Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azert erdekes hogy a skrillen mukodik a kartyas kifizetes. Gamblingbol.Tovabbra is azonnal a kartyan(szamlan) van a penz.

#226 július 07, 2023, 20:02:44, uzuka11
Szeretném segítségeteket kérni:

Az működhet, hogy magyar számláról befizetek revolutra, majd onnan Skrillre. Skrillről be Unibetre, majd onnan vissza Skrill -> Revolut?

Jól értem, hogy ha revolut számlámról utalok magyar banki szamlámra, akkor ha "rámfogják" hogy tiltott szerencsejáték, akkor blokkolhatják a magyar számlám?

Ezen felül, nekem Unibeten működik a Revolut ki és befizetéssel is. Másnak is működik a Revolut?

Szerintetek a szabályok alapján lesz korlátozás Revolutra?

Idézetet írta: uzuka11 Dátum július 07, 2023, 19:52:09Szeretném segítségeteket kérni:

Az működhet, hogy magyar számláról befizetek revolutra, majd onnan Skrillre. Skrillről be Unibetre, majd onnan vissza Skrill -> Revolut?

Jól értem, hogy ha revolut számlámról utalok magyar banki szamlámra, akkor ha "rámfogják" hogy tiltott szerencsejáték, akkor blokkolhatják a magyar számlám?

Ezen felül, nekem Unibeten működik a Revolut ki és befizetéssel is. Másnak is működik a Revolut?

Szerintetek a szabályok alapján lesz korlátozás Revolutra?
Ilyesmit nem lattunk sehol a törvényben.

Idézetet írta: uzuka11 Dátum július 07, 2023, 19:52:09Szeretném segítségeteket kérni:

Az működhet, hogy magyar számláról befizetek revolutra, majd onnan Skrillre. Skrillről be Unibetre, majd onnan vissza Skrill -> Revolut?

Jól értem, hogy ha revolut számlámról utalok magyar banki szamlámra, akkor ha "rámfogják" hogy tiltott szerencsejáték, akkor blokkolhatják a magyar számlám?

Ezen felül, nekem Unibeten működik a Revolut ki és befizetéssel is. Másnak is működik a Revolut?

Szerintetek a szabályok alapján lesz korlátozás Revolutra?

Ha mukodik a revolut unibeten akkor minek a skrillt belekeverni? Fizess be revolut kartyaval es kerd le oda.
Revolutrol meg gond nelkul hazakuldheted vagy elkoltheted a kartyajaval a penzt.

Idézetet írta: uzuka11 Dátum július 07, 2023, 19:52:09Jól értem, hogy ha revolut számlámról utalok magyar banki szamlámra, akkor ha "rámfogják" hogy tiltott szerencsejáték, akkor blokkolhatják a magyar számlám?

Szia, és üdv a fórumon.

Hol olvastál ilyesmit, hogy blokkolnák a számládat? Nem a játékosokkal van a baja a hivatalnak, hanem a külföldi irodákkal. A játékosokat egyáltalán nem bántják.

Rátérve a kérdésedre? Van bankkártyád (Visa, Mastercard)? Miért nem próbálsz általa befizetni direkt? Vagy ha van Revolut kártyád akkor direkt azzal, amint előttem hozzászóló is írta.

Egyébként az OTP-s kártyám tökéletesen működött du az unibet újonnan betett befizetési opciójával.

KYCOIN látszik a netbankban

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 08, 2023, 01:13:16Egyébként az OTP-s kártyám tökéletesen működött du az unibet újonnan betett befizetési opciójával.

KYCOIN látszik a netbankban

Ha majd esetleg kérsz kifizetést a kártyára megírod hogy az is működik-e?

Revolutot hogyan tudnák bármikor is rávenni blokkolásra magyar hivatali részről? Nincs az uram-bátyám rendszerben, külföldi.

Sziasztok%

Skrillre szeretnék befizetni OTP-s mastercardos kártyával, de ezt írja ki alul miután bepipáltam a gambling site-t:

Money added with this card can't be used on gambling sites

Mi a megoldás?

non gambling es atkuldod valakinek ö meg vissza (ez biztos működik)

Van aki azt mondja hogy atvaltani is elég más pénznemre


Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 08, 2023, 13:32:58non gambling es atkuldod valakinek ö meg vissza (ez biztos működik)

Van aki azt mondja hogy atvaltani is elég más pénznemre



így van elég átváltani

persze az állami tippmixpro meg 500 forintot ha bankártyával fizetsz be :-D

A pillanat amikor örvendsz másnak kárán.

Tippmixpro marketing csapat:  :fakk:

Idézetet írta: Milán Dátum július 11, 2023, 11:06:46A pillanat amikor örvendsz másnak kárán.

Tippmixpro marketing csapat:  :fakk:

Hàt igen, ettől kinyílik a láncfűrész az ember zsebében. Tökéletesen mutatja az ország lelkiállapotát ez a fajta marketing.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 08, 2023, 12:47:03Sziasztok%

Skrillre szeretnék befizetni OTP-s mastercardos kártyával, de ezt írja ki alul miután bepipáltam a gambling site-t:

Money added with this card can't be used on gambling sites

Mi a megoldás?

Felejtsd el a bankkártyát. Indíts egy banki átutalást, azt hagyni fogja.

Idézetet írta: ggmac Dátum július 13, 2023, 14:31:11Felejtsd el a bankkártyát. Indíts egy banki átutalást, azt hagyni fogja.

Az lassu. Mukodik a kartyas nongamblinges opcio. Fentebb leirtam.