TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum január 09, 2024, 09:38:35Melyik részét nem értem? Vagy talán az van, hogy te nem érted az iróniát?

Mit akartok mondani? Kik vagytok?  :D

Értem én az iróniát, csak a harmadik hasonló válaszod után elgondolkodtam, de akkor valóban direkt nem értetted  ;D

Amit leírsz az igaz, és szigorúan üzletileg még akár jogosnak is mondható, hiszen minek költsek arra egy forintot is, aki már úgyse megy máshova, de az egyenlőség, vagy a jófejség, vagy pusztán a látszat kedvéért bánhatnának ugyanúgy a régi játékosokkal is.

Idézetet írta: Carpeks Dátum január 09, 2024, 10:11:50Értem én az iróniát, csak a harmadik hasonló válaszod után elgondolkodtam, de akkor valóban direkt nem értetted  ;D

Amit leírsz az igaz, és szigorúan üzletileg még akár jogosnak is mondható, hiszen minek költsek arra egy forintot is, aki már úgyse megy máshova, de az egyenlőség, vagy a jófejség, vagy pusztán a látszat kedvéért bánhatnának ugyanúgy a régi játékosokkal is.

Jófejség, mi? Azt majd az éves beszámolókban, csillogó ruhában.  ;)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 08, 2024, 18:32:34A hetveget ne szamold, mert az nem banki munkanap. Ha szombat reggel kerted le, azt nyugodtan veheted ugy mint ha hetfo reggel kerted volna le.

Egyrészt: nem igazán, mivel a kifizetés művelete elindul, a teljesítés van függőben hétfő reggelig és aztán legkésőbb hétfő délutánra meg szokott érkezni...
Másrészt: ülhetnek rajta hivatalosan 5 munkanapig is, hivogatni is felesleges őket, mert ugyanezt mondanák. De általában nagyon max 2 napon belül meg szokoott jönni az utalás, de leginkább már más(munka)nap...
Most kedd délután fél2 van, pénz még mindig sehol, ha máskor hétfőn kérem ki, ilyenkor már meg szokott érkezni...
ja ennek tetejében a pénzügyi nyilvántartás része is trágya, kb. a legamatőrebb módon megoldva... masszív visszalépés a régi (10 éves!) felülethez képest is, utoljára 2000-es évek közepén láttam ilyen felépítést...
Ja és persze néha hol beenged, hol nem, random kijelentkeztet amikor kedve tartja, akár épp tranzakció vagy fogadás közben is.... ha esetleg olyan böngészőt használ valaki ami blokkolja a sütiket, akkor csak inkognitorol lehet használni kb az oldalt... másképp az életbe nem enged bejelentkezni...az összes magyarországi "okosba megoldott" webes megoldás közül a mikszpró a legtrágyább amit az elmúlt 20 évben láttam
Szívből remélem, hogy akik üzemeltetik vagy akármilyen módon részt vesznek  ennek a foshalomnak a fenntartásában, előbb utóbb elnyerik méltó büntetésük az élet valamely területén
Pfejj

#2088 január 09, 2024, 13:43:42, Crowz
Idézetet írta: Carpeks Dátum január 09, 2024, 09:30:24De az, hogy a régi ügyfeleknek következetesen kb semmi bónuszt nem adnak, csak az újaknak, az pont azt sugallja, hogy őket már megszereztük, úgyse tudnak sehova menni, le vannak szarva.

Bocs, de ez amúgy miért baj? Ha regular vagy, akkor úgyis befizetsz még eleget :D  Nem jótékonysági intézmény...
Egy időben dobálgattak egész durva akár 100K-s bónuszokat is, viszonylag egyszerű kipörgetéssel, aztán hirtelen megszűnt ez a jó szokásuk vagy mondjuk nagyobb téteseknek elkezdtek párezres aprókat kínálni...
Őszintén: aki komolyan fogad/játszik az hol nem szarja le, hogy a Zéerté ad-e bónuszt vagy sem? profitod legyen az a lényeg, az ilyen bónuszvadászatos idők már elmultak legkésőbb akkor, amikor tiltották az összes külföldi oldalt és -mostmár-  a pénzügyi tranzakciókat is, ebből következőleg saját magyar bankszámlára már ki se tudsz utalni a legtöbb helyről és mindenféle netes pénztárcával kell vacakolni (természetesen úgy, hogy minél később juss a pénzedhez... feltéve persze ha egyáltalán van nyeremény vagy nem korlátoztak le pár nap után...) Aki biztosra akar menni, az csak a két magyar kartell oldalon tud játszani sajnos...de még itt is szivathatnak... Igazság szerint ha nem lennénk rákényszerítve, csak az egyszeri hobbifogadók használnák ezeket az oldalakat, Józsibának az is elég ha a kocsmában van terminál és fel tudja tenni az 500 Ft-ját a Fradikára a héten....
összességében elmondható, hogy magyar sportfogadónak lenni a legrosszabb az EUban...
Tök értelmetlen ezen vitatkozni vagy keseregni is, a bónuszos idők elmúltak, ha nem most kezded...gyüjts tőkét és nyomd saját pénzből, az ingyen zseton korszaknak vége van :beerchug:

