizettem még be a William hill-hez és mégis mindig van ingyen pörgetéseim :D
Nem azert hogy kötözködjek,de te szerintem eddig sehova de fizettel be.... :D :redchug:

Idézetet írta: tsabigo Dátum február 14, 2018, 17:57:43
Azt akkor adja, ha hétfőn lepörgetted a szokásos 5 ingyenpörit. Nyomj arra, hogy later és elvileg utána beadja

köszi,a later után már müxik.. :D :great:

Idézetet írta: szalist Dátum február 14, 2018, 18:41:29
Nem azert hogy kötözködjek,de te szerintem eddig sehova de fizettel be.... :D :redchug:

LOL XD ;D