Arzeen system

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok.

Kiötlöttem egy szisztémát és azzal kapcsolatban lenne egy két kérdésem.

Amit tudni kell róla, hogy visszemenőleg az eddig lejátszott összes meccs alapján amiben 9 forduló összes meccsének eredményét elemeztem és levezettem egy excelltáblázatba beirtam, a ROI legrosszabb esetben 22% volt, a legjobb esetben 108% volt

Minden forduló után néztem a ROI lakulását.  +22% volt a legrosszabb.
A stratégiát holnaptól kezdem megjátszani, a bank 20.000 egység lesz, a legtöbb egység amit fel kellett tenni egy fordulóban, az összesen 18,200 egység volt.

Kérdésem:

- a ROI az ugye az eredményességi mutató?
- A 20.000 egységhez mondjuk 10 forduló után +20% ROI-val milyen profit várható? Egységben kifejezve..?
A 20.000 egység 20%a plusszban?

Bocs ha butaságokat kérdezek, de pontosan nem vagyok ezzel tisztában.

Egyenlőre ennyi, ha van valakinek türelme erről beszélni egy kicsit hogy jobban megvilágosodjak, az irjon. Köszi. :)

A lényeg, hogy nem kell gép előtt ülni, hanem csak meg kell tenni a téteket egyszerre és kész. Igy az a veszély sem fenyegeti az embert, hogy közben tesz ide oda és bukta van.
Az ember belép, megteszi a téteket és kilép. Nincs élőzés és nyomonkövetés, csak a végkifejlet.


Idézetet írta: Arzeen Dátum október 12, 2016, 14:36:33
Sziasztok.

Kiötlöttem egy szisztémát és azzal kapcsolatban lenne egy két kérdésem.

Amit tudni kell róla, hogy visszemenőleg az eddig lejátszott összes meccs alapján amiben 9 forduló összes meccsének eredményét elemeztem és levezettem egy excelltáblázatba beirtam, a ROI legrosszabb esetben 22% volt, a legjobb esetben 108% volt

Minden forduló után néztem a ROI lakulását.  +22% volt a legrosszabb.
A stratégiát holnaptól kezdem megjátszani, a bank 20.000 egység lesz, a legtöbb egység amit fel kellett tenni egy fordulóban, az összesen 18,200 egység volt.

Kérdésem:

- a ROI az ugye az eredményességi mutató?
- A 20.000 egységhez mondjuk 10 forduló után +20% ROI-val milyen profit várható? Egységben kifejezve..?
A 20.000 egység 20%a plusszban?

Bocs ha butaságokat kérdezek, de pontosan nem vagyok ezzel tisztában.

Egyenlőre ennyi, ha van valakinek türelme erről beszélni egy kicsit hogy jobban megvilágosodjak, az irjon. Köszi. :)

A lényeg, hogy nem kell gép előtt ülni, hanem csak meg kell tenni a téteket egyszerre és kész. Igy az a veszély sem fenyegeti az embert, hogy közben tesz ide oda és bukta van.
Az ember belép, megteszi a téteket és kilép. Nincs élőzés és nyomonkövetés, csak a végkifejlet.
Ha nem tudod mi a ROI, hogy számoltál ROI-t? :)

Return of Investment


A befektetett összeghez képest hány százalék a nyereséged?

Tehát ha 10-szer felraksz 18500 forintot, amivel szereztél 20 ezer forint nyereséget, akkor 185.000 forint befektetésre lett 20.000 forint nyereséged, a ROI=> 20/185=10,81%.

Idézetet írta: Arzeen Dátum október 12, 2016, 14:36:33
... a legtöbb egység amit fel kellett tenni egy fordulóban, az összesen 18,200 egység volt.

Egy fordulóban mennyi eseményre fogadsz? Hány eseményen oszlott szét ez 18,200 egység, ami a teljes bankroll több, mint 90%-a?! Ez tétemeléssel jött össze?