Idézetet írta: Crowz Dátum január 09, 2024, 13:40:15Bocs, de ez amúgy miért baj? Ha regular vagy, akkor úgyis befizetsz még eleget :D  Nem jótékonysági intézmény...
Egy időben dobálgattak egész durva akár 100K-s bónuszokat is, viszonylag egyszerű kipörgetéssel, aztán hirtelen megszűnt ez a jó szokásuk vagy mondjuk nagyobb téteseknek elkezdtek párezres aprókat kínálni...
Őszintén: aki komolyan fogad/játszik az hol nem szarja le, hogy a Zéerté ad-e bónuszt vagy sem? profitod legyen az a lényeg, az ilyen bónuszvadászatos idők már elmultak legkésőbb akkor, amikor tiltották az összes külföldi oldalt és -mostmár-  a pénzügyi tranzakciókat is, ebből következőleg saját magyar bankszámlára már ki se tudsz utalni a legtöbb helyről és mindenféle netes pénztárcával kell vacakolni (természetesen úgy, hogy minél később juss a pénzedhez... feltéve persze ha egyáltalán van nyeremény vagy nem korlátoztak le pár nap után...) Aki biztosra akar menni, az csak a két magyar kartell oldalon tud játszani sajnos...de még itt is szivathatnak... Igazság szerint ha nem lennénk rákényszerítve, csak az egyszeri hobbifogadók használnák ezeket az oldalakat, Józsibának az is elég ha a kocsmában van terminál és fel tudja tenni az 500 Ft-ját a Fradikára a héten....
összességében elmondható, hogy magyar sportfogadónak lenni a legrosszabb az EUban...
Tök értelmetlen ezen vitatkozni vagy keseregni is, a bónuszos idők elmúltak, ha nem most kezded...gyüjts tőkét és nyomd saját pénzből, az ingyen zseton korszaknak vége van :beerchug:

Mondjuk ha nem erted miert jo ha bonuszokat kap egy jatekos az regen rossz.
Segitek. +EV

Idézetet írta: Crowz Dátum január 09, 2024, 13:40:15Bocs, de ez amúgy miért baj? Ha regular vagy, akkor úgyis befizetsz még eleget :D  Nem jótékonysági intézmény...
Egy időben dobálgattak egész durva akár 100K-s bónuszokat is, viszonylag egyszerű kipörgetéssel, aztán hirtelen megszűnt ez a jó szokásuk vagy mondjuk nagyobb téteseknek elkezdtek párezres aprókat kínálni...
Őszintén: aki komolyan fogad/játszik az hol nem szarja le, hogy a Zéerté ad-e bónuszt vagy sem? profitod legyen az a lényeg, az ilyen bónuszvadászatos idők már elmultak legkésőbb akkor, amikor tiltották az összes külföldi oldalt és -mostmár-  a pénzügyi tranzakciókat is, ebből következőleg saját magyar bankszámlára már ki se tudsz utalni a legtöbb helyről és mindenféle netes pénztárcával kell vacakolni (természetesen úgy, hogy minél később juss a pénzedhez... feltéve persze ha egyáltalán van nyeremény vagy nem korlátoztak le pár nap után...) Aki biztosra akar menni, az csak a két magyar kartell oldalon tud játszani sajnos...de még itt is szivathatnak... Igazság szerint ha nem lennénk rákényszerítve, csak az egyszeri hobbifogadók használnák ezeket az oldalakat, Józsibának az is elég ha a kocsmában van terminál és fel tudja tenni az 500 Ft-ját a Fradikára a héten....
összességében elmondható, hogy magyar sportfogadónak lenni a legrosszabb az EUban...
Tök értelmetlen ezen vitatkozni vagy keseregni is, a bónuszos idők elmúltak, ha nem most kezded...gyüjts tőkét és nyomd saját pénzből, az ingyen zseton korszaknak vége van :beerchug:

Hát nem.
Aki komolyan játszik, az tudja, hogy a bónusz maga a garantált profit!

A bónusz meg az irodák részéről egy eszköz a fogadók megtartására.
Egy komoly irodának belefér.
Persze csak akkor van rá szükség, ha verseny van az irodák között, illetve ha szeretnéd a "márkahűséget" növelni és bizony a brandet építeni!

