TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum december 17, 2023, 09:27:15Ha te lopnál 1 milliót, és visszakapnál 900 ezret, tisztán, adómentesen. Az jó lenne, vagy sem?  ???
1. Bemész a lottózóba, gyakorlatilag akármennyi készpénzt feltehetsz bármire, kutyát nem érdekli.

2. De a bankrendszeren belüli (tehát legalább egyszer a bankok szűrőjén átment) havi 100k bukó az nagyon gyanús, az nagyítóval meg kell vizsgálni, mert a bankok azok közismerten hülyék és hanyagok, de majd a SzZrt. megmutatja nekik, hogy kell ezt csinálni.

Sziasztok!

Volt már olyan nálatok, hogy pron fogadtatok valamire és a lezárt fogadásnál láttatok csak, hogy nem az a fogadás, amit leadtál?

Több oldalon rakom ugyanazt a single fogadást. Tegnap mindenhol nyert, pron így nem.

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 18, 2023, 09:37:56Sziasztok!

Volt már olyan nálatok, hogy pron fogadtatok valamire és a lezárt fogadásnál láttatok csak, hogy nem az a fogadás, amit leadtál?

Több oldalon rakom ugyanazt a single fogadást. Tegnap mindenhol nyert, pron így nem.

Mi volt az konkrétan, ha nem titok?

Idézetet írta: havenofear Dátum december 18, 2023, 09:36:031. Bemész a lottózóba, gyakorlatilag akármennyi készpénzt feltehetsz bármire, kutyát nem érdekli.


Igen, vannak még alternatívák.  ;D

Az a felállás, hogy az udvozlobonusz miatt befizettem 50et prora, a bonusz nullazodott, ki akarnam utalni a feltoltott 50et, de azt irja a nyeremenyegyenleg kisebb, mint 50e ft. A befizetes utan nem tudok automatikusan kiutalni vagy hogy van ez?

Idézetet írta: peshark Dátum december 18, 2023, 10:15:33Az a felállás, hogy az udvozlobonusz miatt befizettem 50et prora, a bonusz nullazodott, ki akarnam utalni a feltoltott 50et, de azt irja a nyeremenyegyenleg kisebb, mint 50e ft. A befizetes utan nem tudok automatikusan kiutalni vagy hogy van ez?

Nem volt egy követelmény, hogy mondjuk mennyiszer kell forgatni? Mert, ha igen, akkor valószínűleg addig nem engedi kifizetni, amíg nem forgatod annyiszor meg a bankrollt, hiába veszítetted már el a befizetési bónuszt.

Idézetet írta: peshark Dátum december 18, 2023, 10:15:33Az a felállás, hogy az udvozlobonusz miatt befizettem 50et prora, a bonusz nullazodott, ki akarnam utalni a feltoltott 50et, de azt irja a nyeremenyegyenleg kisebb, mint 50e ft. A befizetes utan nem tudok automatikusan kiutalni vagy hogy van ez?
Szerintem most egyszer forgasd meg a valódi pénzt és utána jó lesz.

Idézetet írta: havenofear Dátum december 18, 2023, 09:36:031. Bemész a lottózóba, gyakorlatilag akármennyi készpénzt feltehetsz bármire, kutyát nem érdekli.

2. De a bankrendszeren belüli (tehát legalább egyszer a bankok szűrőjén átment) havi 100k bukó az nagyon gyanús, az nagyítóval meg kell vizsgálni, mert a bankok azok közismerten hülyék és hanyagok, de majd a SzZrt. megmutatja nekik, hogy kell ezt csinálni.

Ma még, de előbb-utóbb valószínűleg a már bevezetett Szerencsekártyával együtt lehet majd tippelni,
akkor pedig zárul a kör,  és minden nyereményről lesz információjuk.

Idézetet írta: csucsu Dátum december 18, 2023, 10:43:21Ma még, de előbb-utóbb valószínűleg a már bevezetett Szerencsekártyával együtt lehet majd tippelni,
akkor pedig zárul a kör,  és minden nyereményről lesz információjuk.

Hát igen. Nekem már olyat is mondtak, hogy nézik azt, hogy Mariska néni minek jelentkezik segélyre(tüzifa vagy egyszeri segély), ha a havi 95 ezres nyugdíjából 30 ezret elvakar sorsjegyen. Hogy mennyire valós azt nem tudom, de ebben az országban nem lepődnék meg. :-\

Idézetet írta: csucsu Dátum december 18, 2023, 10:43:21Ma még, de előbb-utóbb valószínűleg a már bevezetett Szerencsekártyával együtt lehet majd tippelni,
akkor pedig zárul a kör,  és minden nyereményről lesz információjuk.

Ennek bevezetése borítékolható - már évekkel ezelőtt is volt róla szó - , nem véletlen a folyamatos Szerencsekártyás promózás.

