ChatGPT és a sportfogadás ?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: attila77 Dátum augusztus 17, 2023, 15:58:45pedig erre ma igy tettek tétett
20:00   Genk   Olympiacos Piraeus   O2.5   1.79   $1200
és a többi, van aki csak 10 embertől fogadd el pénzt, valahogy csak müxik már évek ota
Működik, persze
Ilyen tippekkel úgy működik, ha be tudnak húzni folyamatosan pár fizető madarat

Ez a meccs éppen 1-1 lett.

tegnap -273% ban zártak, közben én vagyok a hibás mert nem irtam ezek Strangebetek, de akkor is 9bol 3 talált
a legdurvább ez volt
18:00   Pyunik   Bodo-Glimt   1   5.10   $11939   4060%   85%   0:3   -1.00  hehe vót nincs :-O

#62 augusztus 18, 2023, 18:23:41, Admin
ha valaki nem akar a bingel meg hasonlokkal promptokon keresztül bibelődni.
jelen pillanatban a robobet a legjobb Ai predictor főleg focira, több weboldal ezt használja
azért jo hogy több mert más más meccek is vannak nem csak ugyanaazok
teljesség nélkül:
...

teniszre:
...


#63 augusztus 18, 2023, 18:22:51, Admin
Idézetet írta: AC_28 Dátum augusztus 17, 2023, 18:06:31Marmint tippeket arul? Miert pont tiz embernek? Es ha mar a harmadik ember utan leesik az oddsz ugy, hogy mar nincs erteke?

nem tudom, a ... 3 honapig figyel valakit és ha három honapig plussszos akkor ajánlják, na öt ajánlják

@attila77

Fórum Szabályzata

1.4. Reklám. Önreklám. Kereskedelmi tevékenység

1.4.1 Tilos a reklám és az önreklám

Sem hozzászólásaidban, sem a tagoknak küldött magánüzeneteidben ne reklámozd sem a saját, sem más termékeit, szolgáltatásait! Önreklámnak minősül a mértéktelen, nem helyénvaló, fölösleges hivatkozás a termékedre, szolgáltatásodra, weblapodra.

részemről a chatgpt (bing,aida,claude,stb) segitslglvel a május 21én indult 1200 forintal elértem a 100ast ma

röviden a tapasztalatom:
sportfogadáshoz nem értettem, tehát abszolute elfogultség nélkül áltam hozzá

- jo prompt kell (specializálni és azota már képeket is jl olvas és a weboldalak jo részét: ez csak a claude-ra igaz a többi még gyenge)

sok stratégia jelent meg főleg a R---et online robotokra, többet sikerrel használok
némi hezitálás után a biztos kis tétes fogadások melett döntöttem, igy tegnap két ora alatt sikerült kirakni 87 fogadást és tartva a 80%-s nyerési rátát

szoval nálam bevált, igaz már csak szűrésre használom mert speciális exceltáblát használok, Elo pinocetto meg stb tételek előrejelzésére mert kényelmesebb mint a bingben irogatni, de a képlet ugyanaz
. az irodák oddsa ira nem adok az ismert okok miatt

aki még nem probálta tegye meg :-D

Idézetaz irodák oddsaira nem adok az ismert okok miatt

teged minden bookie szeretni fog...

Idézetrészemről a chatgpt (bing,aida,claude,stb) segitslglvel a május 21én indult 1200 forintal elértem a 100ast ma

szerinted ebbol mit olvas ki az ember... semmit... Bank?? mennyi tipp?? mennyi tét?? Yield??? Roi??

harom honap alatt százas??? százezer?


Idézetet írta: AC_28 Dátum augusztus 21, 2023, 15:38:08harom honap alatt százas??? százezer?
Mi van, ha nem százas?

összegyűjtve a focifogadásban használt modszerek

A Picchetto módszer, altadar módszer, betistuta módszer, Dolores modell, elo rendszer, Poisson eloszlás, Bayes-tétel friss, Markov-láncok, Monte Carlo-szimuláció, Margin-számítás, Monty Hall paradoxon

Vajon bonyolultra és értelmezhetetlenre sikeredett a kérdésem?
Megkérdeztem a mostanság divatos mesterséges intelligenciát (a Google Bard nevű akármicsodáját) a végső győztesről. Az a Bard felsorolt nekem 6 csapatot, de azok közül 2 csapat (Liverpool, Chelsea) ebben az idényben nem fog játszani a Bajnokok Ligájában, s ezen egyszerű ok miatt kifejezetten nehezen nyerheti meg a Bajnokok Ligáját.
Szerintem. Gondolom én.
Ám ez a dolog, mármint az, hogy nincsenek a BL-ben, láthatóan nem okoz gondot a Google mesterséges intelligenciájának.
Bonyolult és értelmezhetetlen lenne a kérdésem?

Az én kérdésem:
Ki nyeri meg a labdarúgó Bajnokok Ligáját?

A Google Bard válasza:
"A labdarúgó Bajnokok Ligája 2023-2024-es kiírása még nem ért véget, így nem lehet biztosan megmondani, hogy ki nyeri meg a tornát. Azonban a jelenlegi formája alapján a következő csapatok esélyesek a győzelemre:

Manchester City
Real Madrid
Liverpool
Paris Saint-Germain
Bayern München
Chelsea

Ezek a csapatok mind rendelkeznek erős játékoskerettel és tapasztalt edzővel, így bármelyikük képes lehet megnyerni a Bajnokok Ligáját.

