"Liga" Info

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Udv mindenkinek.. eloszor is elnezest kerek , hogy nem hasznalok ekezetet, de kulfoldon dolgozom, es nincs kedvem alligatni a nyelvet, ja es ha rossz csoportba irtam.. majd az adminok helyre teszik :))

olvastam itt maskor, es irtam is a sportfogadas.org-nak, de luxus valaszolni nekik, vagy nincs ido nekik vagy lesz*rjak :D
olvastam itt, (lehet par eve volt) nem neztem a datumot, hogy jolenne a "liga kém" informaciok, de draga..
en egy sportfogadasos oldalnak dolgozok + tobb sportfogado csoportban vagyok benne, es ezeket megkapom (liga kém infokat) kepekben..
nos az lenne a kerdesem, hogy valakit itt erdekeln-e hogy megosszam vagy felesleges?

Udv mindenkinek

Kifejtenéd egy kicsit részletesebben, hogy miről van szó?

Köszike

Mik azok a liga kém infók?

Privátban is megírhatod nekem.  ;D



Idézetet írta: betaforum Dátum október 04, 2016, 10:46:38
Udv mindenkinek.. eloszor is elnezest kerek , hogy nem hasznalok ekezetet, de kulfoldon dolgozom, es nincs kedvem alligatni a nyelvet, ja es ha rossz csoportba irtam.. majd az adminok helyre teszik :))

olvastam itt maskor, es irtam is a sportfogadas.org-nak, de luxus valaszolni nekik, vagy nincs ido nekik vagy lesz*rjak :D
olvastam itt, (lehet par eve volt) nem neztem a datumot, hogy jolenne a "liga kém" informaciok, de draga..
en egy sportfogadasos oldalnak dolgozok + tobb sportfogado csoportban vagyok benne, es ezeket megkapom (liga kém infokat) kepekben..
nos az lenne a kerdesem, hogy valakit itt erdekeln-e hogy megosszam vagy felesleges?

Udv mindenkinek
jöhetnek az infók,
köszönet!

kb a serultek es hianyzok listaja.. (tudom van tobb szaz ilyen oldal).. de gondoltam, megosztanam, ha volna ra erdeklodo ezen az oldalon IS..


mivel fizetos az oldal, igy nem oszthatnam meg:D de a magyarnak igy sincs penze, igy letojom..

en nem magyarul kapom meg, de az ami fontos, azt att fogom irni (ha erdekel valakiket) .. mindennapa ejfelkor kapom meg.. es toltenem fel ide IS

Amíg nem kérsz érte semmit, a legnépszerűbb ember leszel itt.  :D :D

nem erdekel, en nem akarom lehuzzni az embereket..
csak adjatok valami otletet, hova toltsem fel, stb.. (blog..vagy valami) mert itt probalkozok de max 570kb a megengedett..


brazil 2

addig ide toltom..

http://ge.tt/ - ide egész jól fel lehet rakni képeket, albumba feltöltve, tehát nem kell minden képnek külön link.

 ;D happy lehet valaki, akinek van egy oldala, dolgozik rajta, es kozbe egy ,,kvázikollega" kiviszi a fizetett infokat... amugy is az a ceara - joinville oddszok az over 2,5 re... pont forditva vannak kiirva, es icipicit el vannak tulozva... Bet 365 Over 2,40 Under 1,53

jo, akkor nem osztom meg, a kvazi kollega csak segiteni akart, de mindegy :)

de gondoltam , hogy lesz 1-2 akinek nem fog tetszeni..  :)