A bónuszvadászos idők tavaly pedig megint visszatértek, mikor a bet365 és az unibet illetve a vegas is versenyzett értünk.
Ami neked "ki nem szarja le", az valójában fél millió forint plusz volt.

Egyébként az unibetnél lévő pénzedhez kb. 3 mp alatt juthatsz hozzá és költheted is egyből vagy veheted fel atm-ből.
Ezt bizony a verseny hozta.

Idézetet írta: Admin Dátum január 09, 2024, 09:42:05Ha van két bolt a piacon, amelyből az egyik csak eljátssza, hogy a másiknak az ellenfele, és csak ő hozzájuk térhetnek be azok akik szeretnének "vásárolni", akkor miért lenne szükségük:

1. reklámra
2. hűségprogramokra (bármilyen formában)

?

Észak-Koreában szerinted a nemzeti pékség pénzt fektet abba, hogy a közszolgálati TV-ben péktermékeit reklámozza? Mondjuk hülye példa, mert az olyan lenne, hogy fizetné saját magát.  :D

Az egyedüli ok a reklámozásra az a pénzmosás. Szépen el lehet könyvelni, hogy adtunk XY összeget ennek, meg annak a reklámszolgáltatónak. Csak a valóságban jóval kevesebb kerül a szolgáltatóhoz, de nekik úgy is jó. Win-win.

Itthon remek példa erre az MVM, amelyet soha senki nem fog a reklámok miatt választani (mivel nem is tudna mást), de pénzosztó helyként remekül funkcionál és ezért reklámozza magát.

#2092 január 12, 2024, 11:20:36, oakland23
belépek, és ott a főoldalon, ahol a meccseket ajánlja, ott van az ajándékdoboz ikon, és írja, bónuszajánlat. Az érdekel gombra klikkelve viszont semmit sem látok, hogy lenne bármilyen bónusz, de a böngészősávban meg 100%-os 100.000-ről van szó.
pontosan ha az érdekel gombra klikkelek, ezt látom a böngészősávban:
https://www.tippmixpro.hu/hu/promociok#100-os-befizetesi-bonusz-100-000-ft-ig
Na most mi van???

viszont sehol semmit nem látok, régi prónál amikor beléptem, egyből megjelent nagy betűkkel külön ablakban a bónuszajánlat... érdekes...

Valaki belépve saját számláján látja ezt, vagy sem?

A főoldali ajánlóba nekem is ott a bónusz,de a promóciós rèszen már nem jelenik meg.az adventis promónál is ezt csinálta sokszor

Igen, de az adventi az létezett. Neked is 100% és 100.000-et jelez amúgy?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 12, 2024, 11:32:15Igen, de az adventi az létezett. Neked is 100% és 100.000-et jelez amúgy?

befizettem nekik a 100.000-ret így is, hátha jóváírja a bónuszt jelszóval, de semmit nem írt hozzá. Szóval ez olyan átbaszás dolognak tűnik, így viszont nyerek egy pár ezret hozzá, és veszem is kifelé.

Ja kiutalás, jut eszembe, 3 napja kb nekem a kiutalástól számítva kb 2 órán belül megjött a pénz a számlára. Meg is voltam lepődve rendesen  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 12, 2024, 11:32:15Igen, de az adventi az létezett. Neked is 100% és 100.000-et jelez amúgy?
Igen nekem is ugyanezt írja a bannernál,mint neked.Amiatt írtam,az adventit,hogy hátha megjavul ez is. :-\

Sziasztok! Járt valaki ìgy ezen a fos irodán? Beállítottam a tétet, utána egyszer más téttel fogadnék és ezt írja ki úgy, hogy kevesebb, mint 100ezer a tét. Azóta nem tudok fogadni, bármit írok be tétre, ezt adja be. Chat, ügyfélszolgálat nincs... Katasztrófa iroda, de kispiac esetén sajnos kellene...

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Hello! Tudnátok segíteni egy kérdésben nekem? Az lenne a kérdésem, hogyan tudom beállítani az értesítéseket tippmixpron?Azt hogyha van nyeremény akkor küldjön üzenetet.
Előre is köszönöm szépen.

Idézetet írta: Sanci1962 Dátum január 16, 2024, 12:31:05Hello! Tudnátok segíteni egy kérdésben nekem? Az lenne a kérdésem, hogyan tudom beállítani az értesítéseket tippmixpron?Azt hogyha van nyeremény akkor küldjön üzenetet.
Előre is köszönöm szépen.


Szia @Sanci1962
Kérdésed áthelyeztük ebbe a témába, mert ide talál.