A Manchester City a címvédő, és az előző szezonban is nagyon erős volt. Az idei szezonban is jól szerepel, és jelenleg a Premier League élén áll. A Real Madrid a legutóbbi három Bajnokok Ligája-döntőben szerepelt, és kétszer is megnyerte a tornát. Az idei szezonban is jól szerepel, és jelenleg a La Liga élén áll. A Liverpool az előző szezonban is nagyon erős volt, és megnyerte a Bajnokok Ligáját. Az idei szezonban is jól szerepel, és jelenleg a Premier League második helyén áll. A Paris Saint-Germain a leggazdagabb klub a világon, és nagyon erős játékoskerettel rendelkezik. Az idei szezonban is jól szerepel, és jelenleg a francia bajnokság élén áll. A Bayern München a legutóbbi két Bajnokok Ligája-döntőben szerepelt, és egyszer is megnyerte a tornát. Az idei szezonban is jól szerepel, és jelenleg a német bajnokság élén áll. A Chelsea az előző szezonban megnyerte az Európa-ligát, és a Bajnokok Ligájában is jól szerepelt. Az idei szezonban is jól szerepel, és jelenleg a Premier League harmadik helyén áll."

pontos link nélkül rizsálni fog
bard a legvacakabbm bing vagy vlaude de előtte mindkettőnek sportjailbreakert kell belőni hogy sportlemzők legyenek, igy átalakulnak sportpredictor bottá

sajna a promptban az se mindegy hol van egy vessző, én is hetekig finomitok egy promptot...illetve nem minden inditásnál jo...bing megőrzi a memoriában az előzményt amig kinem sütödd a 40 lehetséges választ mindig térj vissza ahoz ami a legjobban bevált

a május otai kezdeti 70-80%-s találati arányt sikerült felvinnem a promptok folyamatos javitásával 90%-k és felé felvinni (tegnapi 44 tétből 3 ment el, kettőt eladtam)

az over1.5 tétek amiket 1.2-1.5 oddsra szűrök már alapbol ilyenek, a naplomban feltettem a visszaigazolást és a mai tippeket

a következő generácio már hiteles tényellenőrzést is feltud mutatni, igy nem fog többet egy manchester meccsen kisvárda meg ferenváros meccsről hablatyolni :-D

ezt csak azért mutatom mert sokan szidják hogy nem tudd helyesen weboldalt olvasni

ezt csak azért linkelem hogy látható hogy helyesen értelmezte azt a weboldalt amit eltudd olvasni


ezen az oldalon kinek a győzelmét favorizálják:
https://stavka.tv/matches/tennis/23-09-2023-wqf1-wqf2-1


Az említett oldalon a következőket figyeltem meg a Pellegrino - Ramos mérkőzéssel kapcsolatban:

A cikk szerzője, Andrej Garajevszkij szakértői véleménye szerint Ramos lesz képes nyerni a tapasztalata és rutinja miatt, az esélyeket 60-40%-ra teszi a javára.

A szakértői vélemények többsége is Ramos győzelmét valószínűsíti különböző fogadási opciókkal, mint pl. Ramos gólelőnye, több mint 20,5 játék összesen stb.

A felhasználói vélemények közül is több Ramos győzelmére tesz meg, főleg fogadva az ő gólelőnyét.

Az oldal által kiemelt fogadási opciók többsége is Ramos győzelmét támogatja különböző kritériumok szerint.

Tehát összességében elmondható, hogy a cikk és a hozzászólók véleménye alapján ezen az oldalon Ramos-t látják esélyesebbnek a mérkőzés megnyerésére Pellegrino ellen. A spanyol teniszező győzelme a favorizált kimenetelnek tűnik.


mint látható jol irja és nem kell perceket azzal tölteni böngészéssel hogy vajon kit favorizálnak a tippsterek

Idézetet írta: attila77 Dátum szeptember 24, 2023, 15:56:42ezt csak azért mutatom mert sokan szidják hogy nem tudd helyesen weboldalt olvasni

ezt csak azért linkelem hogy látható hogy helyesen értelmezte azt a weboldalt amit eltudd olvasni


ezen az oldalon kinek a győzelmét favorizálják:
https://stavka.tv/matches/tennis/23-09-2023-wqf1-wqf2-1


Az említett oldalon a következőket figyeltem meg a Pellegrino - Ramos mérkőzéssel kapcsolatban:

A cikk szerzője, Andrej Garajevszkij szakértői véleménye szerint Ramos lesz képes nyerni a tapasztalata és rutinja miatt, az esélyeket 60-40%-ra teszi a javára.

A szakértői vélemények többsége is Ramos győzelmét valószínűsíti különböző fogadási opciókkal, mint pl. Ramos gólelőnye, több mint 20,5 játék összesen stb.

A felhasználói vélemények közül is több Ramos győzelmére tesz meg, főleg fogadva az ő gólelőnyét.

Az oldal által kiemelt fogadási opciók többsége is Ramos győzelmét támogatja különböző kritériumok szerint.

Tehát összességében elmondható, hogy a cikk és a hozzászólók véleménye alapján ezen az oldalon Ramos-t látják esélyesebbnek a mérkőzés megnyerésére Pellegrino ellen. A spanyol teniszező győzelme a favorizált kimenetelnek tűnik.


mint látható jol irja és nem kell perceket azzal tölteni böngészéssel hogy vajon kit favorizálnak a tippsterek

Annyi hülyeséget írtál már ezen a fórumon, hogy muszáj megkérdeznem: te most a ChatGPT-ről írsz ebben a bejegyzésben?

Idézetet írta: Milán Dátum szeptember 25, 2023, 08:32:12Annyi hülyeséget írtál már ezen a fórumon, hogy muszáj megkérdeznem: te most a ChatGPT-ről írsz ebben a bejegyzésben?

persze, mert sokan mondják hogy nem tud weboldalt olvasni, erre hoztam példát hogy igen

amugy nem tudom kibeszél hülyeséget itt a tegnapi találati aránya, tehát kettőnk közül kibeszél hülyeséget? :-D