Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


https://www.facebook.com/SPORT1Handball/videos/1228574167160494/

"Drámai utolsó másfél perc a Magdeburg - Kiel mérkőzésen! Landin ziccert védett, majd Ekberg időntúli büntetőtjét Quenstedt hárította!"


Idézetet írta: slices Dátum május 12, 2016, 04:35:10
Mintha én írtam volna... ;D ;D

Egyetértek. És persze nem lehet elégszer hangsúlyozni az évek óta fennálló fájdalmasan gyenge támadójátékot...
Az első BL-győzelem szép volt, azért meg kellett keményen küzdeni, de a másodiknál övé volt a világ legjobb csapata, azt meg kellett nyerni.

faptime srácok ;) :D ;D






kijelenthetjük, Mörk távozásával Larviknak mint "komoly" bl csapat annyi! :(

Rosztov kikapott oda meg vissza így nem bajnok wtf :D
Csórók jövőre elvileg bl-ben se indulhatnak asdasdsa :D Lunde jolbeszopta

it's happening  :great:

Női kézi: Kim Rasmussen az új magyar kapitány – hivatalos :ok: :ok:

Rasmussennel július 1-jétől négyéves szerződést kötött a szövetség, azaz a tréner a tokiói olimpiáig kapott megbízást.

quadra post irajtok már na
2.félidő eslő felében VP durva volt, második felében lófos gyenge végén 4seccel a vége előtt bemakkolta Marguc
amit meg OT-ben lehoztak az gépállat alázás volt :O :great: :redchug:
Mikler hozta amit kell
őő mikor Kiel támadott bal szélső mellett sarokban a törlő csaj, elolvadtam :smitten: :smitten:
;D :D


http://www.digisport.hu/video/31568

Ökrös Csaba, a Testnevelési Egyetem tanszékvezetője volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.


Mit mondtok erre a holnapi Szerb-Magyar vb kvalifikációs meccsre?
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-nagy-laszlo-fazekas-es-schuch-is-serulessel-kuzd-2505871

Ezek alapján nehéz bármerre is mozdulni, lehet jobb békén hagyni. Ki tudja h nálunk milyen állapotban vannak a veszprémiek lelkileg, viszont a szerbeknél nagyon komoly hiányzók vannak.

Idézetet írta: Szurki Dátum június 09, 2016, 20:54:23
Mit mondtok erre a holnapi Szerb-Magyar vb kvalifikációs meccsre?
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-nagy-laszlo-fazekas-es-schuch-is-serulessel-kuzd-2505871

Ezek alapján nehéz bármerre is mozdulni, lehet jobb békén hagyni. Ki tudja h nálunk milyen állapotban vannak a veszprémiek lelkileg, viszont a szerbeknél nagyon komoly hiányzók vannak.

Én azt mondanám rá, hogy no bet. Elsősorban a négy szerb hiányzó miatt mert ők egyben a szerbek négy legjobb játékosa nagyjából, óriási hendikep a hiányuk. Ha ők lennének simán megtettem volna a szerbeket mikor még 1.80 volt mert még így is rájuk esik az odds.
Nagyon sok függ attól ahogy te is írod, hogy a veszprémiek milyen idegállapotban lesznek, mennyire tudnak koncentrálni, kihozni a maximumot magukból ezen a meccsen.
Már majdnem 3x odds vagyunk most, meglehet annyiért már inkább ránk érdemes tenni aztán ha úgy alakul hogy vezetünk akkor bevédeni live-ban.

Jó szarok vagyunk, és a Szlovénia elleni világégés után valószínűleg tényleg a no bet a jó bet  ;D
Viszont!
Azért ez a négy szerb hiányzó azért nem semmi nevek. A két válogatott utolsó 5 meccsén nem volt 4 gólnál nagyobb különbség. Az utolsó felk. meccsekre homályosan emlékszem, sok kimaradt helyzet, elég gyenge minőségű játék folyt, a kopasz szerb játéka tetszett nekem azokon a meccseken, de most ő sem lesz.
Eleve nem számítok sok-gólos meccsre, inkább buzis gyömöszölésre.

Gondolkodtam egy Magyarország+1.5 hendiben, de inkább a tippmixprón húztam egy Magyarország +4.5 gól hendit, nem tudom elképzelni, hogy ez ne legyen jó tipp. Ha mégis, akkor megérdemlem a buktát  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 10, 2016, 11:50:42
Jó szarok vagyunk, és a Szlovénia elleni világégés után valószínűleg tényleg a no bet a jó bet  ;D
Viszont!
Azért ez a négy szerb hiányzó azért nem semmi nevek. A két válogatott utolsó 5 meccsén nem volt 4 gólnál nagyobb különbség. Az utolsó felk. meccsekre homályosan emlékszem, sok kimaradt helyzet, elég gyenge minőségű játék folyt, a kopasz szerb játéka tetszett nekem azokon a meccseken, de most ő sem lesz.
Eleve nem számítok sok-gólos meccsre, inkább buzis gyömöszölésre.

Gondolkodtam egy Magyarország+1.5 hendiben, de inkább a tippmixprón húztam egy Magyarország +4.5 gól hendit, nem tudom elképzelni, hogy ez ne legyen jó tipp. Ha mégis, akkor megérdemlem a buktát  ;D

A +4.5-et korrektnek gondolom én is mondjuk egy dupla kombiba, kell mellé valami jó 1.30-1.40-ért. Lehet nem is kapunk ki, de ha igen akkor is szoros, döntetlen közeli eredmény várható. Max akkor bukhat ez ha nagyon összeesnénk, de ez a szerb csapat azért nagy foghíjas így.
Tényleg Vujin, Ilic, Nikcevic miért nem vállalták? Gondolom pénz persze.

Fogalmam sincs, miért nincsenek, de a női csapatnál is ez volt legutóbb, Lekic, Cvjic meg ki tudja még ki mondták le az Eb-t vagy vb-t, azt sem tudom már, mi volt  :redchug: