Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sportingbeten 5 freespin Book of Horusra - nem biztos, hogy mindenkinek jár. További 50 freespin, ha depozunk 20$-t és 1-szer megforgatjuk rajta.

Idézetet írta: szorzatos Dátum május 30, 2018, 09:31:05
Sportingbeten 5 freespin Book of Horusra - nem biztos, hogy mindenkinek jár. További 50 freespin, ha depozunk 20$-t és 1-szer megforgatjuk rajta.
Nem mintha ezen a hulladekon sokkal többet èrne az 50 mint az 5

WH Vegas részen ma is van óránkénti 15 mp ingyenes pörgetés Must Drop Jackpot slotokra.
23:00-ig elérhető a mostani, lesz még 23:00-tól és éjféltől az utolsó.

Van tapasztalat, hogy melyik jatekon erdemes ilyenkor porgetni, amikor ennyire szabadon es sok jatek kozul lehet valasztani, mint peldaul ennel a 15 masodpercesnel?  ??? Vagy igazabol mindegy?  ;D

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 30, 2018, 23:21:10
Van tapasztalat, hogy melyik jatekon erdemes ilyenkor porgetni, amikor ennyire szabadon es sok jatek kozul lehet valasztani, mint peldaul ennel a 15 masodpercesnel?  ??? Vagy igazabol mindegy?  ;D

Szerintem mindegy, akkor lehet csak ezekkel nagyobbat nyerni, ha pont bejön egy bónuszkör a 15 mp pörgetés közben, én általában az újakat szoktam ilyenkor kipróbálni, most pl. Sumo Spins

A rainbowos játékon nyert valaki? Én nem hogy egyszer nem jutottam a megforgatás közelébe, de az se rémlik hogy bármikor adott volna akár 1-2 eurónál nagyobbat, feature - ről ne is beszéljünk

Idézetet írta: ricsi046 Dátum május 31, 2018, 13:24:52
A rainbowos játékon nyert valaki? Én nem hogy egyszer nem jutottam a megforgatás közelébe, de az se rémlik hogy bármikor adott volna akár 1-2 eurónál nagyobbat, feature - ről ne is beszéljünk
Hali!
Az egyik nap sikerült kipörgetnem. Csak 0,20 téttel játszottam, és többször is adott nagyobb nyereményt. Ez volt a legnagyobb, ami a képen van. 40$

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 31, 2018, 14:22:50
Hali!
Az egyik nap sikerült kipörgetnem. Csak 0,20 téttel játszottam, és többször is adott nagyobb nyereményt. Ez volt a legnagyobb, ami a képen van. 40$

Az szép, grat  :beerchug:
Akkor csak nem lehetetlen

Üdv.
Ma én is 0,20al pörgettem felmentem 45€ig.
Aztán végül 8€ sikerült kijátszanom.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum május 31, 2018, 13:24:52
A rainbowos játékon nyert valaki? Én nem hogy egyszer nem jutottam a megforgatás közelébe, de az se rémlik hogy bármikor adott volna akár 1-2 eurónál nagyobbat, feature - ről ne is beszéljünk

Megforgatás után egyik nap 50$-ig mentem, majd egy másikon 60 fölé, aztán nyilván elbuktam a 3.-on mindet. A többi nap kuka volt.

en 1500 eurot nyertem rajta, szoval nekem tetszik   ;D

Tegnap és ma is volt 70$ környékén a bonus balance-om, már 3-szor sikerült 200x-et húznom benne. Tegnap csak az elméletileg maximalizált 20$-t siekrült kiforgatnom, ma viszont 24$-t (sült az utsó nagy tétes spin).

Nekem azt íírja ki, hogy a játék nem elérhető az országmból, pedig az előző napokban gond nélkül ment (zenmate-n, románt választva)

Ma is lesz 15 sec free spin?

Elcsendesedett minden :D Valaki nem lát valamit ?