NFL Fantasy 2014-I.SPF CUP

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 05, 2015, 20:31:34
A lényeg hogy jól érezzük magunkat!:)
Nem emlekszem olyan hetre tavalyrol, mikor ne emelkedett volna stressz szintem mar pusztan attol is mire kotlottem kit NE tegyek az aktualis csapatba, ehhez kepest volt olyan jatekhetvege, hogy mar a csutortoki meccsen kinyirtak, a vasarnapiakat meg sem kellett varni.
Never forget. :D

Ghast-lee, most nezem - mi ez a draft sorrend?

Draft Information
Draft Type: Live
Draft Date: Sunday, Sep 6, 2015 at 4:00pm BST

Round 1
1.   Ghastly


Nagyon random  ;D

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 06, 2015, 12:54:50
Ghast-lee, most nezem - mi ez a draft sorrend?

Draft Information
Draft Type: Live
Draft Date: Sunday, Sep 6, 2015 at 4:00pm BST

Round 1
1.   Ghastly


Nagyon random  ;D

Egyelőre beállítottam egy időpontot,de ezt majd megszavazzuk hogy mikor lesz.

A draft sorrendjét a live előtt sorsolja ki a gép,nem lehet beállítani a sorrendjét :'(


Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 06, 2015, 13:04:24
Egyelőre beállítottam egy időpontot,de ezt majd megszavazzuk hogy mikor lesz.

A draft sorrendjét a live előtt sorsolja ki a gép,nem lehet beállítani a sorrendjét :'(

Közbe megnéztem,elvileg van draft sorrend generálás,szóval ha teljes lesz a mezőny,akkor generálok egy sorrendet hogy majd lehessek számolgatni aki szeretne :D
Szerintem ilyen augusztus 20-a körülig lehet jelentkezni, ezután pedig kiválasztunk egy mindenkinek/többségnek jó napot az élő draftra!

A megemelt szamu csapat/keret maradhat ugye? Gondolom senkinek nincs ellenvetese...

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 09, 2015, 21:13:56
A megemelt szamu csapat/keret maradhat ugye? Gondolom senkinek nincs ellenvetese...

Szerintem maradhat,de várjuk megy hányan leszünk,aztán változtatunk ha kell.

Mai nap még várom a jelentkezéseket!!!

Jönnék én is!! Nyaralni voltam, de úgy látom még épp időben vagyok! Nehogy már lemaradjak...  ;) :beerchug:


1.Ghastly
2.junglefever
3.Attla$
4.LuckyBeny
5.priest
6.Colonel Jessup
7.zseta
8.prigioni1
9.stdavid
10.Jabba
11.psychocska

Mindenki látja magát a listán? (kicsit álmos vagyok szóljon aki nincs rajta:D)
Ha igen,akkor még 1 tagot várunk majd,hogy párosan legyünk,és le is zárom a nevezést!

Aki tizenkettediknek jon megkapja halank jeleul Kevin White-ot, Kelvin Benjamin-t, Ray Rice-t es Wes Welkert mar a draft elott. :D
Soha visszanemtero legetoseg!

ui.: Ghas, ha megleszunk vegre csinalj mar egy uj topikot NFL Fantasy 2015-II.SPF CUP nevvel.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 21, 2015, 14:38:39
Aki tizenkettediknek jon megkapja halank jeleul Kevin White-ot, Kelvin Benjamin-t, Ray Rice-t es Wes Welkert mar a draft elott. :D
Soha visszanemtero legetoseg!

ui.: Ghas, ha megleszunk vegre csinalj mar egy uj topikot NFL Fantasy 2015-II.SPF CUP nevvel.

Jól van,most még piszkíthatunk ide :D

Welker :bash:Az a köcsög nálam volt tavaly.Azaz nem ő a köcsög, hanem aki szinte nem is dobott felé!

Aki még nincs benne a ligába,azoktól várok egy e-mail címet,ahová kiküldhetem a meghívót!
Még egy tagot várunk,ha nem jelentkezik,megoldjuk okosba!;)