SPF Kupa - Javaslatok/Vélemények

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Kupa - Javaslatok/Vélemények

Ebben a témában várjuk a javaslatokat, illetve a véleményeteket a játékkal kapcsolatban!

Tetszik, nem tetszik? Mire lenne még szükség?

Hajrá!  :beerchug:

Szia
ha azt meg lehetne oldani, hogy az eredmények feldolgozása korábban lenne!
Én tegnap megtettem a 3 tippet, de ma már csak 2-öt tudtam 1000 ponttal a 3. tippel várnom kell amíg jóváírásra kerül a pontszám! Mivel már mindjárt 17óra van, egyre kevesebb mérkőzésből lehet vállogatni!
Üdv
asvel

Gondolom a tippek feldolgozása sok időt vesz igénybe. Viszont ha az ígéret az, hogy naponta feldolgozzák, illik betartani. Ez főképp a játék első időszakában érvényes, hisz amikor még kevés pont van " forgalomban " előfordul, hogy elfogynak a tétek, pedig ha időközben a nyert pontok fel letek volna dolgozva akkor ők is bekerülhetnének a napi tippbe. Ezért előttem szólóval így egyetértek. De ez a hiányosság már megesett a gamebookers ligában és az expektes fogadásjátékban is. Persze ha van "tartalék" virtuális forint ez nem zavaró de ha nincs akkor kellemetlen ha épp az nap nem tudsz fogadni mikor tuti tipped lenne.
Na nem is szaporítom a szót, egyszóval jó lenne a napi elszámolás, s az sem lenne baj, ha tudnánk, hogy ez pl. naponta mikor van, mert úgy számolnánk.
Amúgy köszönet a lehetőségekért.
További jó munkát !

csungi

Idézetet írta: asvel Dátum május 06, 2011, 16:43:24
Szia
ha azt meg lehetne oldani, hogy az eredmények feldolgozása korábban lenne!
Én tegnap megtettem a 3 tippet, de ma már csak 2-öt tudtam 1000 ponttal a 3. tippel várnom kell amíg jóváírásra kerül a pontszám! Mivel már mindjárt 17óra van, egyre kevesebb mérkőzésből lehet vállogatni!
Üdv
asvel

Májustól nem én dolgozom fel a tippeket, de garantálom, hogy egyhamar korán reggel lesz feldolgozva, s akkor nem lesznek hasonló gondok.

Idézetet írta: csungi Dátum május 06, 2011, 20:42:10
Gondolom a tippek feldolgozása sok időt vesz igénybe. Viszont ha az ígéret az, hogy naponta feldolgozzák, illik betartani. Ez főképp a játék első időszakában érvényes, hisz amikor még kevés pont van " forgalomban " előfordul, hogy elfogynak a tétek, pedig ha időközben a nyert pontok fel letek volna dolgozva akkor ők is bekerülhetnének a napi tippbe. Ezért előttem szólóval így egyetértek. De ez a hiányosság már megesett a gamebookers ligában és az expektes fogadásjátékban is. Persze ha van "tartalék" virtuális forint ez nem zavaró de ha nincs akkor kellemetlen ha épp az nap nem tudsz fogadni mikor tuti tipped lenne.
Na nem is szaporítom a szót, egyszóval jó lenne a napi elszámolás, s az sem lenne baj, ha tudnánk, hogy ez pl. naponta mikor van, mert úgy számolnánk.
Amúgy köszönet a lehetőségekért.
További jó munkát !

csungi

Valóban volt hasonló eset, s amint említettem próbáljuk ezt elkerülni. A tippek reggel kerülnek feldolgozásra.

Amúgy a tippjátékban tök lényegtelen, hogy mikor vannak feldolgozva, mert nincs virtuális összeg.

Meg lehetne oldani, hogy a kiesett versenyzők nevét áthúzzuk, mint a gamebookers által szponzorált játékban?

Érdekes, hogy mindig a 10 hozzászólás alatti játékosoknak van problémájuk a feldolgozással, pedig mindenki ugyanannyi egységgel indul!  :-X

Idézetet írta: hege1010 Dátum május 12, 2011, 17:35:46
Érdekes, hogy mindig a 10 hozzászólás alatti játékosoknak van problémájuk a feldolgozással, pedig mindenki ugyanannyi egységgel indul!  :-X

+1 :ok:

A védelmükbe annyit írnák, hogy mindenki volt kezdő.  :D

Persze, néha meghaladnak 1-2 határt, de nah...nem vagyunk egyformák.

Idézetet írta: csungi Dátum május 06, 2011, 20:42:10
Gondolom a tippek feldolgozása sok időt vesz igénybe.
Na nem is szaporítom a szót, egyszóval jó lenne a napi elszámolás, s az sem lenne baj, ha tudnánk, hogy ez pl. naponta mikor van, mert úgy számolnánk.
A tippek feldolgozásának időtartama a beérkezett tippek számától függ.
Pár napja engem ért a megtiszteltetés, hogy a játékok (Tippjáték; SPF Kupa; GB Liga) kiértékelését végezzem. Ezzel kapcsolatban a következőket szeretném mondani:

1., Az előző napi tippek kiértékelését a hajnali, kora reggeli órákban végzem, ami azt jelenti, hogy legkésőbb reggel 8 órára minden játékos a legfrissebb eredményeivel szerepel a listákon. Ezt vállaltam, ezt lehetőség szerint tartani is fogom! (akik aktívan követik a játékokat, gondolom ezt már tapasztalhatták az elmúlt napokban)
2., Én sem vagyok tévedhetetlen, én is hibázhatok! Helytelen kiértékelés esetén, a megfelelő helyen, ID számmal ellátva közöljétek a kérdéses tippet és ha jogos a reklamáció javítom!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 12, 2011, 16:28:08
Meg lehetne oldani, hogy a kiesett versenyzők nevét áthúzzuk, mint a gamebookers által szponzorált játékban?
Igen, ezt el is felejtettem.

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne a pontszámokkal kapcsolatban! Mivel ma van az utolsó nap a selejtezőből átnéztem milyen esélyek vannak, és találtam furcsaságot:
5 .   redman    13 500.00    1 / 1 / 0    4.75
Bár ő valószínűleg kiszáll a versenyből, mivel ha ma megteszi a 3 tippet, akkor sem éri el a minimum 7-et, de a pontozását nem értem, hiszen ő nem 5000, hanem 10000 pontról indult!!!
Üdv: asvel

Idézetet írta: asvel Dátum május 21, 2011, 09:51:44
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne a pontszámokkal kapcsolatban! Mivel ma van az utolsó nap a selejtezőből átnéztem milyen esélyek vannak, és találtam furcsaságot:
5 .   redman    13 500.00    1 / 1 / 0    4.75
Bár ő valószínűleg kiszáll a versenyből, mivel ha ma megteszi a 3 tippet, akkor sem éri el a minimum 7-et, de a pontozását nem értem, hiszen ő nem 5000, hanem 10000 pontról indult!!!
Üdv: asvel

Megnézzük, hogy hol a hiba...

Ma indul a Tour de France, jó lenne ha bekerülne a kupa fogadható eseményei közé (fej-fej mellett események)

köszönettel!

Sziasztok!

A szabályzat úgy írja, hogy naponta 3 tipp lehetséges, ellenben 07.01-én volt akinek már 5 tippje volt!
Hogy lehetséges ez? Vagy én néztem el?
Üdv Dankó

Ui: a játék amúgy nagyon jó, lehet szisztémákat gyakorolni "élesben"