Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Szerencsere ezen is van "no win"  :ok:

üdv, 20freespin-t adott must drop játékokra,csináltam belöle 3.55 eurot :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 23, 2018, 10:46:19
Szerencsere ezen is van "no win"  :ok:

úgy tűnik osztogatja is szorgalmasan

#3063 október 23, 2018, 22:53:47, 8szabo8
:)

Én ma 10 font bónuszt pörgettem.Mivel a linkek használhatók így belinkelem:
https://vegas.williamhill.com/en-gb/promotions?promotion=tbs-10-on-slots&var9=TVV10VS
A pörgetések után miután rányomtatok a claim gombra másoljátok be a linkeket így többmindent kitudunk használni.Remélem valakinek tudtam segíteni,és kitudja pörgetni,nekem nem sikerült.

Idézetet írta: szalist Dátum október 24, 2018, 02:11:18
Én ma 10 font bónuszt pörgettem.Mivel a linkek használhatók így belinkelem:
https://vegas.williamhill.com/en-gb/promotions?promotion=tbs-10-on-slots&var9=TVV10VS
A pörgetések után miután rányomtatok a claim gombra másoljátok be a linkeket így többmindent kitudunk használni.Remélem valakinek tudtam segíteni,és kitudja pörgetni,nekem nem sikerült.

Eddig egyikre sem tudtam opt inelni, amit nem én pörgettem.

Idézetet írta: Greipel Dátum október 24, 2018, 07:44:45
Eddig egyikre sem tudtam opt inelni, amit nem én pörgettem.
ha megnyugtat akkor en azt sem tudtam  lejatszani amit en magam porgettem


Nem jön elő az opt in.
Valami tipp?

A chates azt irja akik igy jártak azokat kitiltották ebből a promócióból.

Idézetet írta: 8szabo8 Dátum október 24, 2018, 14:15:59
A chates azt irja akik igy jártak azokat kitiltották ebből a promócióból.

Szerintem most volt valami kitiltási hullám, bár azért kíváncsi leszek hogy csak ebből baszták ki az embereket vagy mindenből
Következő promónál kiderül

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 24, 2018, 14:59:25
Szerintem most volt valami kitiltási hullám, bár azért kíváncsi leszek hogy csak ebből baszták ki az embereket vagy mindenből
Következő promónál kiderül

Nem hiszem, hogy mindenből. Engem régen kitiltottak úgy általánosan a promókból, de azóta is legalább a felét tudom használni. Hol az ingyen pörgetéseket, hol pl. a múlt héten a Golden Chipset stb. De pl. a mostanit nem. Pörgetni tudok, de utána már nem adja be, hiába nyertem én is ma 5 fs-t.

Idézetet írta: flamman Dátum október 24, 2018, 15:53:08
Nem hiszem, hogy mindenből. Engem régen kitiltottak úgy általánosan a promókból, de azóta is legalább a felét tudom használni. Hol az ingyen pörgetéseket, hol pl. a múlt héten a Golden Chipset stb. De pl. a mostanit nem. Pörgetni tudok, de utána már nem adja be, hiába nyertem én is ma 5 fs-t.
Az a baj,hogy sokan nem tudjátok.Nem kizárva vagytok hanem ha kihasználtatok egy bónuszt akkor az adott napon másikat már nem tudtok,viszont a freespint igen.Ha megteszed hogy belinkeled a freespined linkjét azt megköszönöm

amúgy az 5 ingyen pöriket lehet ellőttök az előző promóban, amikor 2-3-at is beadott az 1 helyett naponta..