Idézetet írta: Arzeen Dátum október 12, 2016, 14:36:33
Kiötlöttem egy szisztémát ...
A lényeg, hogy nem kell gép előtt ülni, hanem csak meg kell tenni a téteket egyszerre és kész. Igy az a veszély sem fenyegeti az embert, hogy közben tesz ide oda és bukta van.
Az ember belép, megteszi a téteket és kilép. Nincs élőzés és nyomonkövetés, csak a végkifejlet.

Elárulod a szisztémát, vagy tervezed fogadási napló vezetését? Így talán több segítséget kaphatnál...

a ROI-t az excell táblázat határozta meg
az a táblázat, amit itt az egyik topikból töltöttem le és az alapján irtam be visszamenőleg az eredményeket

közben kiszámoltam a nyereséget :) csak eddig fáradt voltam hozzá, gondoltam eegyszerűsitem a gondolkozást a hozzászólásokkal

szóval..

a bank 20.000 egység

elsőnek 4000 egységet kell feltenni, 20 tételben, tételenként max 5 tétemelés van, több nincs, nehogy elszálljon a bank
ha az 5. tétemelésre sem jön, akkor az az 1 egység alaptéten indul ujra
megnéztem, 3 ilyen eset volt összesen

egy hónapban két forduló van, vagyis 2*20 meccs
a számitások szerint 4 hónap alapján /havonta 20 meccs/ a 20.000 egységből lett 46.000 valamennyi egység, az előbb számoltam ki

a lényeg, hogy egy egész ligát kell megjátszani összességében és döntetlen stratégiáról van szó

egy adott ligát néztem, ebben az esetben simán lejött folyamatosan a profit, úgy is, hogy 3 esetben 3 csapatnál vissza kellett állni az alaptétre mert nem jött az 5. tétemelésre sem

kis tét, kis profit, de majd megltjuk mi lesz belőle, ha mondjuk párhuzamosan futtatunk kettőt egymás mellett, ha meg a bank nő, akkor esetleg tétemeléssel is lehet próbálkozni később, igy adott esetben gyorsabban nő a bank, feltéve ha úgy jönnek a meccsek, mint előzőleg








ez egy elmélet volt eddig, és visszamenőleg a forduló kezdetétől visszamenőleg beirtam az összes meccset a táblázatba, külön papirra irtam közben, melyik csapatnál kell tétet emelni vagy csökkenteni

nem lesz időm itt naplózni, meg ha elkap a gép, /mint eddig/ akkor hajlamos vagyok, voltam másra tenni közben és igy felborult a dolog

most ehhez az elképzeléshez próbálom majd tartani magam

a többit később, ha lesz időm, akkor lehet vezetni fogom itt a tippeket és meglátjuk mi lesz belőle, ha nekimegyünk

14-én lesznek meccsek, illetve ha a nyereségvágynak engedek a számitások alapján, akkor egyszerre ha párhuzamosan inditok kettő vonalat, akkor 15 lenne a következő sorozat, de sztem ppiron maradjunk egy sorozatnál, majd meglátom lesz időm e itt vezetgetni a dolgot

holnapig kitalálom :)

#5 október 19, 2016, 14:32:51, Arzeen
na ok, akkor vágjunk bele
lehet két vonal lesz, még nem tudom. attól függ, hogy alakul ez az első sorozat.

