Interwetten gond

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Miután végigolvastam a fórumon az Interwetten előnyeit, hát gondoltam én is szerencsétpróbálok. És nagyon is tetszett , főleg az élő mérkőzésekre fogadni, 15 percenként, meg nagyon sok más ajánlatra. De amikor már gondoltam , hogy végre rátaláltam valami szuper irodára,hát jött a nagy csalódás!!!!!!!!!!!!

Szombat este 19 ora 1o perckor fogadtam élőben a Palermo-Livorno meccsre, hogy nem lesz kiállítás.Nem is volt és mégis a végén a fogadást "vesztett" nek nyílvánították. Kb. 15 eu veszteség ami nem is kellene hogy veszteség legyen! Mi ilyenkor a teendő? Ezt megtehetik akkor bármilyen fogadásnál? És pl egy 1oo eu nál is?

Idézetet írta: prcsaba Dátum február 02, 2008, 20:56:54
Miután végigolvastam a fórumon az Interwetten előnyeit, hát gondoltam én is szerencsétpróbálok. És nagyon is tetszett , főleg az élő mérkőzésekre fogadni, 15 percenként, meg nagyon sok más ajánlatra. De amikor már gondoltam , hogy végre rátaláltam valami szuper irodára,hát jött a nagy csalódás!!!!!!!!!!!!

Szombat este 19 ora 1o perckor fogadtam élőben a Palermo-Livorno meccsre, hogy nem lesz kiállítás.Nem is volt és mégis a végén a fogadást "vesztett" nek nyílvánították. Kb. 15 eu veszteség ami nem is kellene hogy veszteség legyen! Mi ilyenkor a teendő? Ezt megtehetik akkor bármilyen fogadásnál? És pl egy 1oo eu nál is?

Nem kell pánikolni...a tévedés náluk van. Rosszul dolgozták fel a te tippedet, s ezért jelenik meg vesztes tippként.
Nos, szerintem ajánlott ilyenkor várni...mondjuk holnap reggelig, s ha nincs semmi változás, akkor vedd fel velük a kapcsolatot és mond meg, hogy tévedtek.
Biztosan kijavitják.

A probléma megoldódott, kijavították az egyenleget. Köszi a választ.!

Én 10000 forinttal kezdtem. Amikor elértem150000-ig egyszerűen letíltott a normális fogadásról,pl:100000-ért már nem fogadhattam,csak25-ért és a fogadási időm meghosszabbodott 25 másodpercre! Ez egyébként minden irodánál így működik?  Szerintem nagyon egyoldalú a dolog. Ez tulajdonképpen büntetés?


Élő fogadásnál a fogadási idő,ami normál esetben csak néhány másodperc.

Idézetet írta: dekor Dátum április 20, 2008, 21:55:26
Élő fogadásnál a fogadási idő,ami normál esetben csak néhány másodperc.

Ez akkor gyakorlatilag az élő fogadásnak a tiltása, ennyi idő alatt egy teniszre, kosárra szinte esélyed sincs fogadni. Tényleg elég gázak.

Mindenkit óvok ettől a fogadóirodától,bár csak 4-5 hónapja játszok (kizárólag élőben),de itt képtelenség nyerni. Ha nyersz , már többször előfordult hogy azt írták vissza "a nyeremény törlése". A mai nap úgy döntöttem,hogy kiveszem a pénzemet mert már nem fogadhatok. Ha valamire kiváncsiak vagytok, nagyon szivesen segítek. 

Idézetet írta: dekor Dátum április 20, 2008, 22:38:24
Mindenkit óvok ettől a fogadóirodától,bár csak 4-5 hónapja játszok (kizárólag élőben),de itt képtelenség nyerni. Ha nyersz , már többször előfordult hogy azt írták vissza "a nyeremény törlése". A mai nap úgy döntöttem,hogy kiveszem a pénzemet mert már nem fogadhatok. Ha valamire kiváncsiak vagytok, nagyon szivesen segítek. 

Ezt nem tudom felfogni, hogyha nyersz akkor miért irják azt, hogy "nyeremény törlése"?

mondok egy példát:afrika kupa valamelyik mérkőzésén az volt a kérdés, ki dob be először. Én tudtam, mert szép lassan gurult a labda kifelé és azonnal fogadtam,pedig akkor már a fogadási időm 25 mp volt. Vártam a nyereményemet(25000-ért fogadtam,mert már ezt is lekorlátozták)és a válasz "a nyeremény törlése".Megmondom őszintén egy kicsit késtek, de engem az nem érdekel.Számtalanszor megcsinálták velem, le is mentettem.

Idézetet írta: dekor Dátum április 21, 2008, 12:28:16
mondok egy példát:afrika kupa valamelyik mérkőzésén az volt a kérdés, ki dob be először. Én tudtam, mert szép lassan gurult a labda kifelé és azonnal fogadtam,pedig akkor már a fogadási időm 25 mp volt. Vártam a nyereményemet(25000-ért fogadtam,mert már ezt is lekorlátozták)és a válasz "a nyeremény törlése".Megmondom őszintén egy kicsit késtek, de engem az nem érdekel.Számtalanszor megcsinálták velem, le is mentettem.


Hát, én elég keveset játszok élőben, de erős a gyanúm, hogy ezt a szituációt bármelyik másik iroda is ugyanígy reagálta volna le.
Pl. arra akarsz fogadni, hogy melyik csapat rúgja a következő gólt. Valaki elesik a 16-oson belül, már le is van tiltva a fogadás, hiába nyomod te a fogadást az esés pillanatában, már elkéstél. (Ezt speciel próbáltam én is.)
Szerintem az élő fogadásnál nagyon figyelnek rá, hogy a fogadók ne tudjanak már megtörtént eseményre, vagy egy megtörtént eseményből egyenesen következő másik eseményre fogadni. Ezért van a késleltetés is a fogadás megtétele és annak elfogadása között.
Nem egyszerű kicselezni őket.  ;)

Ha én tudom hogy egy kinai tollaslabdamérkőzésen a 2. szett végeredménye páratlan, megfogadom 50000 -ért ,az odds 1,9   . Szerinted kifizette? Igen. nyertem45-öt. Mégegyszer mondom, tudtam az eredményt.

Akkor ez a világ legjobb irodája.
Ha ezt meg lehet náluk csinálni, akkor nem is értem miért akarod otthagyni őket.

Na, én megyek és regisztrálok náluk.  ;D

Ismét afrika kupa:ki végzi el a kezdőrugást.Ha a kezdökörben feldobják a pénzt és kiderül ki mit választ,közben megfogadom a biztos tippemet elméletileg szabályosan fogadtam. A nyereményemet azonban nem kapom meg. Ez szabálytalan?

Most már nagyjából látom, hogy mire specializálódtál.
Ott mozogsz a szabályos-szabálytalan határvonalán, ha sikerül átverned az irodát - "szebben" fogalmazva: sikerül kihasználnod a balf@szságukat - azt természetesnek veszed, ha a körmödre koppintanak, akkor fel vagy háborodva.
;D