csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum június 09, 2014, 16:33:19
Teljesen egyetértünk a piros pöttyös csapattal kapcsolatban! Szerintem meglepetés csapat lehet, pláne a csoportjában lévő csapatokat nézve!
Láttam egy Új-Zéland elleni felkészülési meccsüket, ahol tulajdonképpen 20percet pörgettek meg az elején, ez 4-0-át jelentett,aztán leálltak. Ha a vébén gyakran felpörögnek ilyen fordulatszámra....
A görög antifocit leszámítva én is overes meccseket várok, de nem kizárt hogy a görögök is bekapnak egy gyors gólt, és kénytelenek lesznek kinyilni!
Mind a csoportból való továbbjutást, mind a 4 gólt teljesen reálisnak érzem!
Sőt mi több: veled tartok, és gólvadászként a japán 3,5 over-t tolom is! Már a csoportmeccseken lehozzák szerintem, de feltételezve hogy továbbjutnak, ott sem fogják olcsón adni a sárga bőrüket!
Szerintem arra is teszek némi aprót, hogy Okazaki lesz a japcsik legjobb gólszerzője.  :)

Idézetet írta: Latzka Dátum június 09, 2014, 17:02:51
Mi rangsorol abban az esetben, ha ugyanabban a fázisban esik ki Japán és Dél-Korea? Csoportban szerzett több pont?

Készítettem egy saját elképzelések szerinti ágrajzot, ott mindkét csapatnak a nyolcaddöntő lett a veszte.
Nem tudom.
:beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum június 09, 2014, 17:02:51
Mi rangsorol abban az esetben, ha ugyanabban a fázisban esik ki Japán és Dél-Korea? Csoportban szerzett több pont?

Készítettem egy saját elképzelések szerinti ágrajzot, ott mindkét csapatnak a nyolcaddöntő lett a veszte.
Tudomásom szerint a szerzett pont,ha az is egyezik akkor a gólarány, ha az is akkor a több rugott gól.




#6351 június 10, 2014, 22:04:23, csabax
Julien Benneteau   Julien Benneteau v Victor Estrella Burgos (Megnyeri a mérkőzést)   10/06/2014   Egyik sem   1.10    :noway:
Heather Watson   Heather Watson v Aleksandra Wozniak (Megnyeri a mérkőzést)   10/06/2014   Egyik sem   1.53    :noway:

Nyereményszorzó 1,69

Partizan   Szerb KLS - 2013/14 (rájátszást beleértve) (Végső győztes)   18/06/2014   Egyik sem   1.66

#6353 június 10, 2014, 22:03:38, csabax
Barcelona   Barcelona v Valencia (Győztes)   10/06/2014   Egyik sem   1.25  :noway:

#6354 június 13, 2014, 22:52:23, csabax
Spanyolország – Hollandia: Háborgó csillagok, második kiadás

Ez a meccs lesz a négy évvel ezelőtti vb-döntő visszavágója. Akkor hosszabbításban győzött Spanyolország, s ennek a sikernek köszönhetően világbajnok lett. Remélem, hogy ez a meccs a szó szoros értelmében visszavágó lesz, azaz győznek a hollandok, például többek között amiatt is, mert Casillas nem fogja hárítani Robben mindegyik helyzetét, s a Bayern München légiósa góllal fogja megköszönni ,,Szent Iker" négy évvel korábbi - a spanyoloknak világbajnoki aranyérmet jelentő - bravúrját.

Tovább: http://vb2014.com/spanyolorszag-hollandia-haborgo-csillagok-masodik-kiadas/


#6356 július 11, 2014, 20:39:17, csabax
Hátha:

Labdarúgás VB 2014 - a döntő főbírója - Nicola Rizzoli (Olaszország) 9.00    :great:

#6357 július 13, 2014, 18:14:33, csabax
Ezt nem vittem túlzásba, de biztos, ami annak tűnik. (Vagy nem.)  :)

Brazília   Világbajnokság - csoport A (Továbbjut a csoportból)   23/06/2014   Egyik sem   1.040    :great:
Argentína   Világbajnokság - csoport F (Továbbjut a csoportból)   25/06/2014   Egyik sem   1.040  :great:   
Németország   Világbajnokság - csoport G (Továbbjut a csoportból)   26/06/2014   Egyik sem   1.12    :great:

Nyereményszorzó  1,22

ÉLŐ fogadás volt a horvátok 1-0-ás vezetésénél:

Brazília -1.0   Brazília v Horvátország (3-esélyes hendikep)   12/06/2014   Egyik sem   3.60  :great:

Látva a brazilok szünet utáni játékát, nem számítottam arra, hogy nyertes lesz a tipp. Hogy mégis nyertes lett a szelvény, főleg és leginkább és mindenekelőtt a játékvezetőnek köszönhető, aki akkora ajándék 11-est adott Brazíliának, mint ide Baktalórántháza.

Chile - Ausztrália: Hulljon a férgese

Ideálisabb ellenfelet aligha találna a vb-kaland kezdésére a chilei válogatott: némi ellenállásra ugyan alkalmasnak tűnik a Socceroos, de nagy a valószínűsége, hogy magára osztja a pofozógép szerepét ezen a mérkőzésen.

Tovább: http://vb2014.com/chile-ausztralia-hulljon-fergese/