nem alaptétekről indul, mivel már egy sorozat lement, olyan mintha a 2 sorozatról indulna, azért lesznek kicsit kuszák a tétek, de ugyis az a lényeg, jönni fog e vagy sem
vegyünk egy olyan irodát, ahol az oddsok sem a legjobbak, teszteljük ezen

ha elfogy a bank, akkor befulladt az egész és akkor annyi :)

induló bank: 20.000 egység

A vonal 1. sorozat

1.  Auxerre - Laval    X   2,8                 600    2 - 1  :noway:     

2.  AC Ajaccio  - Reims X  2,8               600     1 - 0  :noway:

3.  Orleans  -  Tours   X  2,9                 800     0 - 0  :ok:

4.  Clermont  - Le Havre  X  2,85         600      1 - 3   :noway:

5.  Red Star  -  Nimes  X   2,85            600      3 - 3 :ok:

6.  Bourg Peronnas  -  Amiens X 2,8     600    2 - 4   :noway:

7.  Troyes  -  GFC Ajaccio  X  2,85         800     1 - 0  :noway:

8.  Valenciennes  -  Niort  X  2,85         800      3 - 1  :noway: 

9.  Brest  - Strasbourg  X   2,85           600   2 - 1   :noway:  92. percig 1-1 volt

10. Sochaux  -  Lens  X    2,80              800   1 - 0    :noway:

induló bank: 20.000
tét:   6800
bank: 17.230

10/ 8 / 2







Nem tudom, hogy milyen lehetosegeid vannak irodakra, de ezek igencsak nyomott arak, nem egynel talalni akar 2 tizeddel is magasabb oddsot. Sokszor nem kevesebb mulik ezen, mint maga a nyeresegesseg.

Ezt az idei 9 fordulóra nézted csak meg? Az nagyon kevésnek tűnik.

Szerintem nézzél meg többet is. 3-4 évet le kell modellezni simán, az eredményeket könnyű megtalálni, az oddsokat is be lehet lőni nagyjából, legalábbis a számításhoz mindenképpen.


igen, az oddsok nagyon nyomottak ennél az irodánál
amit lestatoztam visszamenőleg, ott 3,0-nál kisebb odds nem nagyon volt, az oddsokat az eredmények oldalról néztem visszamenőleg

mindegy, egyenlőre ez most marad és majd közben lehet váltok egy másik irodához

közben asszem bekapcsolok még két másik ligát is ez mellé, csak akkor sztem kicsi lesz ez a bank hozzá, de majd kiderül
egyenlőre ezzel indulok neki, legrosszabb esetben egyszer rátöltök még 20.000 egységet, de ott még nem tart a dolog :)

egyenlőre igy indul és majd meglátjuk meddig jutok ezzel

az első sorozatból még van két meccs hátra

egy másik ligát is meg akartam játszani ezzel egyidőben, de lemaradtam az első meccsről ami ma volt, ami rögtön 1-1 lett, vagyis X  :angel:

úgyhogy egyenlőre marad csak ez

még egyik fórumhaver ajánlotta az ugandaiakat hasonlóra, de nem találtam rájuk fogadási lehetőséget sehol egyenlőre, ahol eddig néztem

ha valaki nézte a Francia National mai meccseit, ott 8 meccsből 5 volt ma döntetlen


Egyelőre egyenlőre fogadsz?  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 15, 2016, 13:24:05
Egyelőre egyenlőre fogadsz?  :)

egyelőre egyenlőre, igen, sőt majd továbbra is
jogos az észrevétel amúgy

#12 október 24, 2016, 22:29:09, Arzeen
kovetkező forduló, október 21.-én és utána még egy meccs 22.-én és 24.-én

felhoztam a szisztémát a fórumba, egyből lejött a legrosszabb sorozat, ami eddig volt :)

na de jöjjön a következő, hozzá igazitva a téteket, a bank egyelőre pirosban van, a mostani oddsok Unibet oddsok lesznek

A vonal, 2. sorozat

21.10. 20:00   
1.   GFC Ajaccio  -  Orleans           X  3,10     1000      :noway:

2.   Laval   -   Brest                       X  2,85     800         :noway:

3.   Le Havre   -   AC Ajaccio         X   3,00    1200        :noway:

4.   Nimes   -   Sochaux                 X   2,90   1000       :ok:

5.   Niort   -   Clermont                  X    2,90   1200        :noway:

6.   Strasbourg   -   Auxerre          X    3,00   1600         :noway:

7.   Tours   -   Valenciennes           X     2,95   1000        :noway:

8.   Troyes   -   Bourg Peronnas      X    3,20   1200        :noway:

22.10. 15:00   
9. Lens   -   Reims                         X     2,90   1600       :ok:

24.10 20:30
10.   Amiens   -   Red Strars          X      3,20  1000        :ok:


BANK:                       17.230
tét:                               11.600
Bank 2. sorozat után:  15.470

eddig lejátszott meccsek:                20
ebből vesztes tétek:                        15
ebből nyertes tétek:                        5

#13 november 02, 2016, 11:04:50, Arzeen
felhoztam a fórumba a szisztémát, rögtön negativ szériák jönnek
de nem gond, most lesz majd érdekes, ez a sorozat, meg ami ezután jön majd
ha a követező két sorozat sem jön, akkor bukta van
dobtam rá egy bankmentő tőkeinjekciót, bankmentő akciót kellet végrehajtani :) nem gond, amint helyreáll az egyenleg, ezt a tőkét azonnal kivonjuk és az éhező és tönkrement, nincstelenné vált sportfogadóknak fogom felajánlani, persze csak virtuálisan :)

oddsok Unibet.

A vonal 3. sorozat

28.10. 20:00   
1.   AC Ajaccio - Laval                               X       3,00   1600      :noway:

2.   Bourg Peronnas - GFC Ajaccio            X        2,90  2400      :noway:

3.   Orleans - Troyes                                 X       2,90    2000      :ok:
 
4.   Red Star - Tours                                 X       3,00    600        :noway:

5.   Reims - Le Havre                                X      3,20    1800      :noway:

6.   Valenciennes - Nimes                         X      3,10    1800      :noway:

29.10. 15:00   
7.   Auxerre - Niort                                   X       3,00   3200      :noway:

8.   Clermont - Amiens                             X        2,88   1000      :noway:

9.   Sochaux - Strasbourg                         X        2,80  1800      :noway:

31.10. 20:30   
10.   Brest - Lens                                     X          3.00   1000      :noway:

Bank:                              15.470 + 20.000 tőkeinjekció :) = 35.470
Tét:                                17.400
Bank 3. sorozat után:     23.870

Eddig lejátszott meccsek: 30
nyertes tétek: 6
vesztes tétek: 24

a következő sorozat lesz a döntő.. ha abból nem forog vissza a bankba a pénz, akkor a sorozat és a szisztéma megbukott.

Kellett nekem felhozni a szisztémát nyilvánosan a fórumba, kiszivárgott! Éppen ezért még tegnap este kiutaztam Franciaországba, ahol a Francia Liga2 elnöke fogadott akivel hosszas megbeszélést folytattam ezügyben és további tárgyalásokat helyeztünk kilátásba, úgyhogy még ne aggódjatok. Érdekes módon a Francia Liga2 elnöke több fenyegetést kapott az utóbbi két hétben a liga által történő kevés dönteten meccs miatt, valamint feltörték az autóját és még a család kutyáját is ellopták és a kutya megölésével fenyegetőznek ismeretlen személyek, ha a következő sorozatban nem lesz legalább 4 döntetlen mérkőzés.. Nahát, milyen gonosz emberek vannak! Érdekes összefüggés, hogy ez pont most történik, de az élet tartogat ilyen meglepetéseket!

Ma reggel a svéd nagykövettel golfoztam, aki mondta, hogy Svédország teljes támogatását tudhatom magam mögött az ügyből kifolyólag és a Franciaországban most épülő konzervgyár-lánc épitésének ideiglenes leállitásával próbálnak majd nyomást gyakorolni a Francia Liga2 mérkőzései eredményeinek alakulására.

Egyenlőre ennyi, nincs ok aggodalomra, rendezem a kialakult helyzetet.