Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: hariandras Dátum június 19, 2018, 10:03:56
Nekem egyikre sincs :( pedig nem vagyok kitiltva freebet is jár mindig.

napi szinten jelentkezek be mindkét irodánál, mostanában nem fizettem be csak a bwinnél 2x %25-os promora

nekem adta sportingbet a 10 free spinst,de nem sokra mentem vele




Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 19, 2018, 20:19:10
még van 5000
https://games.williamhill.com/en-gb/lobby/promotion-overlay/601105-dbs
Nem teljesen ertem, irja hogy a bonuszosszeget 10x kell forgatni - ma nyertem €1.20-at de azt akarta h. 24 eurot forgassak. Inkabb elkaszaltam a francba miutan elkezdte vonni a balanszombol az 1.20 feletti osszeget ahelyett h. bezarta volna a promot az eredeti osszeg elbukasa utan. "Nemjoezigy"

Idézetet írta: junglefever Dátum június 19, 2018, 21:56:13
Nem teljesen ertem, irja hogy a bonuszosszeget 10x kell forgatni - ma nyertem €1.20-at de azt akarta h. 24 eurot forgassak. Inkabb elkaszaltam a francba miutan elkezdte vonni a balanszombol az 1.20 feletti osszeget ahelyett h. bezarta volna a promot az eredeti osszeg elbukasa utan. "Nemjoezigy"

Van olyan, hogy cancel bonus, es leveszi a bonuszt

Ez a Betclic is tudja hogy mi fán terem a marketing. Promózzák ezerrel hogy minden nap van valami bónusz, az első nap ingyen pörgetésekkel kezdték hogy mindenki megörüljön és loholjon vissza minden nap csekkolni a promókat, erre például ma az a promó, hogy ha a tegnapiról lemaradtál ma még forgathatod az összeget, mindezt úgy, hogy ezt tegnap is jelezték :D Sírok rajtuk  :great: :great:

Idézetet írta: hariandras Dátum június 20, 2018, 07:14:03
Ez a Betclic is tudja hogy mi fán terem a marketing. Promózzák ezerrel hogy minden nap van valami bónusz, az első nap ingyen pörgetésekkel kezdték hogy mindenki megörüljön és loholjon vissza minden nap csekkolni a promókat, erre például ma az a promó, hogy ha a tegnapiról lemaradtál ma még forgathatod az összeget, mindezt úgy, hogy ezt tegnap is jelezték :D Sírok rajtuk  :great: :great:

betfair is hasonlóan tapsot érdemel,szokás szerint a wh tud egyedül értelmes promóval előállni

Idézetet írta: hariandras Dátum június 20, 2018, 07:14:03
Ez a Betclic is tudja hogy mi fán terem a marketing. Promózzák ezerrel hogy minden nap van valami bónusz, az első nap ingyen pörgetésekkel kezdték hogy mindenki megörüljön és loholjon vissza minden nap csekkolni a promókat, erre például ma az a promó, hogy ha a tegnapiról lemaradtál ma még forgathatod az összeget, mindezt úgy, hogy ezt tegnap is jelezték :D Sírok rajtuk  :great: :great:


Ezt az Unibet is elszokta játszani a karácsonyi naptárjával  :laugh: :D

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum június 20, 2018, 05:34:53
Van olyan, hogy cancel bonus, es leveszi a bonuszt
Ez megtortent, ahogy irtam elkaszaltam a bonuszt - mindossze hianyoltam az iroda reszerol az egyertelmu tajekoztatast.




Idézetet írta: hariandras Dátum június 20, 2018, 19:39:26
Még 7400 !

https://games.williamhill.com/en-gb/lobby/promotion-overlay/601105-dbs

mekkora egy buzi már,leadta a bonust 4ik pörgetésre,108euro lett! csak hát 10* wagering XD ugyhogy lepörgettem max alaptéten de nemadott semmit..off :'( :crazy: