A worldbet.com nem fizet!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ryeb Dátum január 05, 2008, 13:04:28
Lehet küldeni egyből is természetessen.
Úgy szól a fáma ( mindenhol ahol kérnek iratokat) hogy egy arcképes igazolvány( személyi vagy jogsi vagy útlevél) ÉS a bank kari másolat, szal nem elég csak az egyik.

Kösz a segitséget. Amúgy azért nem mindenhova kell mind a kettő.

Engem is kifizettek végül, tehát úgy néz ki A wordlbet.com mégis fizet.

Nem tudja valaki, most miért nem működik a worldbet?

Híradás
   




   Tisztelt ügyfél

A www.worldbet.com oldal a rendszer karbantartása miatt ideiglenesen nem hozzáférhető.

Nagyon elnézést kérünk az ezzel kapcsolatos kellemetlenségek miatt és köszönjük a türelmét.

Üdvözlettel
a worldBet alkalmazottai




Nyelvtanóra rulez

Sziasztok!

Fentebb határozottan a Worldbet-et védtem, ám a korrektég kedvéért leírom a következőt:
2 mb kifizetést gond nélkül elvégeztek még tavaly. Idén január 12.én igényeletem elösször banki átutalást.
10 napig  semmi sem történt, irtam mailt válaszoltak rá napokkal késöbb hogy küldjem el nekik a bankszámlaszámomat magyar formátumban.... Megtörtént a dolog, azonban továbbra sem utalták a pénzt..Elkezdtem nekik emaileket irogatni. az elmult két hétben 5öt . Semmi válasz , a hangvétel persze egyre emelkedetebb volt...Már azt is irtam h küldjék mb-re ha képtelenek banki átutalásra, semmi reakció.... Ma ,immár napi rutinként ,ismét irtam nekik, már egy pöttyedt ingerlékenyen:
"when will you send my money?
I confirmed my withdrawal 1 mounth ago!
I wrote 5 emails, but you can´t replay!
Where is my money dear worldbet???!!!"

EGY perc mulva jött a válasz:

Hello Bence,

the payment has been sent onto your moneybookers account.
Sorry for delay and thank you for your patience.

Regards,
Anne-Marie Piccard
billing services


Ezekszerint olvasták a korábbi mailjeimet, csak nem tartották fontosnak hogy reagáljanak rá... ( a pénz azonnyomban megkérkezett a moneybookersre)

"Where is my money dear worldbet???!!!"

Képzelem, hogy mennyi bosszantó lehet a dolog de ez a mondat viszi a pálmát  :great:

Az a helyzet, hogy worldbet szerintem megbízható azért. Viszont csak a moneybookers használata ajánlott, oda is kicsit lassúak össz-vissz 2-3 nap. Én manapság is használom. Mindenesetre az megdöbbentő amit ryeb mondott, hogy nem tudnak válaszolni, csak ha durva hangnemben ír nekik az ember.

Én június 11-én próbáltam kivenni a pénzem banki átutalással. Vártam türelmesen. A magyar nyelvű oldalon a pénzfelvevésnél a 'detail' alatt az állt 'pénzfelvevés'. Az angol verzióban itt a 'not confirmed' áll. Ezt a hét elején vettem észre, és írtam nekik rögtön egy levelet. Először a honlapon, majd a [email protected], legutoljára az [email protected]. Az elsőt még magyarul, de a többit máe angolul. Eddig még nem reagáltak rá. Ezek szerint érdemes lenne egy agresszívabb levelet írnom nekik? Az ilyen honlapoknak kellene lenni valami felügyeleti szervnek, nem? Gondoltam a következő levélben megpróbálom elkérni ezt a címet. Esetleg valami tipp?

Én már több mint egy hete utaltam a worldbetre, amit meg is kaptak, de azóta sem írták fel az összeget a számlámra, ahogy azt ígérték a promóciójukban! Több email, persz válasz nukú! Csaló szar banda az egész!!!

#24 november 11, 2008, 17:34:03, Milan
Sajnos én is csak rosszakat tudok mondani az oldalról mert nem kapom meg a pénzem!:(Csalódtam ezekben az oldalakban és sajnálom, hogy még mindig be tudnak csapni embereket ezzel. Én már nem hiszek ezekbe már abba is hagytam ezeket már csak olyan helyeken játszok amik ingyenesek, mert hát sajnos az élmény kell aki játszik az tudja miről beszélek!