Nem nagyon szoktam Esport-on játszani, párszor poénból. Talán a Pro-n összesen 10 ilyen fogadásom volt.
Mindenkinek javaslom, hogy nagyon nézzen utána a dolgoknak, mert tele van hibákkal.
Történt olyan eset, hogy Lakers-Memphis meccs volt, mindenféle tudás nélkül mondom nyer a Lakers. Aztán pár perc múlva belenéztem a stream-en, na, ez bizony nem a Lakers, hanem a Clippers. Fasza (vesztes lett a tipp). Elküldtem screenshot-ot, természetesen 6 napja nincs válasz, ügyfélszolgálat ugye nincs (e-mailben esélytelen hogy bárki is reagálna), telefonon 25 perc várakozás után elmondtam, de azt mondták, hogy 30 napjuk van megválaszolni 1-1 e-mailt.
Ma reggel történt, hogy egy City - Bayern meccsen mondom lesz over 1,5 gólja a Bayernnek. Végeredmény 1-4. Szuper, jóváíródott a nyeremény. Aztán egy idö után eltünt az összeg, lesztornózták. Erröl természetesen a játékost nem kell tájékoztatni, miért is. /volt bet365-ön is ilyen, de ök legalább egyböl írtak e-mailt/
Ügyfélszolgálat semmit nem tud persze - én most utánanéztem, és ha jól látom, a játékos neve (!) el volt írva - ezért sztornó.
Csak az az érdekes, hogy a vesztes tippemmel nem történt semmi, a gyöztes tippet pedig sztornózták. Most várhatok gondolom februárig, amíg lezárul a dolog.
Nagyon amatör oldal sajnos.

Idézetet írta: sebibaba Dátum december 18, 2023, 18:46:43ügyfélszolgálat ugye nincs

Ennyivel kiegészíteném: már hogyne lenne ügyfélszolgálat? Keresztény konzervatív, betelefonálós.  :) 

Viccet félretéve: hívd őket, és ne hagyd annyiba.

+36 1 201 0580 (minden nap 7-23 óráig)

Idézetet írta: sebibaba Dátum december 18, 2023, 18:46:43Nem nagyon szoktam Esport-on játszani, párszor poénból. Talán a Pro-n összesen 10 ilyen fogadásom volt.
Mindenkinek javaslom, hogy nagyon nézzen utána a dolgoknak, mert tele van hibákkal.
Történt olyan eset, hogy Lakers-Memphis meccs volt, mindenféle tudás nélkül mondom nyer a Lakers. Aztán pár perc múlva belenéztem a stream-en, na, ez bizony nem a Lakers, hanem a Clippers. Fasza (vesztes lett a tipp). Elküldtem screenshot-ot, természetesen 6 napja nincs válasz, ügyfélszolgálat ugye nincs (e-mailben esélytelen hogy bárki is reagálna), telefonon 25 perc várakozás után elmondtam, de azt mondták, hogy 30 napjuk van megválaszolni 1-1 e-mailt.
Ma reggel történt, hogy egy City - Bayern meccsen mondom lesz over 1,5 gólja a Bayernnek. Végeredmény 1-4. Szuper, jóváíródott a nyeremény. Aztán egy idö után eltünt az összeg, lesztornózták. Erröl természetesen a játékost nem kell tájékoztatni, miért is. /volt bet365-ön is ilyen, de ök legalább egyböl írtak e-mailt/
Ügyfélszolgálat semmit nem tud persze - én most utánanéztem, és ha jól látom, a játékos neve (!) el volt írva - ezért sztornó.
Csak az az érdekes, hogy a vesztes tippemmel nem történt semmi, a gyöztes tippet pedig sztornózták. Most várhatok gondolom februárig, amíg lezárul a dolog.
Nagyon amatör oldal sajnos.

Ezt úgy hívják, megfizetted a tanulópénzt. Mindannyian megfizettük, és tanultunk belőle. Ilyen esetben jobb, ha tényleg tanulsz belőle, és hagyod veszni. Mehetsz a pénzed után, de egyrészt úgy is nekik van igazuk, másrészt pedig rengeteg bosszúságtól megkíméled magad. Ettől függetlenül az utolsó mondatoddal nagyon egyet tudok érteni.

*Látom, írt közben Admin, nem akarok én ellene vagy ellened beszélni, sőt kívánom, hogy legyen hozzá kitartásod és erőd, hogy érvényesítsd az igazad.

En multkor 22utan hivtam oket es kb azonnal kapcsoltak az igen unott es almos kollegat. Nem engedett befizetni a rendszer de a srac 1perc alatt megoldotta.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 18, 2023, 19:52:21Ezt úgy hívják, megfizetted a tanulópénzt. Mindannyian megfizettük, és tanultunk belőle. Ilyen esetben jobb, ha tényleg tanulsz belőle, és hagyod veszni. Mehetsz a pénzed után, de egyrészt úgy is nekik van igazuk, másrészt pedig rengeteg bosszúságtól megkíméled magad. Ettől függetlenül az utolsó mondatoddal nagyon egyet tudok érteni.

*Látom, írt közben Admin, nem akarok én ellene vagy ellened beszélni, sőt kívánom, hogy legyen hozzá kitartásod és erőd, hogy érvényesítsd az igazad.

Semmit sem kell hagyni! Jogod van megkérdezni, hogy mi is történt ott. Lehet nekik van igazuk, és akkor valóban tanulópénz, de lehet fordítva.