SPF Kupa - Javaslatok/Vélemények

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy kérdésem lenne, NHL-re mikor lehet majd fogadni?

A játék/sportágak választékával kapcsolatban van néhány észrevételem.
1. NHL Továbbra sincs benne a választékban, a többszöri igéret ellenére sem.
2. NBA Miért csak a hosszabbításra, illetve a meccs összesített pontjaira lehet fogadni, az "alap"; a meccs eredménye nem  szerepel a választékban.
3. Tenisz  Itt is "hiányos" a kinálat, a játékok alatt/felett erdményére pl. nem lehet fogadni.

Érdeklődöm, van-e lehetőség a fentiek korrigálására? ::)

Idézetet írta: Winger Dátum február 05, 2012, 11:14:48
A játék/sportágak választékával kapcsolatban van néhány észrevételem.
1. NHL Továbbra sincs benne a választékban, a többszöri igéret ellenére sem.
2. NBA Miért csak a hosszabbításra, illetve a meccs összesített pontjaira lehet fogadni, az "alap"; a meccs eredménye nem  szerepel a választékban.
3. Tenisz  Itt is "hiányos" a kinálat, a játékok alatt/felett erdményére pl. nem lehet fogadni.

Érdeklődöm, van-e lehetőség a fentiek korrigálására? ::)

Köszönjük a javaslatokat.

NHL-t próbáltuk betenni, de valami okból kifolyólag nem sikerült. Amúgy továbbítom a javaslatod vm-nek, szerintem ő tisztább választ tud írni ezekkel kapcsolatban.

Szerintem is jo otlet lenne, hogy lassuk ki toltotte fel a fogadasi bizonylatat. Ez nem kell latszodjon csak a legutolso napjan a selejtezonek, mert akkor mindenki kuzdik az elso 16 helyre, csak azok nem akik nem toltottek fel a bizonylatot mert tudjak, hogy nem mennek tovab. De az csak egy javaslat, maskepp erdekes a jatek miutan kijutottal a selejtezobol es bejutsz a parbajra. Csak igy tovabb.

Nem szeretnék hőbörögni, vagy hangolni, mert örülök ennek a játéknak. Viszont az élvezetéből elég sokat elvesz a fogadási kínálat. (nem tudom, hogy ez minek tudható be  ::) )

Mindenesetre az elég kiábrándító, hogy NBA-ben mégcsak a győztesre sem lehet fogadni, vagy NHL fogadás is csak elvben működik.  :bash: És hát a teniszes kínálat is bőven csalóka számomra.  :'(
Jó lenne kezdeni ezzel valamit.  :ok:

Hozzászólásomat építő jellegű kritikaként fogadjátok, és ne támadásként. Mert egyébként szerintem az egyik legélvezetesebb játék mind közül, csak gondoltam megjegyzem, hogy azért még lenne hova fejlődni.  ;) :ok:


Idézetet írta: CaeSar Dátum február 04, 2013, 23:59:35
Nem szeretnék hőbörögni, vagy hangolni, mert örülök ennek a játéknak. Viszont az élvezetéből elég sokat elvesz a fogadási kínálat. (nem tudom, hogy ez minek tudható be  ::) )

Mindenesetre az elég kiábrándító, hogy NBA-ben mégcsak a győztesre sem lehet fogadni, vagy NHL fogadás is csak elvben működik.  :bash: És hát a teniszes kínálat is bőven csalóka számomra.  :'(
Jó lenne kezdeni ezzel valamit.  :ok:

Hozzászólásomat építő jellegű kritikaként fogadjátok, és ne támadásként. Mert egyébként szerintem az egyik legélvezetesebb játék mind közül, csak gondoltam megjegyzem, hogy azért még lenne hova fejlődni.  ;) :ok:

A fejlődés szerintem ebben az esetben nem nálunk történne, ugyanis az ajánlatot egy "híres" fogadóirodától vesszük, aki jelen pillanatban b...ik a világra, B-vel kezdőik a neve, és win-nel végződik.  :bash:

Idézetet írta: Milan Dátum február 05, 2013, 08:00:44
A fejlődés szerintem ebben az esetben nem nálunk történne, ugyanis az ajánlatot egy "híres" fogadóirodától vesszük, aki jelen pillanatban b...ik a világra, B-vel kezdőik a neve, és win-nel végződik.  :bash:

Ti egy az egyben a -től veszitek át az ajánlatot? (akkor viszont a bwin-t szánom eléggé komolyan, hogy ilyen a kínálatuk) Mi lett velük, hiszen régen nagyon jó iroda voltak...  :-\

Idézetet írta: CaeSar Dátum február 05, 2013, 12:36:22
Ti egy az egyben a -től veszitek át az ajánlatot? (akkor viszont a bwin-t szánom eléggé komolyan, hogy ilyen a kínálatuk) Mi lett velük, hiszen régen nagyon jó iroda voltak...  :-\
Az lett, hogy az eredeti ajánlat egy feed-ből jött tőlük, amit elfelejtettek frissiteni az átálláskor. Jelenleg meg a bwin.fr-ből jön, ami megmaradt de nem ugyanaz az ajánlat mint a bwin.com.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 05, 2013, 12:54:16
Az lett, hogy az eredeti ajánlat egy feed-ből jött tőlük, amit elfelejtettek frissiteni az átálláskor. Jelenleg meg a bwin.fr-ből jön, ami megmaradt de nem ugyanaz az ajánlat mint a bwin.com.

Értem!

És egyelőre van róla hír, hogy terveznek e frissíteni a dolgon?

Eddig nap közben nem voltak kiértékelve a tippek, most úgy látom, ez megtörtént.
Talán igazságosabb lenne, ha továbbra is "vakon" játszanánk, főleg a kieséses szakaszban.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 24, 2013, 19:47:08
Eddig nap közben nem voltak kiértékelve a tippek, most úgy látom, ez megtörtént.
Talán igazságosabb lenne, ha továbbra is "vakon" játszanánk, főleg a kieséses szakaszban.

Kb. egyszerre írtunk, csak én egy másik topikban. A 100-as tippem elszállt, neked, hogy jól áll az EL döntetlen tipped? ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum október 24, 2013, 19:58:40
Kb. egyszerre írtunk, csak én egy másik topikban. A 100-as tippem elszállt, neked, hogy jól áll az EL döntetlen tipped? ;D

Ha meg akarsz verni, muszáj lesz még fogadnod.  :)


Vicc, hogy az előző hónapban 49. hellyel és 4570 ponttal be lehetett kerülni a rájátszásba, míg most 8000+ ponttal, 24. hellyel sem (és még ebből lejön 4 ember, akinek nem volt 7 tippje). Októberben szintén a 24. helyen végeztem, akkor 11-ként kerültem a play-offba, szerintem joggal hihettem azt, hogy most is bőven elég lesz ehhez a pontszám, emiatt álltam le a tippeléssel.

Tényleg nagy kérés lenne 15-e után áthúzni a kép nélkülieket? Ez részben többletmunka, de a kihúzottakat utána már nem kellene javítani, így valamennyit egyszerűsödne is az élet.

Azért ha a 16-ban vagy és időben töltöttél fel képet, akkor nem lehet kiesni...
A többi helyen tényleg lutri a bejutás.
Talán a 9000 pontot érdemes célozni alapból...

Egyébként zsinórban harmadszor jutottam be a kieséses szakaszba, de az előző két alkalommal egyből ki is estem a 16 között. 
Biztosan nyomasztott a nagy tét!  :D