NFL Fantasy 2014-I.SPF CUP

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eddig egy ember küldte el az e-mail címét.

Aki benne van a ligában annak nem kell újraküldeni az email címét  :ok:
Viszont 3 embertől akitől kellene továbbra sem kaptam címet,így nem tudom kiküldeni a meghívót  :noway:
Félek tőle hogy aki annyira nem hajlandó hogy egy mail címet elküldjön az hogy lesz képes hétről hétre csapatot állítani...
Viszont egy draftolás időpontot meg kellene szavaznunk,még pedig olyan időpontot ami mindenkinek jó.
Hétvégén nem tudom ki hogy ér rá,ezért lehet jobb lenne egy hétköznap esti draft,de ahogy a többségnek jó úgy legyen :great:
Mivel időbe telik még mindenki elolvassa ezt a fórumot, így a szeptember 6-7-8-9 napok jönnek csak szóba,mindenki írja le mikor szeretné a draftot.

Nekem előreláthatólag a vasárnap (szeptember 6-a) tuti jó, a többiről egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Nekem mindennap jó este 8 után.


Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 30, 2015, 19:35:03
Mivel időbe telik még mindenki elolvassa ezt a fórumot, így a szeptember 6-7-8-9 napok jönnek csak szóba,mindenki írja le mikor szeretné a draftot.
Egyedul kilencedike lenne jo elvileg (mondjuk most penteken mar valszeg tudni fogom a jovo heti beosztasom), de hatodika biztosan nem. Azert konnyeket nem kell hullajtani ha nem leszek ott, beallitottam a sajat rangsorom igy majd autopickeli a gep nekem aki eppen elerheto. Tyrod Taylor FTW!

Nekem hatodikán este 8tól lesz egy másik draftom, azon kívül jó minden :great:

Hát most a vasárnap nekem is kiesik sajnos,így mivel másnak se jó,meg valakinek már van akkora draftja, így áttoltam hétfőre.
Viszont még van 3 üres hely,amit lecsökkentek most szerintem egyre.Aki nincs benne az sikítson :great:

Hétfőn 7től is van egy draftom, utána meg nem jó csak 10 től. Kedd? ;D

7-ig lemegy a miénk, nem? Vagy addig nyomsz kettőt párhuzamosban egy rövid időre, a miénken úgyis már nagyon max az utolsó pár kör maradhat!  ;)
(Nekem kedden 7-től van másik Draftom.)

Srácok elnézést hogy nem mindenkinek jó az időpont, próbáltam úgy csinálni hogy megfeleljen mindenkinek,de hát ez ilyen sajnos.Mindenki állítson be sorrendet aki nem tud részt venni, vagy marad az autodraft...

És mielőtt megkérdezi valaki, a draft sorrendet nem én csinálom,hanem a gép fél órával előtte  :ok: :cya: :great:


Kinek mi jött ki?
Nekem ezek:
    Draft Grade   A
    Proj Record   12-3
    Proj Finish     2

Draft Grade   B-
Proj Record   8-7
Proj Finish        5

Először tolok fantasyt Nfl-ben.. hülyeség volt 2 def teamet és 2 rúgót választanom? A bye week miatt tettem, de ahogy nézem kb egyedül csináltam így.. :bash: ;D
Todd Gurley, Cam Newton és Jerick McKinnon őket cserélném, ezek auto draftok voltak, kifutottam az időből, de egyikre sincs igazán szükségem. :redchug: