Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


érd győrt nem adja semmi?

Idézetet írta: csak1tomi Dátum május 01, 2016, 11:30:25
érd győrt nem adja semmi?

M4 mai műsor:

16:15
Férfi röplabda NB I.
(élő)
Élő közvetítés
18:40
Női kosárlabda NB I.
(élő)
Élő közvetítés

Ezeknek a bajnokságoknak már vége van, talán megjön az eszük, és adják majd a kézi kupadöntőt

Hali!
Ma lesz a visszavágó.

Dunaújváros N (Hun)   - Metzingen N (Ger)  1.53    9.00    2.87
06.05.2016 18:00
Az első forduló eredménye: 26-28.

Szerintetek ledolgozható a 2 gól? Meg lehet a kupagyőzelem?  EHF Cup

mivel a veszprém arénában lesz én alázást várok :D én egy sima 3 gólos wint mondok aztán meglátjuk

első félidő nem rossz, csak attól félek 45perc után jön a yolo vereség :(

#1355 május 06, 2016, 19:44:22, csak1tomi
ÚJVÁROS! KUPA GYŐZTES!  :great: :ok:

yessss!

Megcsinálták! Így kellett ezt csinálni, szép volt Újváros!

Hatalmas GRATULA!!!! (most következhet a Győr sikere)


milyen meccs már :O epic
az emberelőnyös támadójáték egy foshalom, meg úgy az egész támadójáték fos..

Teljesen mindegy, a hentesek ellen nyerni kell, aztán a döntőben majd lehet virgonckodni ;)

hár ez nagy makk volt :D
Groot :smitten: végig tolta a 60 percet egy állat ez a csaj :atv:
hát remélem holnap jobb lesz a támadójáték, mert gyengus volt
de ha jövőre se lesz átlövőjáték és Martin Mörköt is lecsicskítja hát én akkor több eto meccset se nézek az életbe  :bash:

Ez gyenge volt... Martín szépen leépítette a támadójátékot. Ötlettelenül passzolgatják a labdát még passzívnál is. Ilyenkor szerintem még a 12 évesek is tudják, hogy ha nem lőnek kapura, abból nem lesz gól. Vajon ők mikor fogják fel? De legalább az egyik lókötő már eltakarodott (Kele), jöhet a vérfrissítés.

Sajnálom a Győrt, de azt hiszem, a Bukarest megérdemelte a győzelmet.
Sokkal többet nyújtottak magukhoz vagy az elvártakhoz képest, ráadásul kétszer is visszajöttek az utolsó percben.

A Final Fourban azután verték a Vardart és a Győrt, hogy a csoportkörben oda-vissza kikaptak mindkét csapattól!
Előtte meg a Rosztovot búcsúztatták kettős győzelemmel a negyeddöntőben...
Simán lenézte őket mindenki a csoport 4. helyezésük után, nem nagyon érdekelte őket...

Idézetet írta: drogos Dátum május 08, 2016, 19:56:08
Ez gyenge volt...

hát én kurva mérges vagyok :(
vicc volt ez az egész döntő
marint remélem kibasszák bár úgy se fogják
Grimsbö védett 2őt  60perc alatt kemény, Groot se volt sehol sajnos tegnap elfáradt :(, azért bírók is balfaszok voltak, 2 gólt elvettek, érdekesen fújták végén a passzívot románok feltett kéznél 35secet támadtak ember hátrányban kabaré, győr passzolt 3at elvették oh rly, nah mind1 akkor sérültek, ha korsós nem sérült talán gulldent levédekezte volna az durva hogy 15gólt tudott dobni, az se semmi hogy 2x tudtak kiegyenlíteni Grimsbő ha egyiket is kimakkolta volna meh :( heteseket meg úristen ilyen ótvar szarul dobni, látszik szartak már az egészbe bele :/

" Ezt arra fogjuk, hogy nem volt szélsőjáték, nem volt jobblövő, egész szezonban. Meg nem volt második kapus. És úgy összességében a győri támadójáték sem létezett. Mindenre nem elég a jó védekezés."

ha jövőre se nyer blt sérülések felépülése után meg ilyen igazolásokkal  remélem fasz martint elzavarják a rákba támadó átlövójáték helló ???

azért Bud is csak 4. kemény
:(

Idézetet írta: csak1tomi Dátum május 08, 2016, 20:06:34
hát én kurva mérges vagyok :(
vicc volt ez az egész döntő
marint remélem kibasszák bár úgy se fogják
Grimsbö védett 2őt  60perc alatt kemény, Groot se volt sehol sajnos tegnap elfáradt :(, azért bírók is balfaszok voltak, 2 gólt elvettek, érdekesen fújták végén a passzívot románok feltett kéznél 35secet támadtak ember hátrányban kabaré, győr passzolt 3at elvették oh rly, nah mind1 akkor sérültek, ha korsós nem sérült talán gulldent levédekezte volna az durva hogy 15gólt tudott dobni, az se semmi hogy 2x tudtak kiegyenlíteni Grimsbő ha egyiket is kimakkolta volna meh :( heteseket meg úristen ilyen ótvar szarul dobni, látszik szartak már az egészbe bele :/

" Ezt arra fogjuk, hogy nem volt szélsőjáték, nem volt jobblövő, egész szezonban. Meg nem volt második kapus. És úgy összességében a győri támadójáték sem létezett. Mindenre nem elég a jó védekezés."

ha jövőre se nyer blt sérülések felépülése után meg ilyen igazolásokkal  remélem fasz martint elzavarják a rákba támadó átlövójáték helló ???

azért Bud is csak 4. kemény
:(

Nekem is elegem van már Martínból. Ahogy a másik topicban írta oak, a kézit (is) gólra játsszák, nem minden a védekezés.