SPF Kupa - Javaslatok/Vélemények

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum november 21, 2013, 11:27:51
Vicc, hogy az előző hónapban 49. hellyel és 4570 ponttal be lehetett kerülni a rájátszásba, míg most 8000+ ponttal, 24. hellyel sem (és még ebből lejön 4 ember, akinek nem volt 7 tippje). Októberben szintén a 24. helyen végeztem, akkor 11-ként kerültem a play-offba, szerintem joggal hihettem azt, hogy most is bőven elég lesz ehhez a pontszám, emiatt álltam le a tippeléssel.

Tényleg nagy kérés lenne 15-e után áthúzni a kép nélkülieket? Ez részben többletmunka, de a kihúzottakat utána már nem kellene javítani, így valamennyit egyszerűsödne is az élet.

Szerintem ez nem a többletmunkáról szól... Hanem arról, hogy 20/21-ig küzdeni kell. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki csak azért nem jutott be a rájátszásba, mert nem töltött fel képet (mert nem is fogadott), az a következő hónapban időben meg fogja tenni ;)
Másik: szerintem a tippeket nem egyesével javítják, hanem beírják a mérkőzés kimenetelét és a rendszer javít ;)

Jó ez a mostani rendszer (szerintem)!

Idézetet írta: Latzka Dátum november 21, 2013, 11:27:51
Vicc, hogy az előző hónapban 49. hellyel és 4570 ponttal be lehetett kerülni a rájátszásba, míg most 8000+ ponttal, 24. hellyel sem (és még ebből lejön 4 ember, akinek nem volt 7 tippje). Októberben szintén a 24. helyen végeztem, akkor 11-ként kerültem a play-offba, szerintem joggal hihettem azt, hogy most is bőven elég lesz ehhez a pontszám, emiatt álltam le a tippeléssel.

Tényleg nagy kérés lenne 15-e után áthúzni a kép nélkülieket? Ez részben többletmunka, de a kihúzottakat utána már nem kellene javítani, így valamennyit egyszerűsödne is az élet.

Az egy dolog, hogy korábbi hónapokban mi történt, s egy teljesen más dolog, hogy most mi van.

A top16 jut be, s normálisan nem is kellene beszéljünk itt 49. helyekről.

Az csak egy extra, hogy a top16-on kívüliek is kapnak esélyt.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 21, 2013, 12:19:29
Azért ha a 16-ban vagy és időben töltöttél fel képet, akkor nem lehet kiesni...
A többi helyen tényleg lutri a bejutás.
Talán a 9000 pontot érdemes célozni alapból...

Egyébként zsinórban harmadszor jutottam be a kieséses szakaszba, de az előző két alkalommal egyből ki is estem a 16 között. 
Biztosan nyomasztott a nagy tét!  :D
Ha tudsz egy jó pszichiátert, írj én is kiestem.  :)

Idézetet írta: drogos Dátum november 21, 2013, 13:06:36

Másik: szerintem a tippeket nem egyesével javítják, hanem beírják a mérkőzés kimenetelét és a rendszer javít ;)

Jó ez a mostani rendszer (szerintem)!
Ez óriási tévedés! A tippek egyesével kerülnek kiértékelésre.
Max. előfordulhat olyan eset, hogy több játékostól is ugyanaz a tipp érkezik be. Ekkor természetesen csak egyszer kell kiértékelni a tippet, a pontozást a rendszer mindenkinél kezeli.