Idézetet írta: Bognar007 Dátum november 11, 2008, 17:22:42
Sajnos én is csak rosszakat tudok mondani az oldalról mert nem kapom meg a pénzem!:(Csalódtam ezekben az oldalakban és sajnálom, hogy még mindig be tudnak csapni embereket ezzel. Én már nem hiszek ezekbe már abba is hagytam ezeket már csak olyan helyeken játszok amik ingyenesek, mert hát sajnos az élmény kell aki játszik az tudja miről beszélek!

Azért első hozzászólás, első reklám...ez igy nem megy...még ha nem is vetélytársunk.

Idézetet írta: Apolló Dátum november 10, 2008, 14:18:54
Én már több mint egy hete utaltam a worldbetre, amit meg is kaptak, de azóta sem írták fel az összeget a számlámra, ahogy azt ígérték a promóciójukban! Több email, persz válasz nukú! Csaló szar banda az egész!!!

A worldbet-et nem ajánlom senkinek....ha lehet kerüljétek ezt a fogadóirodát...a minősitése egy F-, ami a legrosszabbak közt van.

Csoda történt! Regisztráltam egy új névvel a worldbetre! Írtam nekik egy emailt, hogy szeretnék nagyobb összeget felutalni a számlámra, de nem tudom hogyan kell, mert nem vagyok jártas ebben! ( persze kamú volt a részemről a szöveg, mert már utaltam nekik az eredeti felhaszálói nevemmel és se felírt összeg, se válasz a leveleimre a panasz miatt)
Ők másnap írtak egy tök készséges levelet, hogyan kell a tranzakciót végrehajtanom, lépésről lépésre! Még a boldogságukat is kifejezték, hogy mennyire örülnek, hogy náluk fogok játszani, és a befizetett összeget meg fogják duplázni! Utána én is írtam neki egy szép válaszlevelet! " Basszátok szájba a jó édes kurva anyátokat csaló rohadt banda! " Tudom nem szalonképes volt, de szívből jött... Senki ne utaljon a worldbetre!!!!!!

"Csoda történt! Regisztráltam egy új névvel a worldbetre! Írtam nekik egy emailt, hogy szeretnék nagyobb összeget felutalni a számlámra, de nem tudom hogyan kell, mert nem vagyok jártas ebben! ( persze kamú volt a részemről a szöveg, mert már utaltam nekik az eredeti felhaszálói nevemmel és se felírt összeg, se válasz a leveleimre a panasz miatt)
Ők másnap írtak egy tök készséges levelet, hogyan kell a tranzakciót végrehajtanom, lépésről lépésre! Még a boldogságukat is kifejezték, hogy mennyire örülnek, hogy náluk fogok játszani, és a befizetett összeget meg fogják duplázni! Utána én is írtam neki egy szép válaszlevelet! " Basszátok szájba a jó édes kurva anyátokat csaló rohadt banda! " Tudom nem szalonképes volt, de szívből jött... Senki ne utaljon a worldbetre!!!!!!"


:2funny:
:yeah:

Idézetet írta: Apolló Dátum november 12, 2008, 10:14:45
Csoda történt! Regisztráltam egy új névvel a worldbetre! Írtam nekik egy emailt, hogy szeretnék nagyobb összeget felutalni a számlámra, de nem tudom hogyan kell, mert nem vagyok jártas ebben! ( persze kamú volt a részemről a szöveg, mert már utaltam nekik az eredeti felhaszálói nevemmel és se felírt összeg, se válasz a leveleimre a panasz miatt)
Ők másnap írtak egy tök készséges levelet, hogyan kell a tranzakciót végrehajtanom, lépésről lépésre! Még a boldogságukat is kifejezték, hogy mennyire örülnek, hogy náluk fogok játszani, és a befizetett összeget meg fogják duplázni! Utána én is írtam neki egy szép válaszlevelet! " Basszátok szájba a jó édes kurva anyátokat csaló rohadt banda! " Tudom nem szalonképes volt, de szívből jött... Senki ne utaljon a worldbetre!!!!!!

Igy kell ezt... ;)